Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Trzeba brać osobną torbę
Z klasą się trzeba urodzić
Pyrkon pewnie też łączy ludzi
Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom
Mało znany szczegół
To się nie może nie udać
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież14 maja 2023, 12:00
Pewnie gin z tonikiem
Odpisz
14 kwietnia 2018, 14:44
nwm
Odpisz
14 kwietnia 2018, 14:45
@YouGoSlavia: ja lubie szypko
Odpisz
14 kwietnia 2018, 14:46
a ja lubie wolmo
Odpisz
14 kwietnia 2018, 15:20
@YouGoSlavia: widzę że jest debata
Odpisz
14 kwietnia 2018, 15:29
@antekk5: hoć debata jest
Odpisz
14 kwietnia 2018, 16:13
@mortzmargonem: no ide
Odpisz
14 kwietnia 2018, 23:21
@antekk5: dzwonie po policje
Odpisz
18 marca 2020, 22:55
Kurła, kiedyś to było i kuce rakowe nie były
Odpisz
18 marca 2020, 23:09
no :/
Odpisz
18 marca 2020, 23:10
Kurła kiedyś to było, rewolucje, walki WZP, dużo quality jejaków, noi BRAK MACZASA. A teraz dupa i ch*j, więc odchodzę na miesiąc, a jak się spodoba to na długo
Odpisz
19 marca 2020, 07:28
nie nie rób tego jak to zrobisz będzie mniej prawdziwych jejakow
Odpisz
19 marca 2020, 12:06
ja od dawna już nie utożsamiam się z tą stroną elo
Odpisz
14 kwietnia 2018, 15:59
Ta... nie ma głupich pytań. Mój kolega w tym tygodniu zapytał księdza czy papież umie chodzić po wodzie.
Odpisz
14 kwietnia 2018, 17:06
Chyba dogadałbym się z twoim kolegą
Odpisz
17 kwietnia 2018, 18:36
...
Odpisz
14 kwietnia 2018, 22:53
Czy jak stanę na torach i złapię się sieci trakcyjnej to pojadę jak tramwaj?
Odpisz
14 kwietnia 2018, 23:01
@Broski: Nie, polecisz jak rakieta.
Odpisz
15 kwietnia 2018, 08:48
@derex202: Różnica masy,nie?
Odpisz
14 kwietnia 2018, 18:51
gin i ku*wa tonik
Odpisz
14 kwietnia 2018, 14:39
Boli mnie czoło
Odpisz
14 kwietnia 2018, 16:39
@mr_drewniak: mje tessz
Odpisz
14 kwietnia 2018, 14:04
Było
Odpisz
14 kwietnia 2018, 14:38
W poczekalni na pewno
Odpisz
14 kwietnia 2018, 14:31
Wbrew pozorom może pyta o konkretne marki i proporcje?
Odpisz
12 kwietnia 2018, 06:12
Lód, mogła nie zauważyć.
Odpisz
12 kwietnia 2018, 00:55
Być może nie wie czym jest gin?
Odpisz
11 kwietnia 2018, 23:42
Gin z tonikiem
To nie głupie pytanie.
Nie ma głupich pytań.
Odpisz
11 kwietnia 2018, 23:31
zdaje mi się że było lecz mogę sie mylić
Odpisz
11 kwietnia 2018, 21:28
tabletka gw*****
Odpisz
11 kwietnia 2018, 22:06
@BCV11:
Odpisz
14 kwietnia 2018, 14:27
Ja tam śmiechłem
Odpisz