Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar
Konto usunięte

4 kwietnia 2018, 21:53

U nas goście z siódmej klasy mówią: ,,O BOSZ A TAM DZIECI BYŁY O BOSZ. Najdziwniejsze jest to że mówią tak na rok młodszych. NO BO O BOSZ. ON JEST MŁODSZY O KILKA MIESIĘCY, ALE DZIECKO O BOSZ.

Avatar Kasandra20

13 kwietnia 2018, 16:27

U mnie w szkole to samo ;-; idę sobie na przyrodę a siódma klasa "O bosz co za dzieci idą"

Avatar Xcichyx

4 kwietnia 2018, 14:18

U nas w szkole jest taki gnój mały na którego mówimy Kosmala.Je swoje gile z nosa albo wyciera o coś lub o kogoś.Poszedłem do łazienki a on był w tej łazience.Wziął gluta i wytarł o mnie.Tak mu w ryj zaje**łem że strąciłem z jego mordy okulary.A dalej ochrzan był i tak dalej

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (4)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (4)
Avatar ZnanaNazwa

4 kwietnia 2018, 20:21

@Xcichyx: Nie ma

Avatar Xcichyx

4 kwietnia 2018, 20:22

Avatar piotrekw2007

Edytowano - 4 kwietnia 2018, 13:52

ten pies ziewa?

Avatar
ZiemiaJestPlaska

4 kwietnia 2018, 13:53

@piotrekw2007: boli go

Avatar piotrekw2007

4 kwietnia 2018, 20:18

ale tak na serio

Avatar Psycholek

Edytowano - 4 kwietnia 2018, 15:45

wysyp siódmoklasistów którzy czują się urażeni BO ONI TAK NIE MÓWIĄ za 3..2..1..

Avatar Minokushime

4 kwietnia 2018, 16:16

@Psycholek: I już wrzucasz wszystkich do jednego wora.

Avatar Ferikusu

4 kwietnia 2018, 16:07

No you

Avatar YoungSomebody

4 kwietnia 2018, 12:37

Ja aktualnie jestem w siódmej, ale ja nie muszę jeździć na onkologię tak jak połowa mojej klasy

Avatar
ZiemiaJestPlaska

3 kwietnia 2018, 13:37

jakaś rozmowa z dzieckiem w szkole:
-dehjdldfkebxjrlsbxgjeodkn
-chyba ty
-no chyba ty
-nie ja tylko ty
-prosze pani on przeklina...

Avatar Rander

4 kwietnia 2018, 09:51

Zamiast on przeczytałem to...

Avatar
Konto usunięte

4 kwietnia 2018, 08:51

No u

Avatar zamysliony929

4 kwietnia 2018, 08:34

Jak dziwnie wygląda (dla mnie, osoby która jeszcze chodziła do gimnazjum) napis siódmoklasiści :l

Avatar firankowy

4 kwietnia 2018, 08:05

da ktos pusty szablon tego mema?

Avatar HusariaPolska

4 kwietnia 2018, 08:11

Avatar firankowy

4 kwietnia 2018, 08:11

@HusariaPolska: dziękować

Avatar AJStyles

3 kwietnia 2018, 20:40

ktoś: *oddycha*
3rd grade niggas: *N O C H Y B A T Y*

Avatar Burger2004_09

3 kwietnia 2018, 13:20

U mnie w szkole zawsze działa

Avatar
Eryczka

3 kwietnia 2018, 13:13

To w podstawówce nadal używają pocisku "chyba ty" z pozytywnym skutkiem? O Jezus Maria...

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (15)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (15)
Avatar
Eryczka

4 kwietnia 2018, 16:27

@trampkowiczka: Co za typ.

Otóż nie mieszkam w polsce, więc nie wiedziałam, że nadal jest to używane w szkołach podstawowych i gimnazjalnych.

Avatar Grewest

4 kwietnia 2018, 20:54

!2 się rozwinie i w międzyczasie przejdzie do następnej klasy proste. Z tego powodu nie które rzeczy są niezmienne pomimmo upływu czasu.

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Północne Węgry

Pyrkon pewnie też łączy ludzi

Tacy sami, a ściana między nami

Szokujące jak zmieniło się życie w Stanach przez 40 lat

Niestety nie dla pracownika banku kiełbasa

Szybki jak błyskawica

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka