Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Najwspanialszy spośród przedmiotów
Nie tym razem, nie po tym co robiłeś z betoniarką
A, okej
Nigdy na to nie wpadną
To właśnie dlatego dzieci uważają je za takie cool
Bośnia to drugi najlepszy po Polsce kraj na świecie
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież25 kwietnia 2018, 15:57
Odpisz
7 kwietnia 2018, 09:58
Odpisz
24 kwietnia 2018, 02:38
@Vincka: Co tu robi Gerard?
Odpisz
Edytowano - 24 kwietnia 2018, 06:33
@Ferikusu: to Wiśniewski jest
Wait pewnie nikt nie wie kto to Wiśniewski
Odpisz
24 kwietnia 2018, 07:07
@Szymon2410: Kojarzę typa
Odpisz
24 kwietnia 2018, 08:17
@Szymon2410: kiedyś był w dziendobry tvn
Odpisz
24 kwietnia 2018, 10:25
Potwierdzam. Tyle że z dubbingiem, i szkoda. Mogli dać napisy
Odpisz
24 kwietnia 2018, 13:09
@Ferikusu: ale mi chodź o Wiśniewskiego
Odpisz
24 kwietnia 2018, 14:45
Obaj byli
Odpisz
24 kwietnia 2018, 14:52
@Ferikusu: A bo to piłkarz był, i niewiedzałam
Odpisz
24 kwietnia 2018, 15:26
Czekaj, to kto był piłkarzem? Bo ja myślałam że Wiśniewski to ten wokalista
Odpisz
24 kwietnia 2018, 15:32
@Ferikusu: Ten jak wpisałam "Gerard" to mi piłkarz wyskoczył
Odpisz
24 kwietnia 2018, 15:32
@Ferikusu: A wiśniewski to wokalista
Odpisz
Edytowano - 24 kwietnia 2018, 16:41
Nie, to akurat jest amerykański wokalista - Gerard Way. Robi genialną muzykę w klimatach rocka i brit-popu, oraz tworzy komiksy. Polecam zapoznać się z całą jego twórczością, bo jest naprawdę wspaniała
Odpisz
24 kwietnia 2018, 16:58
@Ferikusu: Oki, ale
Odpisz
24 kwietnia 2018, 17:50
Ale
Odpisz
24 kwietnia 2018, 19:45
@Ferikusu: Ale napewno o tym zapomne
Odpisz
24 kwietnia 2018, 07:08
To ja chcę zjeść to szkło
Odpisz
24 kwietnia 2018, 13:24
@lorax12: smacznego
Odpisz
24 kwietnia 2018, 12:45
Odpisz
24 kwietnia 2018, 11:59
To jest jeden z najbardziej kreatywnych i najdziwniejszych flirtów jakie widziałam.
Odpisz
24 kwietnia 2018, 09:59
I taki romantyk nam potrzeba. A nie jakiś bukiet stu róż, które po 2 dniach zdechną i jakąś bomnonierke bym była jeszcze bardziej gruba... :v w tedy nie było by tego:,, Kochanie, czy w tej sukience wyglądam grubo? ''
Odpisz
24 kwietnia 2018, 08:22
T H I C C
Odpisz
7 kwietnia 2018, 08:00
Odpisz
7 kwietnia 2018, 08:11
@Polski_Ziemniok:
Odpisz
7 kwietnia 2018, 08:12
Jawohl herr Kommandant
Odpisz
6 kwietnia 2018, 23:15
co?
Odpisz
6 kwietnia 2018, 23:36
@SongMan: Tak.
Odpisz
6 kwietnia 2018, 23:37
@docRobert: co masz na myśli?
Odpisz
7 kwietnia 2018, 01:58
@SongMan: Josh o ma gad
Odpisz
7 kwietnia 2018, 01:51
Odpisz
7 kwietnia 2018, 00:23
Odpisz
6 kwietnia 2018, 23:26
Je**ny Romeo... Każda jego.
Odpisz
6 kwietnia 2018, 23:20
A ludzie mówią, że prawdziwi romantycy wyginęli.
Odpisz
6 kwietnia 2018, 23:16
że co?
Odpisz