Ciężko się będzie dogadać
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Nie zadzieraj z bobrami
Lekko nie będzie
Najbardziej realistyczny spośród modów
Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku
Trzeba brać osobną torbę
Można, tylko trzeba wstawać rano
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież12 kwietnia 2018, 11:29
Chyba kolo ma jakieś francuskie korzenie :V
Odpisz
11 kwietnia 2018, 19:00
To są dwie różne torebki, czy w pierwszym kadrze ten biały trzyma ją do góry nogami?
Odpisz
11 kwietnia 2018, 20:14
@Cien_: Bialy? Mikroagresja!
Odpisz
11 kwietnia 2018, 20:41
@cichy3215: *Brodaty. Lepiej?
Odpisz
11 kwietnia 2018, 22:27
@Cien_: Najpewniej jest to montowana scena i za pierwszym razem podczas nagrywania złapał na odwrót, a za drugim właściwie.
Odpisz
11 kwietnia 2018, 17:38
Jak ja dzisiaj dopiero co oglądałem ten film !
Odpisz
Edytowano - 11 kwietnia 2018, 17:24
tak bardzo w czwartek na memhubie
Odpisz
11 kwietnia 2018, 17:38
@CytrynOfSky: no tak, no bo przecież nie wolno kraść memów zwłaszcza jak ten nie był już na tej stronie, głupia ja dzwoń na policje niech mnie zabiorą
/s
Odpisz
11 kwietnia 2018, 17:44
@Ginny1374: ale ja nie mówię że źle, czy coś że kradzione. poprostu widziałem to na memhubie w czwartek i tak... (nwm co dalej napisać xd)
Odpisz
11 kwietnia 2018, 17:55
@CytrynOfSky: co z tego? jeja to nie memhu🅱️
Odpisz
11 kwietnia 2018, 21:15
@Ginny1374: ginny lrzez twój avek płaczę xD
Odpisz
7 kwietnia 2018, 19:58
Z jakiego filmu lub serialu pochodzi ten kadr?
Odpisz
7 kwietnia 2018, 20:20
@Man_in_the_Mirror: .
Odpisz
7 kwietnia 2018, 20:40
@tajemniczy_czlowiek: .
Odpisz
8 kwietnia 2018, 16:37
@Man_in_the_Mirror: Okej znalazłem, jeśli ktoś jest ciekawy to macie tytuł "Dwunastu odważnych"
Odpisz
Edytowano - 7 kwietnia 2018, 19:49
Kolega bez połowy palca też tak śmieszkuje
Odpisz
7 kwietnia 2018, 19:50
@Polski_Ziemniok: Nie pie**ol, przecież nie masz kolegów
Odpisz
7 kwietnia 2018, 19:51
@Polski_Ziemniok: masz siebie
Odpisz
7 kwietnia 2018, 19:51
@Polski_Ziemniok: gdy zapomnisz się przelogować
Odpisz
7 kwietnia 2018, 19:51
@MrRolan: Jestem swoim jedynym przyjacielem
Odpisz
7 kwietnia 2018, 19:53
@Polaczka: Nie mam drugiego konta, więc muszę improwizować
Odpisz
7 kwietnia 2018, 19:53
@Polski_Ziemniok: ja mogę być twoim przyjacielem
Odpisz
7 kwietnia 2018, 19:55
@MrRolan:
Odpisz
7 kwietnia 2018, 19:55
@Polski_Ziemniok: a to rozumiem
Odpisz