Lechia i Arka lepsze od Realu
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Były nóżki, nie ma nóżek
Jak myślicie, skąd się tam wziął?
A, okej
Trzeba brać osobną torbę
Najbardziej realistyczny spośród modów
Tylko dzięki temu mega wulkany pod Polską nie wybuchają
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież14 listopada 2016, 20:29
@KontoUsunięte: Pozdrawiam cię
Odpisz
4 maja 2013, 16:49
Czemu nikt nie napisze jak Barca przegrała z Bayern Monachium?
Odpisz
8 grudnia 2017, 16:40
@Marcin14: Bo Monachium to nie takie dno jak Arka lub Lechia
Odpisz
8 grudnia 2017, 17:25
@kierowca11: Tylko 5 lat. Spoko.
Odpisz
8 grudnia 2017, 22:14
@Marcin14: Zdarzało się więcej
Odpisz
27 kwietnia 2013, 21:26
a ja się nie znam, nie interesuję się piłką nożną :D
Odpisz
25 kwietnia 2013, 18:44
a ja dalej będę uważał, że to jednorazowe zajście i że polska piłka nożna dalej całuje dno .-.
Odpisz
27 kwietnia 2013, 21:21
ona nie całuje dna, ona puka od drugiej strony...
Odpisz
Edytowano - 27 kwietnia 2013, 21:26
jakby nie patrzeć :D
Odpisz
27 kwietnia 2013, 21:17
@enalion
Nie wiem dlaczego powiązujesz dwie różne sprawy ,co ma wspónego Borussia dortmund z polską ligą
Lewandowski przeszedł do lepszego klubu ,lepiej gra bo ma lepsze warunki do rozwoju ,wyjdz i popatrz na wertemy na jakich idzie grać w polskiej lidze wszyscy leją na polską ligę
i tak będzie przez długie lata :)
Odpisz
25 kwietnia 2013, 17:58
to nie zalezy tylko od jego umiejetnosci , ale tez od zespolu z ktorym gra :)
Odpisz
25 kwietnia 2013, 16:34
Pewnie tak próbuje nam pokazać, że jego umiejętności zależą od kasy...
Odpisz
25 kwietnia 2013, 16:02
bo nie grał za euroski...
Odpisz