Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
I po kłopocie
Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku
Tylko dzięki temu mega wulkany pod Polską nie wybuchają
Powodzenia
Nie są aż takie pyszne
Chciał tylko pomóc
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież13 kwietnia 2018, 14:49
L I B E R U M V E T O
Odpisz
13 kwietnia 2018, 16:31
@RobsonPlay: L
Odpisz
13 kwietnia 2018, 17:10
@Grzechoooo: I
Odpisz
13 kwietnia 2018, 22:51
@Cytuuseq: B
Odpisz
14 kwietnia 2018, 01:00
@RobsonPlay: E
Odpisz
14 kwietnia 2018, 09:55
@Cytuuseq: R
Odpisz
14 kwietnia 2018, 17:19
@RobsonPlay: U
Odpisz
14 kwietnia 2018, 17:21
@Cytuuseq: M
Odpisz
14 kwietnia 2018, 17:28
@Grzechoooo: V
Odpisz
14 kwietnia 2018, 23:48
@Cytuuseq: E
Odpisz
15 kwietnia 2018, 00:46
@RobsonPlay: T
Odpisz
15 kwietnia 2018, 08:11
@Kedrio: O
Odpisz
15 kwietnia 2018, 08:56
@RobsonPlay: udalo sie po tak dlugim czasie
Odpisz
15 kwietnia 2018, 11:13
@Cytuuseq: Hip hip
Odpisz
15 kwietnia 2018, 13:35
@Grzechoooo: hura
Odpisz
5 grudnia 2020, 22:05
@Cytuuseq: hip hip
Odpisz
5 grudnia 2020, 22:15
2 lata
Odpisz
5 grudnia 2020, 22:37
@Cytuuseq: dokładnie
Odpisz
5 grudnia 2020, 23:02
hip hip?
Odpisz
6 grudnia 2020, 13:32
@Cytuuseq: hura
Odpisz
30 grudnia 2020, 23:36
hip hip
Odpisz
30 grudnia 2020, 23:38
@Grzechoooo: hura
Odpisz
13 kwietnia 2018, 14:14
Oto co ja bym zrobił na miejscu króla: po zerwaniu sejmu tup tup ze wszystkich stron wychodzą żołnierze oczywiście wierni mnie. Nic nie robią tylko sobie tak stoja, błyszczą orężem i takie tam. Wtedy uprzejmie pytam owego posła co mówił, bo nie doslyszalem taki gwar jest. No i teraz poseł ma wybór, choć ograniczony do dwóch kwesji z czego jedna jest nieprzyjemna. Kraj uratowany.
Odpisz
13 kwietnia 2018, 14:23
Tyle że w 90% wojska krola to były pożyczeni rzołnierze szlachty. A straszenie magnaterii nic by nie dało bo po ich śmierci mieli zapewnionych dziedzicow ich tytułów ziemskich. Twoje rozwiązanie to nic innego tylko rozpętanie wojny domowej
Odpisz
13 kwietnia 2018, 14:25
@Orzechowy_Yakuza: RZOŁNIERZE
Odpisz
Edytowano - 13 kwietnia 2018, 14:31
@Tosterchlebowy: dzięki ;//
Odpisz
13 kwietnia 2018, 14:31
@Orzechowy_Yakuza: Lepiej zaryzykować wojnę domową która możesz wygrać niż skazać co na pewną śmierć. Zresztą sprawnie zrealizowane mogłoby nawet nie dopuścić donzadnej wojny.
Odpisz
13 kwietnia 2018, 14:32
jakbyś chciał wygrać wojne bez armii? Polski król nie miał wtedy niestety żadnych własnych ziem
Odpisz
Edytowano - 13 kwietnia 2018, 14:38
@Orzechowy_Yakuza: Wojnę można skończyć zanim się jeszcze zacznie kolego. Król może i armi nie miał, a i pieniędzy też nie dużo ale miał zwolenników, szlachte która widziała co się dzieje. Oni natomiast mieli ziemię i pieniądze. Oto jak trzeba było zrobić: posłów jako zakładników żeby trzymać ich synów z dala. Kiedy tamci będą siedzieć w luksusowym więzieniu spokojnie uchwalić odpowiednie prawa. To wszystko.
Odpisz
13 kwietnia 2018, 16:39
Pamiętaj tylko że za szlachtą stała Caryca Katarzyna, która jakby sie dowiedziała że król uwięził jej zwolenników nie była by zbyt zadowolona
Odpisz
13 kwietnia 2018, 17:36
@Orzechowy_Yakuza: Mówię teraz o czasach kiedy mieliśmy jakieś możliwości zbrojnego oporu, a Rzeczpospolita coś tam jednak znaczyła na arenie międzynarodowej. Bo potem to już nic nie mogłoby pomóc, było za późno.
Odpisz
13 kwietnia 2018, 18:56
"Złota wolność" - słyszałeś o czymś takim?
Odpisz
13 kwietnia 2018, 19:43
"Głupie decyzje" słyszałeś kiedyś o czymś takim? Musiałeś, skoro pytasz o wolną wolność.
Odpisz
13 kwietnia 2018, 19:49
Głupia decyzja to była tak daleko posunięta tolerancja religijna w Rzeczypospolitej. To heretycy pierwsi zaczęli nadużywać Liberum Veto, to heretycy spowodowali że Rzplita podupadła.
Odpisz
13 kwietnia 2018, 22:05
Nawet jeśli to prawda (w co wątpię) to nie ma znaczenia kto pierwszy zaczął używać veto a kto zaczął niszczyć państwo trochę później. Jedno ci powiem. Zawsze najłatwiej oskarżać mniejszości o wszelkie niepowodzenia, a potem może jakieś obozy dla nich albo coś? Już nie mówiąc o tym ze śmierdzi mi tu trollem.
Odpisz
14 kwietnia 2018, 10:21
Heretycy wcale nie byli taką mniejszością.
Odpisz
Edytowano - 13 kwietnia 2018, 18:05
Wiek XVII. Polska od morza do morza. Jeden z największych geograficznie i potężnych krajów w Europie. Przychodzi szlachta której wisi w jakim języku mówi, ważne że mają swój majątek. I dupa. I 123 lata niewoli... Fajnie.
Odpisz
13 kwietnia 2018, 17:33
Libertum? Co k*rwa
Odpisz
13 kwietnia 2018, 14:23
Wszystko wina szlachty...
Odpisz
11 kwietnia 2018, 07:38
Mem zajebisty ale wykonanie takie 2/10.
Dajmy to na główną to admin poprawi ;p
Odpisz
11 kwietnia 2018, 12:33
@Diabolo1: 1/5, bo ułamki się skracają
Odpisz
11 kwietnia 2018, 07:26
2/5 za:
-czcionkę
-"libertum"
-"przywileji"
Odpisz
11 kwietnia 2018, 09:44
@lulul: Przywileyjiuw.
Odpisz
11 kwietnia 2018, 07:56
Mem dobry, ale parę rzeczy trzeba poprawić
Odpisz
11 kwietnia 2018, 07:25
Liberum
Odpisz
11 kwietnia 2018, 07:14
jako miłośniczka memow historycznych- Yosss
jako uczennica na profilu grafiki i reklamy wizualnej - ta czcionka to błąd. Polecalabym cienkie litery, nie zielone a czarne, w czcionce bezszeryfowej (bez tych ozdobniczkow w postaci kresek na końcach liter) i z większym światłem(przerwami) między literami, taka mała rada z serduszka
Odpisz
11 kwietnia 2018, 06:40
pfff, dziecko idź do szkoły a nie wstawiasz beznadziejne memy
Odpisz
11 kwietnia 2018, 06:43
@ruzwelt1: dlaczego beznadziejne? Jeżeli tobie coś się nie podoba nie znaczy, że innym też musi
Odpisz
11 kwietnia 2018, 06:45
@ruzwelt1: treść fajna i zabawna ale wykonanie gorsze tak czy siak 4/5 <3
Odpisz
Edytowano - 11 kwietnia 2018, 07:08
@ruzwelt1: Ciebie to nie bawi, innych bawi. W czym ty widzisz problem typie? Ja zaczynam czuć, że jesteś trollem przez to, że odnosisz się z tym, że popierasz napi**dalanie dzieci. Do tego piszesz normickie Komentarze. Oświecę Cię, na jeja jest sporo osób, które jeszcze chodzą do szkoły.
Odpisz
11 kwietnia 2018, 07:16
@Rozyv: Wykonanie i treść na poziomie 10 latka, sory ale takie jest moje zdanie
Odpisz
11 kwietnia 2018, 07:18
Nie napi**dalanie dzieci tylko symboliczny klaps w dupę dla pokory. To jest tylko moje zdanie i tyle w temacie
Odpisz
11 kwietnia 2018, 07:27
@ruzwelt1: Ale wiesz, że tego się uczysz w gimnazjum, a teraz w 7 albo 8 klasie? XD
Odpisz
11 kwietnia 2018, 17:03
@ruzwelt1:
Odpisz