memy
Dodaj komentarz obrazkowy
Ważne informacje:
3 sierpnia 2018, 19:59
SHUT UP AND TAKE MY MONEY!
Odpisz
18 marca 2016, 15:31
Bitch please its transformers
12 listopada 2015, 15:34
Chcrę pendraiva i myszkę
27 lutego 2014, 21:28
ja mam tą pierwszą
26 kwietnia 2013, 18:42
ahaha mam latarke :D z kaczora donalda :D:D
27 kwietnia 2013, 20:13
@Karso21Respawn: JA też mam. Jak mi się nudzi to ją biorę i transformersa mam!
26 kwietnia 2013, 15:36
mam latarke i pendriwa :) ale były w chu... drogie ale pendpive przynajmniej duży bo 125GB
27 kwietnia 2013, 10:00
@patrol992: gdzie kupi.łes ??
26 kwietnia 2013, 23:49
ja to chce
26 kwietnia 2013, 17:41
gdzie to do cholery sprzedają?!!
26 kwietnia 2013, 20:39
@norbert7: na amazonie głównie(aparat 20$)
26 kwietnia 2013, 20:00
Ok, wszystko fajnie, ale... Po ch.j takie coś?
26 kwietnia 2013, 17:03
MAM LATARKĘ !!!
26 kwietnia 2013, 16:14
***iste myszki
Edytowano - 26 kwietnia 2013, 15:26
mój brat cioteczny ma taką z Kaczora Donalda latarkę
26 kwietnia 2013, 15:19
Transformersy istnieją!
26 kwietnia 2013, 15:15
Mam pendrive w kształcie Vikinga. Nieźle wygląda stojąc na półce i strasząc parą minigunów.
26 kwietnia 2013, 14:53
Hmm... ciekawe kiedy zrobia transformery :d ?
Dołącz screena
Komentarze
Odśwież3 sierpnia 2018, 19:59
SHUT UP AND TAKE MY MONEY!
Odpisz
18 marca 2016, 15:31
Bitch please its transformers
Odpisz
12 listopada 2015, 15:34
Chcrę pendraiva i myszkę
Odpisz
27 lutego 2014, 21:28
ja mam tą pierwszą
Odpisz
26 kwietnia 2013, 18:42
ahaha mam latarke :D z kaczora donalda :D:D
Odpisz
27 kwietnia 2013, 20:13
@Karso21Respawn: JA też mam. Jak mi się nudzi to ją biorę i transformersa mam!
Odpisz
26 kwietnia 2013, 15:36
mam latarke i pendriwa :) ale były w chu... drogie ale pendpive przynajmniej duży bo 125GB
Odpisz
27 kwietnia 2013, 10:00
@patrol992: gdzie kupi.łes ??
Odpisz
26 kwietnia 2013, 23:49
ja to chce
Odpisz
26 kwietnia 2013, 17:41
gdzie to do cholery sprzedają?!!
Odpisz
26 kwietnia 2013, 20:39
@norbert7: na amazonie głównie(aparat 20$)
Odpisz
26 kwietnia 2013, 20:00
Ok, wszystko fajnie, ale... Po ch.j takie coś?
Odpisz
26 kwietnia 2013, 17:03
MAM LATARKĘ !!!
Odpisz
26 kwietnia 2013, 16:14
***iste myszki
Odpisz
Edytowano - 26 kwietnia 2013, 15:26
mój brat cioteczny ma taką z Kaczora Donalda latarkę
Odpisz
26 kwietnia 2013, 15:19
Transformersy istnieją!
Odpisz
26 kwietnia 2013, 15:15
Mam pendrive w kształcie Vikinga. Nieźle wygląda stojąc na półce i strasząc parą minigunów.
Odpisz
26 kwietnia 2013, 14:53
Hmm... ciekawe kiedy zrobia transformery :d ?
Odpisz