Nigdy nie traktuj ludzi źle
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
A, okej
Trzeba brać osobną torbę
Jakby trochę nie fair
Trochę to nie fair wobec pozostałych
To musiało być męczące
Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież29 kwietnia 2013, 08:37
Ciągle tylko gapie się na kaczkę
Odpisz
28 kwietnia 2013, 23:31
A co jesli ty nie traktujesz ludzi zle tylko po prostu jestes cicha i niesmiala osoba wiec masz problemy z zawieraniem przyjazni? Wtedy tez nic nie zyskujesz. Przydalby sie sposob zeby to obejsc.
A ludzie ktorzy traktuja takie osoby zle rowniez nic nie traca bo dobrze wiedza, ze ta cicha osoba nigdy nie bedzie ich szefem.
Odpisz
28 kwietnia 2013, 16:17
Tylko czemu zdjęcie kaczki? ;p
Odpisz
28 kwietnia 2013, 23:27
@ewa_mysz: Bo zwierzeta daja lepsze rady niz ludzie. Mem to Actual Advice Mallard. :)
Odpisz
28 kwietnia 2013, 16:53
A jeżeli ktoś ciebie traktuje źle?
Odpisz
28 kwietnia 2013, 18:06
@czapl1997: To w ryj.
Odpisz
28 kwietnia 2013, 16:34
Prawda :)
Odpisz
28 kwietnia 2013, 16:01
Stara mądrość :)
Odpisz
28 kwietnia 2013, 16:27
@marioppp: aha
Odpisz
28 kwietnia 2013, 16:05
Nie ma to jak interesowność... Nie można tak po prostu nie traktować ludzi źle?
Odpisz