Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
To się nie może nie udać
Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?
To właśnie dlatego dzieci uważają je za takie cool
Najbardziej realistyczny spośród modów
Frustrujące
Równi i równiejsi
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież16 kwietnia 2018, 11:03
To zima wygrała II wojnę światową
Odpisz
14 listopada 2018, 21:07
@Vosimo: to debilizm III rzeszy wygrał wojnę
Odpisz
25 kwietnia 2018, 17:32
Trzeba serio nie znać historii żeby pier**lić że to ZSRR samo wygrało albo najwięcej zrobiło gdyby nie USA to by ZSRR nie miało zasobów do budowania czołgów itp. a no i gdzie ZSRR walczyło z japonią?
Odpisz
9 kwietnia 2018, 15:46
P O T Ę Ż N A
W S P Ó Ł P R A C A
Odpisz
9 kwietnia 2018, 16:17
@Mijak: P
Odpisz
9 kwietnia 2018, 16:32
@Tymek590: Nie
Odpisz
9 kwietnia 2018, 16:38
>:c
Odpisz
9 kwietnia 2018, 17:58
@Tymek590: O
Odpisz
9 kwietnia 2018, 18:11
@Przegryw_razy_2: T
Odpisz
Edytowano - 9 kwietnia 2018, 22:17
@Tymek590: Ę
Odpisz
16 kwietnia 2018, 10:17
@abuq1: nie
Odpisz
16 kwietnia 2018, 10:59
@abuq1:
P
I
E
N
I
E
Odpisz
16 kwietnia 2018, 13:44
@abuq1: Ż
Odpisz
16 kwietnia 2018, 16:04
@Maly_modelarz15: N
Odpisz
16 kwietnia 2018, 10:57
łukaz konieczny jest bezpueczny
Odpisz
9 kwietnia 2018, 17:11
Polska sama wygrała drugą wojnę światową.
Odpisz
Edytowano - 16 kwietnia 2018, 10:13
Piszę się "przegrała w miesiąc pod naporem doskonałej niemieckiej machiny wojennej"
Odpisz
16 kwietnia 2018, 10:36
@ZnawcaLiteraturyPolskiej: Jak na atak dwóch potężnych państw i jeszcze trzeciego (Słowacja) to Polska broniła się całkiem długo
Odpisz
16 kwietnia 2018, 10:36
@ZnawcaLiteraturyPolskiej: Kebabowej karuzeli?
Odpisz
16 kwietnia 2018, 11:18
@OlgaAristowskaya: Biorąc pod uwagę, że Francja padła w tym samym czasie z 4 razy większa armią, gdzie my nie mieliśmy praktycznie broni p.p. i czołgów to tak.
Odpisz
16 kwietnia 2018, 21:38
@ZnawcaLiteraturyPolskiej: Jak się nie znacie to się nie wypowiadajcie! Bo szkoda słów
Polacy bohatersko się bronili na Westerplatte a w kampanii wrześniowej Niemcy straciły 1/3 sprzętu
Ale oczywiście Anglia i Francja nam nie pomogły...
A tak w ogóle to po ataku ZSRR był zakaz walki bo to było bez celu..
Myślę że przed samą Rzeszą jakby Polacy mięli samoloty to by się bronili z 3 miesiące
I nie bójcie się że wojska nie było bo broni nie było a ludzi było w bród.
Odpisz
16 kwietnia 2018, 21:52
@ZnawcaLiteraturyPolskiej: Polska nigdy nie podpisała kapitulacji, więc teoretycznie nigdy nie upadła.
Odpisz
28 lipca 2020, 07:32
@ZnawcaLiteraturyPolskiej: nie za bardzo o historii wiecie, rzeczywiście Polska armia wygrała bo miała dosyć duży wpływ na zwycięstwo np Monte Casino
Odpisz
16 kwietnia 2018, 10:08
Jeszcze powinno być "ZSRR wygrało dzięki zimie"
Odpisz
Edytowano - 9 kwietnia 2018, 15:34
Kuhde, widzę gdzie się pomyliłem
Zamiast napisać "większości państw" to napisałem "wszystkich państw"
Mam nadzieję, że admin ewentualnie poprawi .-.
Odpisz
16 kwietnia 2018, 10:04
@Mati129: ...
Odpisz
16 kwietnia 2018, 10:05
@Mati129: Hmm...
Odpisz
9 kwietnia 2018, 16:44
III Rzesza sama sie pokonała
Odpisz
9 kwietnia 2018, 15:39
Stalin osobiście pokonał w karate całą armię Hitlera i jego sojuszników, w tym także lotnictwo i dywizje pancerne.
Jak w każdym pożądanym anime, dopiero pod koniec zaczął walczyć na poważnie - w Japonii.
Odpisz
9 kwietnia 2018, 16:17
@Mijak: Planował również tak pokonać USofA, ale niestety śmierć pokrzyżowała jego plany.
Odpisz
9 kwietnia 2018, 15:49
Wiedza typowego Rosjanina o II Wojnie
Odpisz
9 kwietnia 2018, 15:50
To wyjaśnia dlaczego mamy tak mało gier ze Stalinem
Odpisz
Edytowano - 9 kwietnia 2018, 15:38
weźmy pod uwagę, że Związek Radziecki posiadał ogromne zasoby ludzkie, więc Stalin nie za bardzo liczył się ze stratami jak na przykład podczas wojny niemiecko-radzieckiej
Odpisz
9 kwietnia 2018, 15:35
gdyby inne kraje też dawały wszystkich swoich ludzi to wojna by trwała bardzo krótko
Odpisz