Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Monster_

9 kwietnia 2018, 15:27

Jak by atakowali tak jak zamierzali, w maju... Albo nawet wcześniej, to może wyglądało by to inaczej... Ten miesiąc różnicy prawdopodobnie przesądził... Ale pewności nie mam...

Avatar pokemon223

21 sierpnia 2019, 05:33

@Monster_: nie

Avatar pokemon223

15 września 2019, 11:30

@Monster_: miesiąc różnicy nie przesądzi o braku paliwa i zbyt wydłużonych liniach zaopatrzenia

Avatar
Konto usunięte

Edytowano - 10 kwietnia 2018, 20:51

Czemu w szkołach nie uczą , że Słowacja napadła na Polskę w 1939?

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (3)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (3)
Avatar
Konto usunięte

15 czerwca 2018, 08:44

No tak. Czyli byli agresorami.

Avatar
Konto usunięte

15 czerwca 2018, 11:26

w sumie tak

Avatar Filipsss

25 kwietnia 2018, 17:43

Cóż ale to prawda pojazdy niemców się psuły i pewnie większość żołnierzy zginęła od zimna

Avatar mlkla

9 kwietnia 2018, 15:19

Atak zimą był jednym Z powodów porażki,innymi były m.in. złe decyzje niemieckich Generałów

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (12)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (12)
Avatar SongMan

9 kwietnia 2018, 17:38

@Znajomy22: Co nie zmienia faktu że i tak pogoda miała wiele do gadania. Nie mówię już tu o samej zimie. Wszystko zaczęło się od rasputnicy czyli deszczowego okresu w Rosji. Drogi stały się praktycznie nieprzejezdne. Armia która do tej pory maszerowała dziennie kilkanaście kilometrów teraz ma problem z przejściem trzech.

Avatar Baturaj

9 kwietnia 2018, 17:43

Ale mieli zaatakować w maju. Jak duża jest różnica jednego miesiąca w kraju takim jak ZSRR? Sam sobie odpowiedz.

Avatar
Deszcz

Edytowano - 9 kwietnia 2018, 15:10

Niemcy przegrały wojnę z ZSRR ponieważ zaatakowali zimą.

Avatar Mati129

9 kwietnia 2018, 15:11

Avatar GooseApocalypsE

9 kwietnia 2018, 15:17

Mógłbym przysiąc że zaatakowali czołgami, no ale cóż zimą też można.

Avatar
Konto usunięte

9 kwietnia 2018, 15:53

@GooseApocalypsE: Ale śmieszna gra słowna hahaHAHAHA nie

Avatar GooseApocalypsE

9 kwietnia 2018, 16:13

Avatar login00

9 kwietnia 2018, 15:49

Gdyby wykopali tunel Berlin-Moskwa to by wygrali w jedną noc

Avatar SongMan

9 kwietnia 2018, 15:23

Akurat oglądałem film Radosława Kotarskiego na ten temat

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Fajnie że odpowiedzieli

Pilne

To będzie bolało

Pyrkon pewnie też łączy ludzi

Znak czasów

Phi!

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka