Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Pyrkon pewnie też łączy ludzi
No to posłuchane
Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom
Nie są aż takie pyszne
Najwspanialszy spośród przedmiotów
Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież21 maja 2019, 18:18
Ja mam herbatę Ahmed
Odpisz
13 kwietnia 2018, 21:44
Jeśli zalejesz wrzątkiem, to będzie herbata, ale lepiej nie podpalać tego białego lontu.
Odpisz
13 kwietnia 2018, 20:17
Odpisz
12 kwietnia 2018, 22:09
Jak byłem w Egipcie to tam prawie wszystkie herbaty są albo "Akbar" albo "iSiS". Taka ciekawostka.
Odpisz
12 kwietnia 2018, 20:20
Piłem, nie wybuchła
Odpisz
12 kwietnia 2018, 20:23
@SongMan: Bo to ekstrakt z Admirała Akbara :/
Odpisz
12 kwietnia 2018, 20:23
@zyl15: That's the point
Odpisz
Edytowano - 12 kwietnia 2018, 20:23
@SongMan: Trochę mi go szkoda
Odpisz
12 kwietnia 2018, 20:24
@zyl15: Ale mi smakuje...
Odpisz
12 kwietnia 2018, 20:29
@zyl15: RIP Admirał Akbar. Jego pułapka pozostanie na zawsze w naszych sercach [*]
Odpisz
12 kwietnia 2018, 20:36
@rozwalgo: Musiał zginąć, bo tak to on by był zamiast Lei, a musieli dać tę Holdo, której chyba nikt nie lubi i nikogo nie obchodziła
Odpisz
12 kwietnia 2018, 20:39
Nic do niej nie miałem, ale też uważałem, że jest bezużyteczną postacią. Aż strach pomyśleć co by było, gdyby Leia zginęła w "Ostatnim Jedi". Było blisko, ale uff
Odpisz
12 kwietnia 2018, 20:40
@rozwalgo: No dokładnie, przy okazji polecam HISHE z Ostatniego Jedi
Odpisz
12 kwietnia 2018, 21:02
Chciałbym, żeby w Star Wars IX, Kylo znowu zdjął koszulkę. Gdy byłem na tym w kinie, od razu wiedziałem, że zostanie memem
Odpisz
12 kwietnia 2018, 21:11
@rozwalgo: Ja byłem w swoim kinie na seansie feriowym, więc już po tym jak został memem
Odpisz
12 kwietnia 2018, 21:20
Ja byłem 1 stycznia
Odpisz
12 kwietnia 2018, 21:28
@rozwalgo: Ja byłem na początku lutego
Odpisz
12 kwietnia 2018, 20:49
Odpisz
12 kwietnia 2018, 20:31
Je**ie to je**ie, na ch*j drążyć temat.
Odpisz
12 kwietnia 2018, 20:29
Sam dodawalem że 2 lata temu.
Odpisz
Edytowano - 12 kwietnia 2018, 20:19
bombowa cherbata o wybuchowym smaku
Odpisz
12 kwietnia 2018, 20:20
Herbata*, bo jak by to się czytało? "szerbata"
Odpisz
12 kwietnia 2018, 20:23
dziękuję za poprawienie mojej wypowiedzi. Masz rację, popełniłem błąd ortograficzny. Jednak chciałbym cię uświadomić, że w języku polskim ,,ch" nie czyta się jako ,,sz"
Odpisz
12 kwietnia 2018, 20:26
i tak szczerbata
Odpisz