Po tym meczu ich drogi się rozejdą
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Najbardziej realistyczny spośród modów
Rel
Trzeba brać osobną torbę
Nie są aż takie pyszne
Szybki jak błyskawica
Niestety nie dla pracownika banku kiełbasa
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież11 kwietnia 2018, 21:52
proponuje meczyk
możemy nawet skorzystać z sezonu i zrobić jejowe "turnamentsy"
kto wchodzi za tym?
możecie pisać do mnie na priv
będzie fajnie
Odpisz
11 kwietnia 2018, 22:43
@pelus1999: Pogadac z administracja i dodac za to achivmenty, a kazdy jejak chce odznaki wiex by trajhardowali. Nastepnie reszta domagalaby sie innych gier nalezaloby dodac cs lol smite hearthstona i fortnite. DruzynMi wygrac mistrzostwa swiata i jeja stanie sie najwieksza organizacja e sportowa
Odpisz
11 kwietnia 2018, 22:44
@cichy3215: Dobra chyba lekko przesadzilem
Odpisz
11 kwietnia 2018, 22:57
@cichy3215: Ty weź przestań wciągać oranżade.
Odpisz
12 kwietnia 2018, 01:37
@pelus1999: Grałbym
Odpisz
2 czerwca 2018, 08:51
@Qgamer: też
Odpisz
2 czerwca 2018, 09:35
@Grzechoooo: masz rocket league?
Odpisz
28 lipca 2018, 19:26
@pelus1999: kiedy organizujemy?
Odpisz
28 lipca 2018, 19:47
@Qgamer: Ja jestem nadal za, żeby zrobić
Odpisz
28 lipca 2018, 21:47
@pelus1999: Jutro o 12stej założe prywatny turniej, Login do niego - RocketJeja, hasło, MocJeja2
Odpisz
29 lipca 2018, 00:42
@Qgamer: o woah woah
czekaj, mnie nawet nie będzie przy maszynie żeby zagrać
wybacz, ale mam pracującą niedzielę
Odpisz
29 lipca 2018, 11:53
@pelus1999: Zaraz tworze, pamiętajcie o dużych literach w haśle i loginie do tournamentu
Odpisz
29 lipca 2018, 11:55
@pelus1999: Pelus, zrobimy razem inny turniej
Odpisz
29 lipca 2018, 11:58
@Qgamer: Niezły turniej, że jesteś jedynym uczestnikiem.
Odpisz
29 lipca 2018, 12:28
Nie udało mi sie go stworzyć bo wyskakiwał błąd
Odpisz
8 kwietnia 2018, 10:29
Widzę ktoś tu gra w rakietową ligę
Odpisz
12 kwietnia 2018, 01:38
@Polski_Ziemniok: Kim Dzong Un też gra
Odpisz
12 kwietnia 2018, 01:36
Dzisiaj w Rocket league grałem 1v1 z holendrem, wygrałem z nim 3 mecze i tak sie zrageował że myślałem że konsole wyje*ie przez balkon
Odpisz
11 kwietnia 2018, 21:05
Niby taka prosta gra ale ile daje zabawy
Odpisz
11 kwietnia 2018, 23:39
@MilokoS322: Easy to learn hard to master
Odpisz
8 kwietnia 2018, 11:24
Autorze, jaka ranga?
Odpisz
9 kwietnia 2018, 10:32
@Sushinator: .
Odpisz
8 kwietnia 2018, 10:32
Ale w 2 fast 2 furious nie było Doma, powinien być Roman
Odpisz