Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Tymi się chodzi
Ostry ten sędzia
Najwspanialszy spośród przedmiotów
Gdy zostanę milionerem nikomu nie powiem, ale będą znaki
Frustrujące
Fajnie że odpowiedzieli
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież15 kwietnia 2018, 08:00
Co to za gra?
Odpisz
15 kwietnia 2018, 08:07
@geralt735: Życie
Odpisz
15 kwietnia 2018, 08:16
@ToJeAmelinium: Dzięki, kolego!
Odpisz
15 kwietnia 2018, 09:13
@geralt735: Chyba jakieś Halo
Odpisz
15 kwietnia 2018, 11:52
@geralt735: Raczej najnowszy Mass Effect
Odpisz
12 kwietnia 2018, 22:34
Przeje**ne, a będzie gorzej bo najprawdopodobniej niedługo USA, Izrael i podobno Francja wyślą tam swoje siły lądowe, Izrael już skoncentrował swoje siły na wzgórzach Golan...
Odpisz
12 kwietnia 2018, 22:51
@EmielRegis: No cóż... długo nie było wojny światowej
Odpisz
12 kwietnia 2018, 22:52
@EmielRegis: Tylko "ofensywa" lotnicza na jakieś zapyziałe bazy, poinformowanie o tym ataku Rosjan którzy zabiorą się z nich przy okazji zabierając arabów i tyle. Izraelowi starzy dotychczasowe destabilizacja Syrii
Odpisz
12 kwietnia 2018, 22:53
Przekonamy się, ale wolałbym aby stało się tylko to co napisałeś
Odpisz
12 kwietnia 2018, 22:57
@EmielRegis: Nikomu nic więcej się nie opłaca. Już dostatecznie na tym zachód "zarobił" Drony i samoloty rozpoznawcze obu stron latały non stop przez co Rosjanie "ujawnili" swoje nowe zabawki ;)
Odpisz
12 kwietnia 2018, 22:57
@EmielRegis: Ale wojna światowa chyba nie będzie dotyczyć polski. Jeśli nie będzie dotyczyć polski do wracam z Anglii xD.
Odpisz
12 kwietnia 2018, 22:57
@polandball1: I nie będzie. Obecnie byłaby zbyt trudna dla obu stron ;)
Odpisz
12 kwietnia 2018, 22:59
Psst. W otwartym konflikcie NATO-Rosja jesteśmy na pierwszej linii ;)
Odpisz
12 kwietnia 2018, 23:01
@EmielRegis: A no i na wzgórzach od dawna mają siły w gotowości. Co jakiś czas spadają im pociski z sąsiedztwa. Czasem przypadkiem, czasem mniej
Odpisz
12 kwietnia 2018, 23:07
Cholera... Kiepsko
Odpisz
12 kwietnia 2018, 23:11
Tylko do takiego konfliktu nie dojdzie v: Obecnie siły NATO-Rosja są zbyt wyrównane
Odpisz
12 kwietnia 2018, 23:12
Tyle dobrze.
Odpisz
12 kwietnia 2018, 23:17
Serio nie wiedziałaś że jesteśmy krajem frontowym dla NATO? wiesz... między nami a Rosją jest praktycznie tylko jej strefa wpływów
Odpisz
12 kwietnia 2018, 23:20
Nie mieszkam w polsce po ukończeniu pierwszej klasy gimnazjum xD.
Odpisz
Edytowano - 13 kwietnia 2018, 06:23
Jakie zabawki?
Odpisz
13 kwietnia 2018, 19:54
@BetonowyMur: Nowe A-50, trochę też polatali Su-57, Su-35S
Odpisz
15 kwietnia 2018, 08:37
@EmielRegis: by asada nie ruszali to by spokój był
Odpisz
15 kwietnia 2018, 08:52
Yhym, kompletny spokój
Odpisz