@lorax12: Wbrew pozorom oglądanie telewizji czy granie w gry nie zmniejsza poziomu stresu, a czasem można się uzależnić. Z wysiłkiem fizycznym muszę się zgodzić. Ale fajeczek, alkoholu czy słodyczy trzeba unikać
Przypomniała mi się gra którą mi zrobił kolega na urodziny, miałem tam atak który był tego rodzaju wyzywaniem,zniszczyłem tym atakiem ostatniego bossa,co w tym dziwnego?
Było to niezgodne ze skryptem gry,bo to inna postać musiała go tam wykończyć
To rzeczywiście jest zbyt potężne :U
Komentarze
Odśwież28 sierpnia 2020, 09:03
Kto normalny wyzywa kogoś mówiąc " Zwal mi stopami "
Odpisz
13 kwietnia 2018, 20:32
Po co w ogóle ludzie palą ?
Odpisz
13 kwietnia 2018, 20:48
By umrzeć na raka płuc
Odpisz
13 kwietnia 2018, 21:08
Bo to odstresowuje.
Odpisz
13 kwietnia 2018, 21:14
Jak ci taki dym do oka wejdzie to piecze w ch*j
Próbowałem raz i pie**ole takie fajeczki
Odpisz
13 kwietnia 2018, 21:27
wiesz co jeszcze odstresowywuje? Masaż, albo oglądanie telewizji, niektórych granie bądź nawet sprzątanie czy ciężka męcząca praca fizyczna
Robiąc te rzeczy nie tylko nie niszczysz sobie płuc ale i nie szkodzisz innym
Odpisz
13 kwietnia 2018, 21:34
@lorax12: Moi "ŚWIETNI KOLEDZY Z KLASY" palą papierosy i dmuchneli na mnie dym.Jezus Maria,prawie się udusiłem i łzawiły mi oczy.
Odpisz
13 kwietnia 2018, 23:07
Piecze w chui
Odpisz
16 kwietnia 2018, 21:48
Aktualnie jako jedyny prawie nie miałem fajki w rękach w klasie
Odpisz
17 kwietnia 2018, 09:25
@lorax12: Wbrew pozorom oglądanie telewizji czy granie w gry nie zmniejsza poziomu stresu, a czasem można się uzależnić. Z wysiłkiem fizycznym muszę się zgodzić. Ale fajeczek, alkoholu czy słodyczy trzeba unikać
Odpisz
17 kwietnia 2018, 10:25
to zależy w co grasz
A uzależnić możesz się od wszystkiego
Odpisz
15 grudnia 2019, 19:24
@lorax12: nawet od pracy
Odpisz
14 sierpnia 2019, 15:22
Tak z 2 bomby atomowe i 6 z napalem chyba wystarczy, no może jeszcze z 4 wodorowe ale na tym koniec
Odpisz
16 kwietnia 2018, 19:52
Przypomniała mi się gra którą mi zrobił kolega na urodziny, miałem tam atak który był tego rodzaju wyzywaniem,zniszczyłem tym atakiem ostatniego bossa,co w tym dziwnego?
Było to niezgodne ze skryptem gry,bo to inna postać musiała go tam wykończyć
To rzeczywiście jest zbyt potężne :U
Odpisz
21 kwietnia 2018, 10:57
Z B Y T P O T Ę Ż N E
Odpisz
28 lipca 2018, 19:49
daj ta grę
Odpisz
29 lipca 2018, 06:49
Spytaj się Shido o link do strony
Odpisz
Edytowano - 29 lipca 2018, 11:02
jaki nick dokładnie?
Odpisz
29 lipca 2018, 12:47
Shido__
Odpisz
29 lipca 2018, 14:25
juz pisze
Odpisz
16 kwietnia 2018, 23:38
Udław się moja stopą ku*wo
Odpisz
16 kwietnia 2018, 15:15
XD
Odpisz
13 kwietnia 2018, 20:08
czy znajdzie się wiedźmak co to cholerstwo wszelakie wybije?
Odpisz
13 kwietnia 2018, 20:13
Tak. Ja. Percival z Kaszub
Odpisz
13 kwietnia 2018, 20:14
A tak na serio to trzeba wezwać pomoc
Odpisz
Edytowano - 13 kwietnia 2018, 20:16
@polandball1: chyba wynajmę tego. Umie zabić plugawego barbarzyńce, to i z nimi da sobie radę
Odpisz
13 kwietnia 2018, 20:18
dodatkowo zabił kranosmoka
Odpisz
13 kwietnia 2018, 20:19
Niestety nie, ale przydałby się jak diabli
Odpisz
13 kwietnia 2018, 20:19
Odpisz
13 kwietnia 2018, 20:20
@DavePL1234: może kartonogłowy da radę
Odpisz
13 kwietnia 2018, 20:21
Być może. Sądzę jednak, że potrzebujemy kogoś potężniejszego
Odpisz
13 kwietnia 2018, 20:23
@DavePL1234: We need that hero
Odpisz
13 kwietnia 2018, 20:24
@DavePL1234: a dowódca specjalnych sił Trąberii?
Odpisz
13 kwietnia 2018, 20:37
A o mnie nikt nie pamięta ):
Odpisz
13 kwietnia 2018, 20:38
@Mroczny_Pan: będziesz w następnym
Odpisz
13 kwietnia 2018, 20:42
Spoko
Odpisz
Edytowano - 13 kwietnia 2018, 20:44
@Mroczny_Pan: tylko chyba do v3 nie będzie, bo i tak duże zainteresowanie po v2, więc dopiero w v4
Odpisz
13 kwietnia 2018, 20:57
tez bym zartudnil tego Kartona z Tekturii
Odpisz
16 kwietnia 2018, 14:23
@ghost_rider: No elo, ja mogę ubić tych skur**synów
Odpisz
16 kwietnia 2018, 14:46
tyś prosty chłop. Nawet krowy nie ubijesz
Odpisz
16 kwietnia 2018, 15:14
No u
Odpisz
16 kwietnia 2018, 14:22
Wydaje mi się, że taką błachostkę O'Dim rozwiązał by sam
Odpisz
13 kwietnia 2018, 22:12
złap go w yrden!
Odpisz
13 kwietnia 2018, 22:40
@InternetowyTroll01: sama złap go w Yrden!
Odpisz
13 kwietnia 2018, 20:55
Gaunter, Gaunter ty ch*ju
Odpisz
13 kwietnia 2018, 20:32
Mają stresa przed sprawdzianem z pszyrki
Odpisz
13 kwietnia 2018, 20:12
Ich to nawet wiedźmini się boją
Odpisz