Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Nie tym razem, nie po tym co robiłeś z betoniarką
Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?
Bośnia to drugi najlepszy po Polsce kraj na świecie
Ch-chesz wyparować...?
To by wystarczyło
Mało znany szczegół
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież8 kwietnia 2018, 15:04
Jak ja ku*wa nienawidzę lata, wszędzie rośnie albo barsz albo koper, a ja za ch*ja nie rozróżnię, więc boję się każdego takiego chwasta.
Odpisz
8 kwietnia 2018, 15:07
jest wiosna ale ok
Odpisz
8 kwietnia 2018, 15:10
@ruzwelt1: Wiosny też
Odpisz
8 kwietnia 2018, 15:19
Głównie dlatego, że wymaga się ode mnie wychodzenia na dwór, są ku*wa komary, osy, pszczoły, więc ku*wa okna nie otworzę, i mam alergię na pyłki, trawy, zboża i coś tam jeszcze.
Odpisz
8 kwietnia 2018, 15:27
osa i pszczoła cię nie upier*8li jak nic nie zrobisz a od komarów nikt w polsce umarł i kto ci każe wychodzić na dwór?
Odpisz
8 kwietnia 2018, 15:35
@Filipsss: pewnie rodzice?
Odpisz
8 kwietnia 2018, 15:36
@Ajgorak: A nie chodzi mu o to że komary po prostu wku*wiają?
Odpisz
8 kwietnia 2018, 15:48
@Ajgorak: nie otwieraj okien albo załóż moskitiery i problem rozwiązany
Odpisz
8 kwietnia 2018, 15:49
@Filipsss: gorąco
Odpisz
Edytowano - 8 kwietnia 2018, 15:50
jeśli jest lato to zwykle powietrze jest jeszcze gorętsze na dworze przynajmniej u mnie tak było chyba że otwiera się w nocy albo wcześnie rano bo w południe to już debilizm
poza tym okna mogą być otwarte jak mają moskitiery
Odpisz
Edytowano - 8 kwietnia 2018, 15:57
@Filipsss: Jak nie otworzę okna to się tam ku*wa uduszę z duchoty, i tak nie upie**oli mnie osa jak nic nie zrobię, ALE TE SKU*WYSYNY CHCĄ NA MNIE KU*WA USIĄŚĆ. Nie będę spać pod je**aną siatką, bo to niekomfortowe, i nie mam jej jak powiesić, bo mam pokój z ukośną ścianą czy sufitem nwm, i właśnie tam łóżko, więc moskitiery nie zawieszę. A wychodzić każą mi rodzice. Okno oczywiście na ściano suficie, więc NIE MOGĘ zamontować tam moskitiery. Więc każda twoja rada czy coś jest bez wartości.
Odpisz
8 kwietnia 2018, 16:14
ku*wa moskitiery montujesz NA OKNIE za ''drzwiami'' okna możesz zamontować moskitierę nie żadna wisząca siatka
Odpisz
8 kwietnia 2018, 16:42
a ja ku*wa całe lato nie otwieram okien bo na dworze jest bardxiej goręcej niż w domu i dopiero wtedy bym umarł z duchoty xD
Odpisz
8 kwietnia 2018, 16:44
@Filipsss: Nie mogę, bo okno otwiera się tak jakby jednocześnie na zewnątrz i do wewnątrz. To okno dachowe.
Odpisz
8 kwietnia 2018, 16:46
Kolejny typ który "och jak ja nienawidzę lata, wiosny, pokoju i życia" och jak źle mama karze iść na pole, to przecież zło, najlepiej nie będę wychodzić i jak umrę to nikt nie będzie płakał. Typuniu spójrz na świat z innej strony
Odpisz
8 kwietnia 2018, 17:02
Ty spróbuj zerknąć na to z jego strony. Nienawidzi polskiego lata, a ty jednym zdaniem chciałbyś go jednocześnie wyszydzić i nawrócić na chowanie swoich problemów głęboko dla siebie (bo nikomu nie pomoże pseudorada na patrzenie na życie z innej strony)
Odpisz
8 kwietnia 2018, 17:02
Jak się wychodzi na pole to w ogóle nie da się patrzeć na swiat w dobrym barwach. No chyba że wychodzisz na dwór
Odpisz
Edytowano - 8 kwietnia 2018, 17:41
TFU, ślonsko godka czy inne gówno. I też byś ku*wa nie lubił lata gdyby jedyną pogodą, w której nie dusisz się i nie masz spuchniętych oczu i nie swędzi cię twarz jest desz. Ale oczywiście w lato deszczu raczej mało.
Odpisz
8 kwietnia 2018, 18:36
Odpisz
8 kwietnia 2018, 18:52
skoro jesteś alergikiem to możesz umrzeć od jadu pszczoły?
Odpisz
8 kwietnia 2018, 18:58
@ruzwelt1: Na szczęście nie jestem uczulony na jad pszczoły. Ale za to jestem uczulony na psy, koty, kurz, pyłki, trawy i zboża. Może coś jeszcze, ale nwm.
Odpisz
8 kwietnia 2018, 19:02
Kurz jest dosłownie wszędzie, nie wiem jak ty to wytrzymujesz
Odpisz
8 kwietnia 2018, 19:18
dachowe... to zmienia postać rzeszy
Odpisz
8 kwietnia 2018, 19:19
@ruzwelt1: Znaczy się tak. To uczulenie dopiero się rozwija. Ale ja jestem ku*wa leniwy, i nie sprzątam kurzu. I na razie uaktywnia się tylko wtedy, jak jest naprawdę brudno. Ale za uznajmy 2 lata będę ku*wa kichał przy średniej ilości pewnie
Odpisz
8 kwietnia 2018, 19:20
@Filipsss:
Odpisz
8 kwietnia 2018, 19:26
Alergicy mają przechlapane, pamiętam był taki koleś, który kichał średnio 50 Żary na godzinę, potrafił kichnąć 10 razy pod rząd bo jest uczulony na pyłki. A tak z dupy zapytam, ty mieszkasz na wsi? bo przez okno widać las i wioskę
Odpisz
8 kwietnia 2018, 19:28
@ruzwelt1:
Odpisz
8 kwietnia 2018, 19:28
@ruzwelt1:
Odpisz
8 kwietnia 2018, 19:35
Też chce zjeżdżalnie, fajne widoki, można się wyciszyć. U mnie może być to problem bo mieszkam na Śląsku tam gdzie szara rzeczywistość i bloki
Odpisz
8 kwietnia 2018, 19:37
@ruzwelt1: Ale pocieszę cię faktem, że mieszkam w pewnej odległości od Gdańska i kilka razy dziennie słychać i widać te sku*wysyny samoloty
Odpisz
8 kwietnia 2018, 19:38
@ruzwelt1: Ta mała kropka obok lampy to samolot
Odpisz
8 kwietnia 2018, 19:40
Mój znajomy mieszka koło dworca kolejowego i codziennie musi się zmagać z odgłosami od megafonu gdzie babka non stop nawija informacje. Mało tego, gdy przejeżdza pociąg wszystko mu się trzęsie a rodzinny obiad jest nie lada wyzwaniem
Odpisz
8 kwietnia 2018, 19:54
@ruzwelt1: Współczuję
Odpisz
8 kwietnia 2018, 20:04
wiem jak wygląda okno dachowe sam mam ale wystarczy dachowego nie otwierać masz normalne nie?
Odpisz
8 kwietnia 2018, 20:22
@Filipsss: Mam ale w ch*jowym miejscu. Zaraz obok biurka, więc slbo otwarte okno albo głowa bez guzów.
Odpisz
8 kwietnia 2018, 23:21
@Filipsss: Nie upierodli bez powodu, tak? W lecie wleciała na mnie osa ukąsiła mnie w szyję i musiałem pić wodę z lodem i przykładać lód do szyji bo czułem, że się dusiłem przez niewinne stworzonko.
Odpisz
9 kwietnia 2018, 15:21
@MituDestroyer: dlatego ja zawsze spier**lam jak widzę osę albo inne gówno w paski
Odpisz
9 kwietnia 2018, 16:34
@Filipsss: Ja też
Odpisz
9 kwietnia 2018, 16:50
@Filipsss: No ja też, tylko jak to zrobię to oczywiście każdy ,,CzeMu uCiEKasz, jAk niC nIe zRoBIsz to Cie NIe uŻąDlI''
Odpisz
9 kwietnia 2018, 17:56
U mnie tak samo
Odpisz
9 kwietnia 2018, 23:20
u mnie też tak mówią ale ja tym skur**synom w paski nie ufam...
Odpisz
10 kwietnia 2018, 14:12
@Filipsss: I dobrze
Odpisz
10 kwietnia 2018, 15:26
@MituDestroyer: najlepiej (oprócz pszczół) rozpier**lić to wszystko kapciem/klapaczką... no chyba że to szerszeń.... to spier**laj bo to jest je**ny czołg
Odpisz
11 kwietnia 2018, 10:49
@Filipsss: Szerszeń to największy ch*j
Odpisz
11 kwietnia 2018, 15:20
@MituDestroyer: niezniszczalny skur**el
Odpisz
6 kwietnia 2018, 15:08
Tak z ciekawości, jaka to roślina?
Odpisz
Edytowano - 6 kwietnia 2018, 15:09
Barszcz Sosnowskiego, wywołuje silne oparzenia skóry
Odpisz
6 kwietnia 2018, 15:12
@Burger2004_09: Podobne ma sąsiad koło ogrodu
Odpisz
6 kwietnia 2018, 15:15
radzę uważać, bo somsiad to menda, jeszcze cię poparzy
Odpisz
6 kwietnia 2018, 15:17
@Burger2004_09: Dzięki za ostrzeżenie
Odpisz
6 kwietnia 2018, 15:26
jest też odmiana kwiatów które wyglądają podobnie, jednak barszcz sosnowskiego jest bardzo wysoki, zazwyczaj na wysokość dorosłego człowieka
Odpisz
6 kwietnia 2018, 17:06
Ja mam za domem babci pełno takich podrób. Wiem, sprawdzałem. Tak, jestem poje**ny.
Odpisz
6 kwietnia 2018, 21:16
@MrCC4: jadles?
Odpisz
6 kwietnia 2018, 22:05
Jak dotknąłem i się nie poparzyłem
Odpisz
6 kwietnia 2018, 22:26
@MrCC4: to tak nie działa
musiałbyś siedzieć 5 minut w miejscu gdzie jest ciasno
Odpisz
8 kwietnia 2018, 15:03
radze uważać bo to może być łopian, który jest nieszkodliwy i jest pod ochroną
Odpisz
8 kwietnia 2018, 22:15
Lepiej jednak nie podchodzić by sprawdzić jeżeli nie ma takiej potrzeby, bo to sku*wysyństwo jest bardzo niebezpieczne
Odpisz
8 kwietnia 2018, 23:47
@KermitZaba: tak, wiem
Odpisz
9 kwietnia 2018, 07:59
@KermitZaba: a rozgotowany jest niebezpieczny?
Odpisz
9 kwietnia 2018, 15:03
sprawdź sam i przekonaj się
Odpisz
9 kwietnia 2018, 15:15
@KermitZaba: właśnie leżę na intensywnej
na ch*j piłem wodę po nim
Odpisz
9 kwietnia 2018, 15:16
Ja leżałem w łóżku jak wpie**oliłem kilo łopianu na sucho
Odpisz
8 kwietnia 2018, 23:38
Pytanie tylko jak go jej dać?
Odpisz
8 kwietnia 2018, 22:58
o cholera a ja zawsze je zrwyałam xd
Odpisz
8 kwietnia 2018, 21:48
Mmm, barszczyk
Odpisz
8 kwietnia 2018, 19:54
Nie mam byłej
Odpisz
8 kwietnia 2018, 16:30
hehe pokrzywki
Odpisz
8 kwietnia 2018, 16:40
@NIKOLSKA: co?
Odpisz
8 kwietnia 2018, 18:45
to zależy o co ci chodzi bo za bardzo nie wiem
Odpisz
8 kwietnia 2018, 20:07
@NIKOLSKA: Co do tego mają pokrzywy
Odpisz
8 kwietnia 2018, 20:51
nie wiem ale moim zdaniem pokrzywy są podobne do barszczu sosnowskiego
Odpisz
8 kwietnia 2018, 22:03
@NIKOLSKA: co xDDD
Barszcz wygląda jak koper a pokrzywa jak mięta.
Odpisz
9 kwietnia 2018, 07:19
w sumie racja
Odpisz
8 kwietnia 2018, 16:22
A potem 30 słoików od babci z ogorkami i niby koprem a tam barszcz sosnowskiego uuuuuu slow..... death
Odpisz
8 kwietnia 2018, 15:45
Stalker zwiewa przed snorkami,
Schował się między krzakami,
Skóra poparzona jego,
To Barszcz Sosnowskiego.
Odpisz
8 kwietnia 2018, 16:10
@Dark_Dante: no siema to ja stalker :X
Odpisz
6 kwietnia 2018, 14:46
Żeby mieć byłą, trzeba najpierw mieć dziewczynę.
( ͡° ʖ̯ ͡°)
Odpisz
6 kwietnia 2018, 14:56
@Polski_Ziemniok: Ej za co czerwone?
:^(
Odpisz
6 kwietnia 2018, 14:58
@Polski_Ziemniok: Masz zieloną ode mnie <3
Odpisz
6 kwietnia 2018, 14:59
@Tosterchlebowy: Nadal nie rozumiem dlaczego inni dali czerwone tak mi jak i Tobie
Odpisz
6 kwietnia 2018, 15:01
@Polski_Ziemniok: Masz zieloną odemnie
Odpisz
6 kwietnia 2018, 15:03
Ja też :<
Odpisz
6 kwietnia 2018, 15:07
@Polski_Ziemniok: Łap zieloną
Odpisz
6 kwietnia 2018, 15:36
@Burger2004_09: Lecą zielone dla dobrych jejowiczów
Odpisz
Edytowano - 6 kwietnia 2018, 15:38
zielona dla jeszcze lepszego jejowicza
Odpisz
6 kwietnia 2018, 15:48
@Burger2004_09: zielone dla wszystkich z wątku
Odpisz
6 kwietnia 2018, 15:51
@piotrek1125: zielone dla wszystkich komentarzy pod tym obrazkiem
Odpisz
6 kwietnia 2018, 17:04
@Burger2004_09: Zielone dla wszystkich
Odpisz
8 kwietnia 2018, 15:50
@MrCC4: ale nie prekuriora
Odpisz
8 kwietnia 2018, 16:01
*Preriokur.
Jest takie zwierzę, łatwo zapamiętać
Odpisz
8 kwietnia 2018, 15:43
Jaka była takie kwiaty.
Odpisz
8 kwietnia 2018, 15:04
Nie mam ani obecnej ani byłej dziewczyny
Odpisz
8 kwietnia 2018, 15:04
Ale mem dobry
Odpisz
7 kwietnia 2018, 08:30
To barszcz Sosnowskiego ?
Odpisz
7 kwietnia 2018, 13:57
Yup
Odpisz
6 kwietnia 2018, 14:47
Komu?
Odpisz