Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar geralt735

15 kwietnia 2018, 08:00

Co to za gra?

Avatar ToJeAmelinium

15 kwietnia 2018, 08:07

@geralt735: Życie

Avatar geralt735

15 kwietnia 2018, 08:16

@ToJeAmelinium: Dzięki, kolego!

Avatar
Konto usunięte

15 kwietnia 2018, 09:13

@geralt735: Chyba jakieś Halo

Avatar Jurekis_

15 kwietnia 2018, 11:52

@geralt735: Raczej najnowszy Mass Effect

Avatar EmielRegis

12 kwietnia 2018, 22:34

Przeje**ne, a będzie gorzej bo najprawdopodobniej niedługo USA, Izrael i podobno Francja wyślą tam swoje siły lądowe, Izrael już skoncentrował swoje siły na wzgórzach Golan...

Avatar polandball1

12 kwietnia 2018, 22:51

@EmielRegis: No cóż... długo nie było wojny światowej

Avatar
Konto usunięte

12 kwietnia 2018, 22:52

@EmielRegis: Tylko "ofensywa" lotnicza na jakieś zapyziałe bazy, poinformowanie o tym ataku Rosjan którzy zabiorą się z nich przy okazji zabierając arabów i tyle. Izraelowi starzy dotychczasowe destabilizacja Syrii

Avatar EmielRegis

12 kwietnia 2018, 22:53

Przekonamy się, ale wolałbym aby stało się tylko to co napisałeś

Avatar
Konto usunięte

12 kwietnia 2018, 22:57

@EmielRegis: Nikomu nic więcej się nie opłaca. Już dostatecznie na tym zachód "zarobił" Drony i samoloty rozpoznawcze obu stron latały non stop przez co Rosjanie "ujawnili" swoje nowe zabawki ;)

Avatar
Eryczka

12 kwietnia 2018, 22:57

@EmielRegis: Ale wojna światowa chyba nie będzie dotyczyć polski. Jeśli nie będzie dotyczyć polski do wracam z Anglii xD.

Avatar
Konto usunięte

12 kwietnia 2018, 22:57

@polandball1: I nie będzie. Obecnie byłaby zbyt trudna dla obu stron ;)

Avatar
Konto usunięte

12 kwietnia 2018, 22:59

Psst. W otwartym konflikcie NATO-Rosja jesteśmy na pierwszej linii ;)

Avatar
Konto usunięte

12 kwietnia 2018, 23:01

@EmielRegis: A no i na wzgórzach od dawna mają siły w gotowości. Co jakiś czas spadają im pociski z sąsiedztwa. Czasem przypadkiem, czasem mniej

Avatar
Eryczka

12 kwietnia 2018, 23:07

Cholera... Kiepsko

Avatar
Konto usunięte

12 kwietnia 2018, 23:11

Tylko do takiego konfliktu nie dojdzie v: Obecnie siły NATO-Rosja są zbyt wyrównane

Avatar
Eryczka

12 kwietnia 2018, 23:12

Tyle dobrze.

Avatar
Konto usunięte

12 kwietnia 2018, 23:17

Serio nie wiedziałaś że jesteśmy krajem frontowym dla NATO? wiesz... między nami a Rosją jest praktycznie tylko jej strefa wpływów

Avatar
Eryczka

12 kwietnia 2018, 23:20

Nie mieszkam w polsce po ukończeniu pierwszej klasy gimnazjum xD.

Avatar BetonowyMur

Edytowano - 13 kwietnia 2018, 06:23

Jakie​ zabawki?

Avatar
Konto usunięte

13 kwietnia 2018, 19:54

@BetonowyMur: Nowe A-50, trochę też polatali Su-57, Su-35S

Avatar
Konto usunięte

15 kwietnia 2018, 08:37

@EmielRegis: by asada nie ruszali to by spokój był

Avatar
Konto usunięte

15 kwietnia 2018, 08:52

Yhym, kompletny spokój

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Kochani czekamy 17 godzin, nie będę złodziejom płacić

Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku

Niegrzeczny Oskarek

To się nie może nie udać

Phi!

Totalnie

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka