Tak daleko to jeszcze nie byłem!
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Trzeba sprawdzać jak niedzielę handlową
Cel namierzony
Trochę to nie fair wobec pozostałych
Mało znany szczegół
Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom
Rel
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież29 czerwca 2018, 23:46
Ja mieszkam na czesko polskiej granicy i częstochodzę po kofolę i żelki XD
Odpisz
15 kwietnia 2018, 13:19
Ja raz dostałem czekoladę z Węgier, tak mi ku*wa posmakowało, że zaje**łem cały garnek miejscowemu cukiernikowi i wpie**oliłem razem z matką i bratem do malucha, po czym zacząłem spi***alać. Do dziś matka opowiada jak z bananem na ryju wpi***alałem garść za garścią aż sraki dostał.
Odpisz
15 kwietnia 2018, 13:21
@marcel22205: pozdro dla kumatych
Odpisz
15 kwietnia 2018, 13:22
@marcel22205: Leczo
Odpisz
15 kwietnia 2018, 13:25
@polandball1: a słyszałeś, że w Amreyce L E C Z O raka?!
Odpisz
15 kwietnia 2018, 14:16
@Dekla: kto w 2k18 miałby tego nie kumać?
Odpisz
26 kwietnia 2018, 22:40
ja, i byłbym wdzięczny za wytłumaczenie
Odpisz
27 kwietnia 2018, 05:57
@tajemniczy_czlowiek: Wpisz leczo pasta w google. Czytanie zajmie ci ok. 10-15 min ale warto
Odpisz
28 kwietnia 2018, 16:21
@Dekla: A co robią lekarze w kuchni?
. . .
Odpisz
28 kwietnia 2018, 16:23
@xxxImaksIxxx: leczo
Odpisz
20 czerwca 2018, 16:48
pastolektor na yt...
Odpisz
20 czerwca 2018, 19:49
@adriano0510: ?
Odpisz
20 czerwca 2018, 19:52
taki kanał... codziennie czyta ze 2-3 pasty a czasem takie ze 4-godzinne. Ma własną serię - "Czterej Jeźdźcy Apokalipsy"
Odpisz
20 czerwca 2018, 19:53
ma już ponad 100 past na koncie
Odpisz
20 czerwca 2018, 20:01
@adriano0510: Przecież wiem kto to, subuje go od początku grudnia, nie rozumiem tylko czemu napisałeś to z wielokropkiem na końcu jakbyś podważał możliwośc przeczytania tego na rzecz tylko jej słuchania
Odpisz
17 czerwca 2018, 00:02
ja najdalej byłem w słowacji
byłem w górach i przeszłem przez granice
Odpisz
15 kwietnia 2018, 13:03
Pewnie Kofolę.
Odpisz
15 kwietnia 2018, 13:30
"Masz to w Polsce?"
Odpisz
15 kwietnia 2018, 14:46
albo lentilky
Odpisz
19 kwietnia 2018, 13:44
@Kasiuula: studentską
Odpisz
22 kwietnia 2018, 11:04
dokładnie <333
Odpisz
15 kwietnia 2018, 14:29
Moje okulary są japońskiej produkcji i kupiłem je od słowackiego handlarza na niemiecko-czesko-polskiej granicy.
Odpisz