Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar papkin1

15 kwietnia 2018, 15:01

nie rozumiem

Avatar
Konto usunięte

15 kwietnia 2018, 17:09

@papkin1: AGM-69 SRAM

Avatar Piesel12345

18 lutego 2022, 12:13

@papkin1: 69 - HAHAHA RUC**ŃSKO SRAM- HAHAHAHA SRAŃSKO

Avatar M_ateo_1

15 kwietnia 2018, 18:05

mój kolega ma w rowerze przerzutki SRAM 3.0

Avatar Piesel12345

18 lutego 2022, 12:12

@M_ateo_1: HAHAHAHAHA ALE BEKA (mój też)

Avatar
Konto usunięte

14 września 2019, 16:00

Według gówniarzy z 4 czy tam 5 klasy to jednocześnie r*chańsko i srańsko czyli ,,BEKA R*CHAŃSKO CHACHA SRANIE IKSDE".

Jak ja nienawidzę gówniaków...

Avatar TurboSprezarka

7 kwietnia 2018, 19:40

Combo zabawności 69 i sram w jednej nazwie. Nie wiem czy nie trzeba będzie dzwonić na 112

Avatar MineDan

7 kwietnia 2018, 19:54

@TurboSprezarka: Tak poza tematem obrazka. Po avatarze wnioskuję że nie możesz się doczekać poniedziałku, mylę się?

Avatar TurboSprezarka

7 kwietnia 2018, 23:08

@MineDan: Nie mylisz

Avatar MineDan

7 kwietnia 2018, 23:14

Avatar
Konto usunięte

14 kwietnia 2018, 22:22

Avatar
Konto usunięte

15 kwietnia 2018, 11:02

@TurboSprezarka: brakuje "XD"

Avatar
Konto usunięte

14 kwietnia 2018, 19:42

RAM dzielimy na?

Avatar
Konto usunięte

Edytowano - 14 kwietnia 2018, 19:53

Statyczne i dynamiczne.
EDIT: Nie, nie jestem śmieszny na imprezach.

Avatar
Konto usunięte

14 kwietnia 2018, 19:54

Dram i Sram

Avatar
Konto usunięte

14 kwietnia 2018, 20:23

Na taki dla samolotów i czołgów? :v

Avatar DziwnyPan

15 kwietnia 2018, 02:36

DRAM i SRAM*

Avatar
Konto usunięte

14 kwietnia 2018, 19:16

Tekst w nawiasie to Hjuston
W gwiazdkach to żołnierz

"Żołnierzu, jaka sytuacja?"
*Hjuston, ku*wa, mamy problem!"
"W czym rzecz?!"
*Leci na nas AGM-69 SRAM!"
"*Śmiech*"
*Śmieszy Cię to?!*
"Nie, nie. Przepraszam. Podaj koordynaty!"
*Sektor R34, 23-17*
"*Śmiech*"
*Hjuston, ku*wa, opa... *wybuch* ssszszszszszszs*
"*Śmiech* Dick... Dickman Gaylord *Śmiech* jak sytuacja?!"
"DICKMAN, MELDUJ SIĘ!"
"DICKMAAAAAN"

Avatar MajestatycznyMajestat

7 kwietnia 2018, 22:39

Seems legit
69 i sram w jednej nazwie
Dodatkowo otoczenie w którym budują ta rakietę to Pie**olony najzwyklejszy garaż.
Ale ok

Avatar
Konto usunięte

8 kwietnia 2018, 14:53

@MajestatycznyMajestat: Ja sobie nie żartuje serio ktoś tak to nazwał, a tu ona jest zdemilitaryzowana chyba na wystawie, lub przed załadunkiem w hangarze.

Avatar Windows_10

7 kwietnia 2018, 20:39

S R A M
6 9

Avatar
Konto usunięte

7 kwietnia 2018, 19:51

First grade niBBas

Avatar Wielki_Cezarz_Kapust

Edytowano - 7 kwietnia 2018, 19:37

Jak w nich pier*olnie to już nie będą się tak śmiać

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Hobby dla faceta

Niegrzeczny Oskarek

Nwm co ze mną nie tak

Mnie wolno

Jest taka skromna...

Zdeklasowani znowu

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka