Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Zróbcie tak, gorzej i tak nie będzie
Były nóżki, nie ma nóżek
To się nie może nie udać
Pyrkon pewnie też łączy ludzi
Lekko nie będzie
Tylko dzięki temu mega wulkany pod Polską nie wybuchają
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież17 maja 2018, 23:33
Daj namiary na twoją babcię
Odpisz
4 kwietnia 2018, 21:44
Nawet bym nosił, ale rękawica nieskończoności była lewą a nie prawą rękawiczką
Odpisz
4 kwietnia 2018, 22:35
Skoro film przetłumaczono na Avengers: wojna bez granic, to idąc tym tropem myślenia to nie będzie "rękawica nieskończoności", tylko "rękawica bez granic" xD
Odpisz
4 kwietnia 2018, 22:42
@Man_in_the_Mirror: Drugą część Ant-Mana tłumaczą jako Ant-Man i Osa, więc cichaj
Odpisz
4 kwietnia 2018, 22:44
Czekaj, serio?
Odpisz
4 kwietnia 2018, 22:47
@Man_in_the_Mirror: Yup, ale kamienie nieskończoności przetłumaczyli dobrze, więc jest nadzieja
Odpisz
4 kwietnia 2018, 22:50
Nadzieja umiera ostatnia
Odpisz
4 kwietnia 2018, 22:51
@Man_in_the_Mirror: Pomińmy fakt, że nadzieja matką głupich
Odpisz
5 kwietnia 2018, 07:04
MRÓWKOCZŁOWIEK I OSA
Odpisz
7 kwietnia 2018, 13:42
@arkom: Jak kilka dni temu oglądałem Zimowego Żołnierza na tvnie a potem na Netflixie, to bez porówniania i Netflix spie**olił.
Odpisz
7 kwietnia 2018, 13:46
@Snatam: Więc już straciłem nadzieję.
Odpisz
6 kwietnia 2018, 21:07
Fail, nie ta ręka.
Odpisz
7 kwietnia 2018, 00:11
@darcus: Nie wydaję mi się, chyba że źle zrozumiałem twój komentarz
Odpisz
6 kwietnia 2018, 15:18
"Babciu, to je zajebiste" XP
Odpisz
6 kwietnia 2018, 15:16
Ciekawe z jaką siłą i jak szybko można w niej trzepać. Nie oceniajcie mnie, ja tylko głośno myślę.
Odpisz
6 kwietnia 2018, 12:27
Nosiłbym, i ciepło i można niszczyć planety.
Odpisz
4 kwietnia 2018, 20:28
*kiedy twoja babcia dowie się o twoich planach podboju wszechświata
Odpisz
4 kwietnia 2018, 20:29
@Mijak: *anihilacji życia we wszechświecie
Odpisz
Edytowano - 4 kwietnia 2018, 20:52
@Man_in_the_Mirror: *anihilacji życia we wszechświecie aby mogło się odrodzić i rozkwitnąć
Odpisz
Edytowano - 4 kwietnia 2018, 20:49
This does put a smile on my face
Odpisz
4 kwietnia 2018, 20:44
nosiłbym
Odpisz
Edytowano - 4 kwietnia 2018, 20:43
"Dzięki, babciu"
Odpisz
4 kwietnia 2018, 20:30
w sumie nawet fajne
Odpisz