Każdej nocy liczę ile czasu będę spać
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Żartownisie
Papierowa szkoła posting
To się nie może nie udać
Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom
Dobrze czasem się oderwać
To musiało być męczące
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież26 kwietnia 2013, 15:37
Ja jestem zajęty próbowaniem spać. Dlaczego nie umiem zasnąć chociaż w mniej niż godzinę?!
Odpisz
26 kwietnia 2013, 11:04
A myślałem że tylko ja jestem dziwny ;p
Odpisz
26 kwietnia 2013, 07:56
Walić to ! Śpię do 15:30 ! :D
Odpisz
25 kwietnia 2013, 22:02
Ja zawsze liczę i w podświadomości na siebie krzyczę, że każdego dnia sobie obiecuję, że będę chodzić spać wcześniej i nic. Jestem dla siebie nie miła :(
Odpisz
25 kwietnia 2013, 21:42
Ja tam uważam że to może być ostatnia noc w moim życiu więc, po co liczyć?
Odpisz
25 kwietnia 2013, 21:39
Ja nie liczę ile będę spała. U mnie tak się nie da.
Odpisz
25 kwietnia 2013, 21:03
Zwykle staram się bym spał 8 godzin.
Odpisz
25 kwietnia 2013, 21:02
Ja tak mam tylko bez sekund xD
Odpisz
25 kwietnia 2013, 20:58
Ja tak mam czasami.
Odpisz
25 kwietnia 2013, 20:28
No ja tak nie mam...
Odpisz
25 kwietnia 2013, 20:27
ja tam nie liczę po prostu idę spać i wstaje jak sie wyśpię
Odpisz
25 kwietnia 2013, 20:07
ja tak samo mam :)
Odpisz