Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Północne Węgry
Fajnie że odpowiedzieli
Były nóżki, nie ma nóżek
Nie są aż takie pyszne
Pyrkon pewnie też łączy ludzi
Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież24 października 2021, 09:22
O k...a XDDDDD
Odpisz
12 kwietnia 2018, 08:03
Współczuję wujka.
Odpisz
12 kwietnia 2018, 10:01
@Tymczook: szwagra*
Odpisz
21 sierpnia 2019, 19:42
@DziwnyPan: śfagrego
Odpisz
21 sierpnia 2019, 19:39
Czemu mam mu ochotę pszypie**olić (szwagrowi)
Odpisz
7 kwietnia 2018, 00:13
wyślij dalszą historię
Odpisz
7 kwietnia 2018, 04:16
@Cebulius: .
Odpisz
7 kwietnia 2018, 05:49
.
Odpisz
7 kwietnia 2018, 06:36
@SzyMOON_: .
Odpisz
7 kwietnia 2018, 06:55
@Cebulius: .
Odpisz
7 kwietnia 2018, 07:05
@Cebulius:
Odpisz
7 kwietnia 2018, 07:16
@TheOfficialForeus:
Odpisz
7 kwietnia 2018, 07:16
@NoNieSmieszne:
Odpisz
7 kwietnia 2018, 07:21
@NoNieSmieszne: nieeeeeeeee
Odpisz
7 kwietnia 2018, 08:03
@NoNieSmieszne: jak zmieniłaś/leś? premium masz?
Odpisz
7 kwietnia 2018, 08:05
niet, to jeja Custom (prywatne robię) jak chcesz się skontaktować żeby mieć czy coś to musisz discorda mieć
Odpisz
7 kwietnia 2018, 08:05
Nie, trzeba pogrzebać w plikach aplikacji.
Odpisz
7 kwietnia 2018, 08:07
przecież napisałem ze robię dla każdego kto chce ;v
Odpisz
7 kwietnia 2018, 08:07
@NoNieSmieszne: To się skontaktuję dzisiaj, tylko podaj ten taki link do serwera.
Odpisz
7 kwietnia 2018, 08:10
/wtPvcxB
Odpisz
7 kwietnia 2018, 08:14
@NoNieSmieszne: Powiedz mi jak ja mam to zeskanować?
Odpisz
7 kwietnia 2018, 08:17
skanerem QR .-. albo wpisz to co napisałem te /costam jako discord(dot)GG/costam
Odpisz
7 kwietnia 2018, 08:18
@NoNieSmieszne: Nie mam dwóch telefonów. Potem sobie wpiszę.
Odpisz
7 kwietnia 2018, 08:19
co ku*wa. wiesz co to ostatnie aplikacje (ram)? włączasz przeglądarkę, piszesz discord(kropka)gg/
przełączasz szybko na jeja
czytasz kilka literek
zmieniasz na przeglądarkę
piszesz
i tak powtarzasz
Odpisz
7 kwietnia 2018, 08:21
@NoNieSmieszne: a tu możesz skanować z galerii
Odpisz
7 kwietnia 2018, 08:23
@NoNieSmieszne: NIE JESTEM KU*WA DEBILEM, PO PROSTU MAM TERAZ KOMPA SCHOWANEGO, BO ZARAZ IDĘ NA ROBOTYKĘ TO POTEM SOBIE WPISZĘ NA NIM KU*WA TWOJA MAĆ, A NA TELEFONIE NIE CHCE SOBIE KU*WA MIEJSCA ZAJMOWAĆ
Odpisz
7 kwietnia 2018, 08:26
@NoNieSmieszne: ej możesz podać innego linka bo pisze mi że nieaktualny
Odpisz
7 kwietnia 2018, 08:26
@Cebulius: To obrazek z innego serwisu z obrazkami, nie ma dostępu do dalszej rozmowy
Odpisz
7 kwietnia 2018, 08:30
@NoNieSmieszne:
Odpisz
Edytowano - 7 kwietnia 2018, 08:30
Oficjalnie jesteś debilem. Wpisz same te znaczki po ukośniku, bo to cl chciałeś wpisać to pełny adres do wpisania w przeglądarce
Odpisz
7 kwietnia 2018, 09:28
@Cebulius: Napisz na priv to ci linka wyślę.
Odpisz
7 kwietnia 2018, 09:30
Odpisz
7 kwietnia 2018, 09:32
działa.
Odpisz
7 kwietnia 2018, 09:35
masz
discord.gg/ED7SRQG
Odpisz
11 kwietnia 2018, 18:52
@Tymek590: ,
Odpisz
11 kwietnia 2018, 19:01
@Cebulius:
Odpisz
11 kwietnia 2018, 22:37
@Wilkeu: .
Odpisz
12 kwietnia 2018, 06:55
@BUBER: nie poda, bo to ukradzione
Odpisz
12 kwietnia 2018, 07:32
@NoNieSmieszne: a jak nie mam discorda?
Odpisz
12 kwietnia 2018, 07:34
trudno, możesz tylko sobie założyć ¯\_(ツ)_/¯
Odpisz
12 kwietnia 2018, 13:53
@Cebulius: .
Odpisz
12 kwietnia 2018, 13:55
czemu dajecie kropki?
Odpisz
12 kwietnia 2018, 15:31
@NoNieSmieszne: aha
Odpisz
12 kwietnia 2018, 15:40
@NoNieSmieszne: dzięki tobie zakładam konto... lel
Odpisz
12 kwietnia 2018, 20:58
@Tymek590: .
Odpisz
12 kwietnia 2018, 21:01
@Keks_: link
discord.gg/ED7SRQG
Odpisz
12 kwietnia 2018, 22:01
@Keks_: Keks jesteś dziewczyną?
Odpisz
14 kwietnia 2018, 13:40
@Snorciakkk: Tak, a co?
Odpisz
14 kwietnia 2018, 13:48
@Keks_: Okurde, nie wiedziałem
Odpisz
14 kwietnia 2018, 14:04
@Snorciakkk: Um, widziałeś mnie kiedykolwiek wcześniej?
Odpisz
14 kwietnia 2018, 17:36
@Keks_: Przecież jesteś stałą jejaczką
Odpisz
14 kwietnia 2018, 18:49
@Snorciakkk: czo
Jesli to nie sarkazm, pisze jakis komentarz mniej wiecej 3 razy na miesiąc (a ostatnio mialam dwumiesięczna przerwę)
Odpisz
14 kwietnia 2018, 19:35
@Keks_: Wiem że piszesz rzadko, ale już od dawna
Odpisz
15 kwietnia 2018, 14:26
@Snorciakkk: No tak, siedzę na Jeja już dosyć długo ale rzadko sie wypowiadam wiec i tak bardzo mało osób mnie zna
Odpisz
20 kwietnia 2018, 06:32
@Keks_: .
Odpisz
20 kwietnia 2018, 09:32
@Keks_: ja cię znam
Odpisz
20 kwietnia 2018, 10:18
@Tymek590: Zaskakujecie mnie, naprawdę. Ale w sumie to się cieszę.
Odpisz
24 kwietnia 2018, 22:00
@TheOfficialForeus: o to jak zdobyć darmowe strzałki w górę
Odpisz
18 listopada 2018, 11:08
@TheOfficialForeus: .
Odpisz
19 listopada 2018, 06:35
@mrauczur: ...!!!
Odpisz
24 lipca 2019, 15:27
@NoNieSmieszne: .
Odpisz
4 listopada 2018, 13:58
ziemniak bo za długie
Odpisz
13 kwietnia 2018, 09:49
Właśnie dlatego trzymam dezodorant, zapalniczkę nóż i trzonek od siekiery w pokoju...
Odpisz
25 kwietnia 2018, 14:30
Fan sabatonu?
Odpisz
7 kwietnia 2018, 10:03
AAA KU*WA NIE DLA PSA KU*WA
Odpisz
14 kwietnia 2018, 21:36
@crimzon: ej
Odpisz
14 kwietnia 2018, 21:37
co m o r d e c z k o
Odpisz
14 kwietnia 2018, 21:38
@crimzon: b a b o o b z i e
Odpisz
14 kwietnia 2018, 21:41
b
a
b
o
o
b
i
e
Odpisz
21 kwietnia 2018, 09:04
@crimzon: co
Odpisz
21 kwietnia 2018, 12:31
baboobzie
Odpisz
12 kwietnia 2018, 20:11
co za je**ny cebulak! HAHA
Odpisz
12 kwietnia 2018, 18:27
XD
Odpisz
7 kwietnia 2018, 09:40
ale bym mu je**ął
Odpisz
11 kwietnia 2018, 18:04
@Dolores_Umbridge: Tak naprawdę to nie.
Odpisz
11 kwietnia 2018, 18:26
@BOSS111: tak naprawdę to tak, wpuściłbym do domu i z miejsca go uderzył czymś metalowym
Odpisz
11 kwietnia 2018, 19:24
@kot_astronauta: ale kurwa bym mu pierdolno japierdole jaki debil
Odpisz
11 kwietnia 2018, 20:04
@BOSS111: no kufa ja to kufa *twardy jak mój pindol hehe* ku*wa wym przypirdolił tem szwagrowi /s
I zanim ktoś zacznie mówić że każdy wie że mój komentarz to żart, są osoby które nie wiedzą że to sarkazm.
Odpisz
11 kwietnia 2018, 22:13
@WiktorT1: KU*WA IĆ STONT TO JUŻ O JEDEN TAKI SAM KOMENTARZ ZA DUŻO
Odpisz
12 kwietnia 2018, 15:40
@Pyszka: Nie.
Odpisz
12 kwietnia 2018, 15:53
@WiktorT1: Ok przepraszam.
Odpisz
11 kwietnia 2018, 18:52
Taki Snes z dzieciństwa to bezcenna pamiątka , ja sam od dziecka trzymam stare nadal dobrze działające PSP i około 40 gier do niego . Mimo że prawie tego nie używam nie zamierzam się tego pozbywać , ani sprzedać jakiemuś januszowi co da konsolę swojemu dzieciakowi któremu i tak znudzi się po tygodniu .
Odpisz
11 kwietnia 2018, 19:25
@General_Kenobi: ja mam psp ale spiraconego hyhy
Odpisz
11 kwietnia 2018, 21:20
@rafal603: Czekaj, jak można spiracic konsole? Z Torrentow pobrałeś i wydrukowałes czy co :-: Jak czegoś nie łapie to zkorektuj mnie xd
Odpisz
11 kwietnia 2018, 21:31
@Pomaranczowy: Chodzi mu o to że psp jest przerobione czyli może grać w spiracone gry.
Odpisz
12 kwietnia 2018, 15:03
@Fifel123: dokładnie
Odpisz
12 kwietnia 2018, 12:59
Jaki Janusz
Odpisz
12 kwietnia 2018, 10:26
Ja pie**ole. Powiedzcie że to fejk.
Cebulus Maximus
Odpisz
12 kwietnia 2018, 10:14
ja płacze
Odpisz
Edytowano - 11 kwietnia 2018, 19:39
Wie ktoś gdzie można kupić PS2 to konsola mojego życia a ja ją straciłem bo mama oddała chrześniakowi.
Odpisz
11 kwietnia 2018, 19:44
@igor444: na jakimś ruskim/cygańskim targu kiedyś widziałem
Odpisz
Edytowano - 11 kwietnia 2018, 20:15
@igor444: Szukaj po loombardach, najlepiej poszukaj na stronie loombard pe el (to nie jest jakaś reklama tylko czyste doradztwo). Ja tam znalazłem u siebie w Lublinie dobry egzemplarz za 70 zł z padem, wszystkimi kablami oraz dwoma kartami na save'y.
Na dodatek okazało się, że jest przerobiona poprzez wlutowany chip.
Odpisz
11 kwietnia 2018, 20:56
@igor444: Ja mam nadal PS2
Odpisz
11 kwietnia 2018, 21:01
@igor444: ja mam, chcesz kupić?
Odpisz
11 kwietnia 2018, 21:42
@Marubir: ale oryginał?
Odpisz
12 kwietnia 2018, 02:49
@igor444: ja mam, w tym 2 pady, chyba 2 albo 3 memorki i karton gier (mysle, ze z 20)
Odpisz
12 kwietnia 2018, 06:43
@igor444: tak, oryginał
Odpisz
12 kwietnia 2018, 07:09
@igor444: Ja bym mogl sprzedac bo mam ale nie gram
Odpisz
12 kwietnia 2018, 07:31
@igor444: olx
Odpisz