Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Tymi się chodzi
Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom
Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku
Jesteś wybrańcem panie profesorze
To by wystarczyło
Tylko dzięki temu mega wulkany pod Polską nie wybuchają
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież7 kwietnia 2018, 01:54
U mnie na fizyce jeden sprawdzian poszedł masakrystycznie źle.
Średnia klasy to około 2
Najlepszy człowiek z fizyki, z proponowaną 6, dostał 3.
A dziewczyna obok mnie zgłosiła się na poprawę bo dostała 4+ .___.
Odpisz
13 kwietnia 2018, 16:20
@trampkowiczka: paanie przebije to z łatwością u mnie na sprawdzianie z pierwiastków ( pocz.1 półrocza) średnia 1.18
Odpisz
13 kwietnia 2018, 22:33
@Polalak: u nas na samym początku zrobili z fizyki sprawdzić co pamiętamy, nie było ocen, ale jak by byłu to średnia wyniosłaby równo 1.
Odpisz
13 kwietnia 2018, 22:48
@Tatar09: moi też są do tego zdolni
Odpisz
Edytowano - 14 kwietnia 2018, 09:55
@trampkowiczka: U mnie trzeba poprawić nawet 4+, bo mamy średnią ważoną i jak ktoś ma ambicje na 5 to takie 4+ może zniszczyć ocenę. Zwłaszcza jak pani wpisuje sprawdziany wagi 3 albo 4.
Odpisz
Edytowano - 14 kwietnia 2018, 10:03
@NieidealnieNiebanalna: Chyba u każdego tak jest, ale umówmy się że jak poprawisz 4+ na nawet 6 to (4,5+6):2 to tak, jakbyś napisał/-a na 5 oba sprawdziany.
Czyli 5 wagi 8 (4+4)
Ale jeśli nasz ambicje na 6, to lepiej pozostać przy 4+, bo to 4,5 wagi 4 mniej zaniży średnią.
Abstrahując, że tą poprawę musisz poprawić na lepszą ocenę, a u mnie z fizyki jest zawsze tak, że poprawa jest trzy razy trudniejsza.
Odpisz
2 kwietnia 2021, 08:04
@Tatar09: też miałem taką sytuację aczkolwiek nie pamiętam na jakiej kartkówce, wiem tyle że z fizyki
Odpisz
2 września 2018, 16:35
Alternatywna wersja : Kiedy dostałeś 1 z kartkówki a szkolny kujon płaczę że dostał 5 zamiast 6
Odpisz
14 kwietnia 2018, 08:17
Miałem na historii dokładnie tak jak w memie
Odpisz
13 kwietnia 2018, 17:56
ja to chyba bede miec z chemii zagro xd z fizki juz mam xD
Odpisz
13 kwietnia 2018, 17:59
@Placekk012: Bardzo fajne oceny do chwalenia się nimi.
Odpisz
13 kwietnia 2018, 22:16
@Minokushime: co nieeee xd nie no mam wrednych nauczycieli i robią trudne sprawdziany z tego co ni mo na lekcji xd
Odpisz
7 kwietnia 2018, 06:46
jak jesteś nieukiem to i się nie dziw że masz 1
Odpisz
13 kwietnia 2018, 16:44
A potem płacz " panie, dej poprawić, pls pls"
Odpisz
7 kwietnia 2018, 01:59
>Bądź mno
>Masz do zrobienia prezentacje na angielski
>Robisz wszystko super bo w końcu to jedyny przedmiot z którego chcesz mieć 'idealną średnią'
>Masz aparat na zębach więc tylko połowa klasy cię rozumie
>Przez to że tylko połowa klasy cię zrozumiała nie dostajesz 6 tylko 5
>Jaktoku*wa.exe
>Podczas gdy Fren dostała 2 i się cieszy
Odpisz
13 kwietnia 2018, 15:10
@Lizbett570: Czym jest Fren?
Odpisz
13 kwietnia 2018, 15:17
@Diabolo1: Fren=Friend
Odpisz
7 kwietnia 2018, 13:39
Ale co 5-, co 5+
Odpisz
13 kwietnia 2018, 15:03
chyba ocene ale nie wiem
Odpisz
13 kwietnia 2018, 15:15
wadę wzroku ma na - a nie plus i dlatego nic nie widzi. A tak na serio chodzi o ocenę ze chciał + a nie -
Odpisz
13 kwietnia 2018, 16:08
Admin zmienił :v
Odpisz
7 kwietnia 2018, 07:40
Ja w pigułce (ten drugi)
Odpisz
6 kwietnia 2018, 22:58
ALMIGHTY LOAF
Odpisz
6 kwietnia 2018, 23:00
@Radiotelegrafista: PRZEŚWIĘTNY BOCHEN
Odpisz
6 kwietnia 2018, 23:13
Almighty to wszechmocny/wszechpotężny.
Odpisz
6 kwietnia 2018, 23:15
@maxiu1244: jeden ch*j
Odpisz
6 kwietnia 2018, 23:06
Wyobraście sobie, że to mogło by mieć miejsce gdzieś w Chinach...
Odpisz
6 kwietnia 2018, 23:04
Odpisz
6 kwietnia 2018, 23:02
Ja tak czasem mam. Może nie tak drastycznie, bo 5+ nigdy nie widziałem, ale jak była 3 lub 4 to narzekałem, że tak mało mi do 4 lub 5
Odpisz
6 kwietnia 2018, 23:00
Odpisz