Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Jeszcze jak
Szybki jak błyskawica
Gdy zostanę milionerem nikomu nie powiem, ale będą znaki
Kochani czekamy 17 godzin, nie będę złodziejom płacić
Nieuczciwa ocena
Szokujące jak zmieniło się życie w Stanach przez 40 lat
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież3 kwietnia 2018, 14:56
...ale wtedy ten ktoś szybko przyznaje się, że tylko powtarzał po tobie i jednak ty dostajesz 5.
Odpisz
7 kwietnia 2018, 21:04
@darcus: Chciałbyś. Prawie nikt, by się nie przyznał. Co najwyżej indywidualne jednostki jak przyjaciel.
Odpisz
7 kwietnia 2018, 21:11
@TrueStoryGuy: No jasne, bo przecież wszyscy ludzie to zakłamane pi**eusze, co nie? :')
Odpisz
7 kwietnia 2018, 21:12
@darcus: Nie, ale większość osób woli własne dobro bardziej niż cudze.
Odpisz
7 kwietnia 2018, 21:24
@TrueStoryGuy: Skąd ta statystyka?
Odpisz
7 kwietnia 2018, 22:23
@darcus: Z życia.
Odpisz
8 kwietnia 2018, 08:34
W dupie byłeś, gówno widziałeś. Ludzi dobrej woli jest więcej.
Odpisz
8 kwietnia 2018, 08:38
@darcus: No nie wiem. Nigdy takiego kogoś nie spotkałem.
Odpisz
8 kwietnia 2018, 09:45
Widocznie obracasz się w złym towarzystwie.
Odpisz
5 kwietnia 2019, 20:00
@darcus: Zło i dobro określa się jako równoważne, ale większość ludzi jest biernych na wszelkie wydarzenia, sytuacje międzyludzkie, problemy czy spory. Postaw się w sytuacji innych, a zobaczysz, że nic nie jest takie proste jak wygląda. Wielu ludzi ma problem z podejmowaniem odpowiedniej decyzji.
Odpisz
5 kwietnia 2019, 21:41
@darcus: Jak byś dostał milion USD to byś użył na swoje potrzeby czy na czyjeś?
Jeżeli wybrałeś drugą opcję to coś z tobą nie tak.
Odpisz
6 kwietnia 2019, 06:45
Nie, to z TOBĄ jest coś nie tak. I to całkiem sporo, dodam.
Odpisz
6 kwietnia 2019, 11:28
@darcus: Mhm. Mówisz na ogół czy dlatego, bo bym zachował milion USD?
Odpisz
6 kwietnia 2019, 13:16
Mówię tak bo twierdzisz, że ze mną byłoby coś nie tak gdybym ich nie zachował.
Odpisz
8 kwietnia 2018, 07:41
Jakby ktoś źródła szukał: ERB Martin Luther King vs Ghandi
Odpisz
8 kwietnia 2018, 01:42
Trzeba podnosić rękę i dopiero jak nauczyciel cię wyznaczy mówić poprawną odpowiedź.
Odpisz
8 kwietnia 2018, 01:30
a żeby to jeden raz
Odpisz
7 kwietnia 2018, 21:58
Takie True Life
Odpisz
3 kwietnia 2018, 13:36
Mój kolega z ławki zawsze odpowiada ale mówi bardzo cicho więc powtarzam jego odpowiedź są z tego łatwe oceny
Odpisz
3 kwietnia 2018, 13:53
Ty ch*ju :c
Odpisz
3 kwietnia 2018, 13:58
@Podarty: On i tak nie powtarza
Odpisz
3 kwietnia 2018, 14:02
Czasami specjalnie mówię te złe i wprost idiotyczne odpowiedzi, aby koledzy je po mnie powtórzyli przez co się tylko kompromitują. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Odpisz
3 kwietnia 2018, 19:41
@CumCumber: A myslalem ze tylko ja jestem tak zuy.
*pjona*
Odpisz
3 kwietnia 2018, 16:10
Bo szkoła ma przygotować do dorosłego życia, a tu jest pod tym względem jeszcze gorzej.
Odpisz
3 kwietnia 2018, 13:54
Nowa moda: memy z ERB
Odpisz