Poznał straszną prawdę o sobie
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Mało znany szczegół
Pozdrawiam świetliki
Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?
Nie idź!
Jak myślicie, skąd się tam wziął?
Najbardziej realistyczny spośród modów
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież12 lutego 2021, 15:31
Jakby to było moje duchowe zwierzę skoczyłbym z 10 piętra.
Odpisz
14 kwietnia 2021, 12:20
@Spider007: Na główkę.
Odpisz
1 stycznia 2021, 13:07
NSFW
Odpisz
3 kwietnia 2018, 08:15
coraz bardziej podoba mi się furry
;_;
Odpisz
3 kwietnia 2018, 08:21
Jeżeli nie możesz tego zwalczyć Spróbuj to kontrolować
Odpisz
3 kwietnia 2018, 08:22
mi też ;-;
Odpisz
3 kwietnia 2018, 08:27
wtf
Odpisz
3 kwietnia 2018, 09:23
@Tymek590: mi się od dawna podobają :3
Odpisz
3 kwietnia 2018, 09:23
Najlepszy lęk na furry to ołów.
Odpisz
3 kwietnia 2018, 10:56
najlepiej dousznie
Odpisz
3 kwietnia 2018, 10:59
@SongMan: I z podwójną dawką.
Odpisz
3 kwietnia 2018, 11:43
mi też się podobają. To nic złego. Jak inni tego nie potrafią zaakceptować to ich problem.... Masz ptowo lubić co chcesz i nikt tego nie zmieni...
|_________|
Odpisz
23 kwietnia 2018, 19:29
Tylko, że w Furry nie ma nic złego
Tak długo jak nie zacznie ubierać fursuita i pie**olić coś o "wewnętrzym zwierzęciu" to powinniśmy go szanować
Odpisz
23 kwietnia 2018, 19:36
@lorax12: Trzepanie do zwierząt to jest coś złego, a przebieranki za zwierzęta to znak, że nawet ołów już nie pomorze.
Odpisz
23 kwietnia 2018, 19:43
jeśli pomorze nie pomoże
to pomoże może morze
jeśli morze nie pomoże
to pomoże może Hel
Odpisz
23 kwietnia 2018, 19:47
ludzie to też zwierzęta lel
Odpisz
23 kwietnia 2018, 19:53
@Tymek590: Jestem zmęczony i każdy może zrobić litrówkę.
Odpisz
23 kwietnia 2018, 19:54
@lorax12: Kurde masz mnie.
Odpisz
23 kwietnia 2018, 20:13
:v
Odpisz
23 kwietnia 2018, 23:47
już dawno poddałem się fetyszowi dzieciństwa .-.
Odpisz
24 kwietnia 2018, 00:43
na furry polecam te tabsy - 100% skuteczności
Odpisz
24 kwietnia 2018, 06:45
@Darox95: YYYYYYYYYYY
Odpisz
24 kwietnia 2018, 07:55
Now you must die!
Odpisz
24 kwietnia 2018, 10:14
większość mych postaci to furry ale zmieniam je na ludzi żeby nie było HATE
Odpisz
30 kwietnia 2018, 11:00
Ja się już poddałem, ale staram się to kontrolować przy innych
Odpisz
30 kwietnia 2018, 11:30
@znowugram: Oke
Odpisz
13 czerwca 2018, 18:26
Odpisz
13 czerwca 2018, 19:55
@Jeja4FunPL: noooo hej
Odpisz
13 czerwca 2018, 20:25
@massesd:
Odpisz
21 stycznia 2019, 12:19
@Mary_King_Flo: tolerancja Yaaa
Akceptacja - czemu mielibyśmy kogogoś do tego zmuszać
Odpisz
30 lipca 2019, 17:14
kiedy widzę furrys
Odpisz
30 lipca 2019, 18:00
@kapitanborys: ?
Odpisz
30 lipca 2019, 19:09
@kapitanborys: Dlaczego?
Odpisz
30 lipca 2019, 21:21
@massesd: I SAID
Odpisz
30 lipca 2019, 21:37
@kapitanborys: Nie.
Odpisz
30 lipca 2019, 22:48
:, (
Odpisz
30 lipca 2019, 23:06
Odpisz
31 lipca 2019, 10:29
@kapitanborys: Choć pepe, przytul się
Odpisz
31 lipca 2019, 17:34
nie do ciebie
Odpisz
31 lipca 2019, 20:27
@kapitanborys: srry
Odpisz
13 maja 2020, 18:40
@massesd: wiem data ale niech te jeb*ne furry odwalą się od pięknych Niemiec i swastyk
Odpisz
29 lipca 2020, 22:29
zgadzam się
Odpisz
10 lutego 2019, 19:04
Czemu jest tyle hejtów na furry tak btw? Bo dla mnie to jest chore żeby kogoś obrazić za przekonania więc explain it to meh
Odpisz
10 lutego 2019, 21:07
@KozaSnieznaXD: pewnie dlatego że uważają że są gejami i idiotami.
A ja lubię furry, są słodkie i oryginalne
(A nie jak ludzie zwykli)
Odpisz
30 lipca 2019, 18:12
@KozaSnieznaXD: Zoofilia?
Odpisz
30 lipca 2019, 18:15
@KozaSnieznaXD: furry to zoofilia jest
Odpisz
23 kwietnia 2018, 19:30
Czy jemu stoi?
Odpisz
Edytowano - 23 kwietnia 2018, 19:30
@lorax12: To tomahawk
Odpisz
23 kwietnia 2018, 19:46
@gulasz88: to namiot w spodniach no spójrz
Odpisz
23 kwietnia 2018, 19:49
@lorax12: Albo piesek preriowy. Małe gnojki wszędzie wejdą
Odpisz
23 kwietnia 2018, 22:03
@lorax12: To tipi w spodniach.
Odpisz
23 kwietnia 2018, 19:27
coś zaczyna być ze mną nie tak
zaczynam lubieć semi-furry
Odpisz
23 kwietnia 2018, 19:30
@Tymek590: spokojnie można to leczyć
Odpisz
23 kwietnia 2018, 19:31
niestety nie ;-;
Odpisz
23 kwietnia 2018, 19:32
@Tymek590: są bardzo drastyczne sposoby
kastracja i usunięcie odpowiedniej części mózgu
Odpisz
Edytowano - 23 kwietnia 2018, 19:33
czyli nie można
ale nie o to chodzi, że mi się podoba gay shota scat BDSM furry porno
tylko po prostu czekam na FNIA 3
Odpisz
23 kwietnia 2018, 19:38
@Tymek590:
co to fnia 3?
Odpisz
23 kwietnia 2018, 19:44
Odpisz
23 kwietnia 2018, 20:09
@Tymek590: ej no nie bądź taki
Wolę żeby ktoś opisał niż żebym widział coś czego nie powinienem
Odpisz
23 kwietnia 2018, 20:29
fnia to skrót od Five Nights in Anime
czyli postacie z fnafa przemienione w anime dziewczyny z dużymi cyckami
autor tej gry nagrywa na yt (Mairusu)
fnia 3 to gra fanowska konsultowana z autorem
Odpisz
23 kwietnia 2018, 20:31
@Tymek590: no to dobrze że nie wyszukałem
Odpisz
23 kwietnia 2018, 20:37
źle*
Odpisz
23 kwietnia 2018, 20:38
@Tymek590: to zależy już od gustów i osobistych preferencji
Odpisz
23 kwietnia 2018, 20:45
@Tymek590: To chyba bardziej robot porno.
Odpisz
23 kwietnia 2018, 21:54
@Tymek590: ależ skąd, można to leczyć odpowiedni zabieg to lobotomia : ^ )
Odpisz
23 kwietnia 2018, 19:45
1 bo furry
Odpisz
24 kwietnia 2018, 08:27
@jasnib: i mówi to gość w zbroi o kształcie lwa
Odpisz
24 kwietnia 2018, 08:34
@XDgierman: idź sobie być furry gdzieś indziej
Odpisz
25 kwietnia 2018, 14:57
@jasnib: Słaby b8 :v
Odpisz
25 kwietnia 2018, 17:36
@krzysiu03: chciałbyś
Odpisz
25 kwietnia 2018, 17:38
@jasnib: Ah, czyli jednak tacy ludzie istnieją.
Odpisz
23 kwietnia 2018, 19:26
Ruchable
Odpisz
Edytowano - 23 kwietnia 2018, 19:02
Co za parszywe czasy! Jeszcze dwadzieścia lat temu, kto by pomyślał, nawet po pijanemu, że takie profesje będą? Wiedźmini! Wędrowni zabójcy furry! Domokrążni pogromcy Gejów i rysowników furry !
Odpisz
23 kwietnia 2018, 19:11
@Hansdasgas: Wiedźmini wygineli z powodu braku zleceń oraz niemożności tworzenia nowych. Jeśli jakiś przetrwał to poluje na ludzi.
Odpisz
23 kwietnia 2018, 19:14
Wiedźmini nigdy nie wyginęli wszyscy żyją w naszych sercach
Odpisz
23 kwietnia 2018, 19:20
@Hansdasgas: Racja, ich pamięć jest wieczna.
Odpisz
3 kwietnia 2018, 10:54
Ja też bym nie chciał gdybym widział takir ch*jstwo
Odpisz
3 kwietnia 2018, 08:11
Chyba Było
Odpisz
3 kwietnia 2018, 08:33
@plezes: było, ale nadal śmieszne
Odpisz