Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar shark2199

26 kwietnia 2013, 16:01

Gdy nagle odkrywasz, że masz ruskiego skype?

Avatar Heherbata

5 grudnia 2021, 14:14

@shark2199: 2013!

Avatar Batelin

1 sierpnia 2013, 10:40

Kto ma skype

Avatar
Konto usunięte

20 listopada 2013, 15:12

@Batelin: ja

Avatar
Konto usunięte

2 grudnia 2014, 19:00

@Batelin: połowa świata

Avatar
Konto usunięte

Edytowano - 14 lutego 2016, 21:01

fajnie

Avatar
Konto usunięte

18 lutego 2016, 13:59

zabij sie

Avatar
Konto usunięte

18 lutego 2016, 14:15

akceptuj mnie na stimie ku*wo

Avatar
Konto usunięte

18 lutego 2016, 19:44

lol nie zabij sie

Avatar ShadoV1512

5 sierpnia 2015, 23:41

Dlatego trzeba włączyć ''nie przeszkadzać''

Avatar koleszak123

4 kwietnia 2015, 08:32

Skype pomaga ci się dowiedzieć jak długo wytrzymają twoję uszy ;-;

Avatar KapitanKubaxus

29 marca 2015, 07:57

@KontoUsunięte: na pewno nie połowa

Avatar BattleCraftpl

26 kwietnia 2013, 22:10

Czy jako jedyny nie mam skype'a?

Avatar
Konto usunięte

27 kwietnia 2013, 00:47

Avatar
Konto usunięte

23 stycznia 2015, 11:48

@BattleCraftpl: ja też nie mam

Avatar catthe

10 listopada 2013, 22:41

CS 1.6

Avatar PROROK555

31 lipca 2013, 09:14

mi się takie coś zdarzyło.

Avatar
Konto usunięte

24 lipca 2013, 20:12

było coś takiego w parodii CS`a

Avatar
Konto usunięte

10 lipca 2013, 18:39

ostatni obrazek... mamy takie ikony w komputerach na informatyce są podpisane mistrz klawiatury

Avatar Fobi96

26 kwietnia 2013, 23:46

gra mojego dzieciństwa to było Warcraft III tron mrozu :)

Avatar Gaturi

5 czerwca 2013, 11:05

@Fobi96: taaa ja to nadal mam :P

Avatar faramir666

27 kwietnia 2013, 12:31

true story

Avatar pokekacper7

27 kwietnia 2013, 11:21

wiem jak to jest

Avatar loloja

27 kwietnia 2013, 08:13

kto gra cs 2d?

Avatar Psychopata_PL

Edytowano - 26 kwietnia 2013, 18:03

Counter-Strice Condition Zero... Gra mojego dzieciństwa... :'-)

Avatar chupacabra001

26 kwietnia 2013, 19:39

@Psychopata_PL: Nie ma nic lepszego od 12-latka, który wspomina swoje dzieciństwo...

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Tylko dzięki temu mega wulkany pod Polską nie wybuchają

Kochani czekamy 17 godzin, nie będę złodziejom płacić

Nigdy na to nie wpadną

Ostry ten sędzia

To by wystarczyło

A, okej

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka