Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom
Jeszcze jak
Dobrze czasem się oderwać
Pozdrawiam świetliki
Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?
Za co ta premia
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież16 kwietnia 2018, 16:35
w Zakopanen było KFSI
Odpisz
15 kwietnia 2018, 21:22
Było
Odpisz
12 kwietnia 2018, 18:19
Ja: *wchodzi do pokoju w płaszczu z naturalnego futra*
Ktoś: - Fajne futro. Z czego?
Ja:
Odpisz
15 kwietnia 2018, 15:45
@CrazyMe: Z fretki
Odpisz
Edytowano - 15 kwietnia 2018, 16:10
@CrazyMe: i dobrze bo te sku*wysyny są złe
Odpisz
15 kwietnia 2018, 19:20
@adriano0510: ja kiedyś je**ńców miałem na strychu, połapały się w pułapki a potem...
Odpisz
15 kwietnia 2018, 19:50
@CoolSceleton95: \('w')/
Odpisz
15 kwietnia 2018, 19:30
Lays- Lais
Pepsi-Pebsi
Fanta-Fanda
Cola-Cloa
Odpisz
15 kwietnia 2018, 16:39
Bywa
Odpisz
12 kwietnia 2018, 18:43
Zamiast przeczytać Detos to przeczytałem detox
Odpisz
15 kwietnia 2018, 15:59
@MilokoS322: To było wiosną, byłem tam...🎶🎶🎶
Odpisz
15 kwietnia 2018, 15:58
to niezle skuny hehe wiesz o co cho 420 mordo
Odpisz
15 kwietnia 2018, 15:58
pokermon
Odpisz
15 kwietnia 2018, 15:49
Te 'doritosy' to mają bliżej do cheetosów
Odpisz
15 kwietnia 2018, 15:39
To wtedy bym się nazwała Pokemon1
Odpisz
15 kwietnia 2018, 15:43
@Henzej: A ja Elektryczny Pokemon 2137
Odpisz
12 kwietnia 2018, 17:59
Odpisz
12 kwietnia 2018, 18:20
@rozwalgo: Moim faworytem jest gwiezdna kurzajka
Odpisz
15 kwietnia 2018, 15:04
@caltinks_2: LELE
Odpisz
15 kwietnia 2018, 15:43
To już klasyka
Odpisz
15 kwietnia 2018, 15:31
Odpisz
15 kwietnia 2018, 15:12
Odpisz
12 kwietnia 2018, 19:01
Kiedyś mój kuzyn miał pada SQONY
Odpisz
12 kwietnia 2018, 17:57
Było i to nie dawno
Odpisz