Grasz sobie, gdy nagle... Skype
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Tylko dzięki temu mega wulkany pod Polską nie wybuchają
Kochani czekamy 17 godzin, nie będę złodziejom płacić
Nigdy na to nie wpadną
Ostry ten sędzia
To by wystarczyło
A, okej
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież26 kwietnia 2013, 16:01
Gdy nagle odkrywasz, że masz ruskiego skype?
Odpisz
5 grudnia 2021, 14:14
@shark2199: 2013!
Odpisz
1 sierpnia 2013, 10:40
Kto ma skype
Odpisz
20 listopada 2013, 15:12
@Batelin: ja
Odpisz
2 grudnia 2014, 19:00
@Batelin: połowa świata
Odpisz
Edytowano - 14 lutego 2016, 21:01
fajnie
Odpisz
18 lutego 2016, 13:59
zabij sie
Odpisz
18 lutego 2016, 14:15
akceptuj mnie na stimie ku*wo
Odpisz
18 lutego 2016, 19:44
lol nie zabij sie
Odpisz
5 sierpnia 2015, 23:41
Dlatego trzeba włączyć ''nie przeszkadzać''
Odpisz
4 kwietnia 2015, 08:32
Skype pomaga ci się dowiedzieć jak długo wytrzymają twoję uszy ;-;
Odpisz
29 marca 2015, 07:57
@KontoUsunięte: na pewno nie połowa
Odpisz
26 kwietnia 2013, 22:10
Czy jako jedyny nie mam skype'a?
Odpisz
27 kwietnia 2013, 00:47
@BattleCraftpl: Tak.
Odpisz
23 stycznia 2015, 11:48
@BattleCraftpl: ja też nie mam
Odpisz
10 listopada 2013, 22:41
CS 1.6
Odpisz
31 lipca 2013, 09:14
mi się takie coś zdarzyło.
Odpisz
24 lipca 2013, 20:12
było coś takiego w parodii CS`a
Odpisz
10 lipca 2013, 18:39
ostatni obrazek... mamy takie ikony w komputerach na informatyce są podpisane mistrz klawiatury
Odpisz
26 kwietnia 2013, 23:46
gra mojego dzieciństwa to było Warcraft III tron mrozu :)
Odpisz
5 czerwca 2013, 11:05
@Fobi96: taaa ja to nadal mam :P
Odpisz
27 kwietnia 2013, 12:31
true story
Odpisz
27 kwietnia 2013, 11:21
wiem jak to jest
Odpisz
27 kwietnia 2013, 08:13
kto gra cs 2d?
Odpisz
Edytowano - 26 kwietnia 2013, 18:03
Counter-Strice Condition Zero... Gra mojego dzieciństwa... :'-)
Odpisz
26 kwietnia 2013, 19:39
@Psychopata_PL: Nie ma nic lepszego od 12-latka, który wspomina swoje dzieciństwo...
Odpisz