Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar kasiakiku

3 kwietnia 2018, 21:24

co to eucharystia? sorry nie jestem katoliczką więc nie kumam

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (73)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (73)
Avatar
Grzesieku

9 kwietnia 2018, 21:40

@Archeologwinternetach: aź tak bardzo lubisz kłótnie w necie?

Avatar SkrzydlataHusaria

9 kwietnia 2018, 22:03

Avatar i_am_stressed_out

3 kwietnia 2018, 20:47

proboszcz z mojej parafii za każdym razem mi opłatkiem w zęby rąbie

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (3)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (3)
Avatar Chessu

4 kwietnia 2018, 20:25

@SkrzydlataHusaria: Nie, tą która spadła odkłada do tabernakulum i podaje inną.

Avatar SkrzydlataHusaria

5 kwietnia 2018, 08:05

@Chessu: no, taką miałam nadzieję

Avatar Graids

Edytowano - 4 kwietnia 2018, 23:58

a z miłą chęcią mogę polizać księdzu palec... jeżeli poprosi

Avatar Sputnik

3 kwietnia 2018, 20:19

Ja mam takiego księdza w parafii, któremu do spełnienia wszystkich negatywnych cech księdza brakuje jedynie molestowania małych dzieci (chyba że o czymś nie wiem). I za każdym razem dając opłatek wsadza go razem z palcem do ust. Jest to niezwykle wku*wiające (wulgaryzm wykorzystany zgodnie z jego przeznaczeniem).

Bonusowo anegdotka:
Dotyczy tego samego księdza, który nawiasem mówiąc, lubi pojesć. Gdy zdawałem jakieś egzaminy czy coś takiego do bierzmowania to miałem pytanie o jakieś grzechy. Nie uczyłem się tego zupełnie, coś tam dobrze wystrzelałem, ale ostatniego nie pamiętałem. Zupełnie nieświadomie zmierzyłem go od stóp do głów i powiedziałem "obżarstwo". Jego mina mogła zabić.

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (5)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (5)
Avatar Sputnik

4 kwietnia 2018, 22:32

@xXkuba22Xx: Jestem ogólnie antyklerykalny i szczerze mówiąc słabo znam zwyczaje kościelne.. Słowo "obżarstwo" padło na katechezie, a że katechetka była dość niedoinformowana to stąd ten błąd.

Avatar Sputnik

4 kwietnia 2018, 22:34

@matiExtreme: Chyba nie w każdym kościele, nigdy o tym nie czytałem. Nie słyszałem nawet o tym zwyczaju w Polsce. U mnie praktykuje się "karmienie z ręki".

Avatar ruzwelt1

4 kwietnia 2018, 20:57

ssij z palca

Avatar lulul

Edytowano - 3 kwietnia 2018, 20:03

Ja wtedy zostaję w ławce
(podczas eucharystii)

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (3)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (3)
Avatar Andrzej_Duda

4 kwietnia 2018, 16:49

@crimzon: Ale jak ktoś nie przyjmuje Eucharystii,bo tak to po ch*j w ogóle chodzi do kościoła?

Avatar Lekki69

4 kwietnia 2018, 20:36

@Andrzej_Duda: Raczej nie po chlyp

Avatar OrtograficznyPies

4 kwietnia 2018, 20:06

SOOK

Avatar norek00

4 kwietnia 2018, 19:55

Avatar
CzekoladaMarmolada

4 kwietnia 2018, 19:47

Raz ksiądz walnął mi palcem w zęby... :'(

Avatar PrawdziwyHulk

4 kwietnia 2018, 19:35

a ksiądz na to.

Avatar Lekki69

4 kwietnia 2018, 19:41

@PrawdziwyHulk: Ale to reptilianin roku 2k14

Avatar BetonowyMur

4 kwietnia 2018, 19:42

Avatar
Konto usunięte

4 kwietnia 2018, 19:15

Obrzydlistwo? A co ma sobie ksiądz pomyśleć jak to już piąty dzieciak polizał tego samego palca na tej samej komunii??

Avatar
Konto usunięte

Edytowano - 3 kwietnia 2018, 23:29

ja kiedyś przez przypadek ugryzłem księdzowi palca ;_;

Avatar momomomo8

4 kwietnia 2018, 19:12

moja kol też xd

Avatar
Konto usunięte

Edytowano - 3 kwietnia 2018, 20:04

tak mi sie skojarzyło kojszyc

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (5)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (5)
Avatar SkrzydlataHusaria

4 kwietnia 2018, 19:05

wiesz co... przeginasz

Avatar Tymek590

4 kwietnia 2018, 19:09

/summon 🅱️im🅱️ows_11

Avatar DOMINIXX5

4 kwietnia 2018, 19:03

Kiedy jesteś ateistą ale byłeś grekokatolikiem i brałeś chleb z winem a nie ciasteczko fit

Avatar wonstont

Edytowano - 3 kwietnia 2018, 21:52

Chodzi o ten wafel ?

Avatar
kroganin

3 kwietnia 2018, 22:05

@wonstont: Te ciasteczko dla fit

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

To się nie może nie udać

To by wystarczyło

A, okej

Chciał tylko pomóc

Można, tylko trzeba wstawać rano

To właśnie dlatego dzieci uważają je za takie cool

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka