Gdy słaby komp uniemożliwia robienie dobrych memów
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Zdeklasowani znowu
Powodzenia
Dwa oblicza
Jesteś wybrańcem panie profesorze
Fajnie że odpowiedzieli
Trochę to nie fair wobec pozostałych
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież15 kwietnia 2018, 14:16
Mafia 2 to jedna z najlepszych gier, w jakie grałem. Kocham ten klimat.
Odpisz
Edytowano - 18 kwietnia 2018, 17:05
@Ziemniak_Illuminati: To samo przyjacielu.
Odpisz
18 kwietnia 2018, 18:57
@Ziemniak_Illuminati: Ja nie umiałem samochodami tam kierować xD
Odpisz
18 kwietnia 2018, 20:58
@DAVJD: Ja umiałem i nawet dobrze mi szło
nbc
Odpisz
18 kwietnia 2018, 22:14
@Ziemniak_Illuminati: jak dla mnie strasznie ślisko było
Odpisz
14 lipca 2019, 02:01
@Ziemniak_Illuminati: pytanie mam: wie ktoś co się dalej stało z Vito i z Joe?
Odpisz
14 lipca 2019, 02:36
@Forresciakowski: vito występuje w mafia 3 a joe nie wiem. Zobacz w internecie, są jakieś teorie co mogło się wydarzyć
Odpisz
14 lipca 2019, 22:26
@DAVJD: dzieki
Odpisz
15 kwietnia 2018, 14:04
Ja mam tak samo ale z filmami
Odpisz
15 kwietnia 2018, 14:04
@Boberek00: przykro mi
Odpisz
15 kwietnia 2018, 14:05
@absopiekmettaton: *płaczu*
Odpisz
15 kwietnia 2018, 14:05
@Boberek00: *pociesza*
Odpisz
15 kwietnia 2018, 14:06
@absopiekmettaton: *Radość*
Odpisz
15 kwietnia 2018, 14:07
@Boberek00: *wspólna radość*
Odpisz
15 kwietnia 2018, 14:07
@absopiekmettaton: *dołącza do wspólnej radości*
Odpisz
15 kwietnia 2018, 14:09
@Burger2004_09: *Tulu wszystkich*
Odpisz
15 kwietnia 2018, 14:09
@Burger2004_09: *dźwięki muzyki radości*
Odpisz
15 kwietnia 2018, 14:09
@absopiekmettaton: *tańczy*
Odpisz
15 kwietnia 2018, 14:10
@Burger2004_09: *wspolny taniec*
Odpisz
15 kwietnia 2018, 14:16
@absopiekmettaton: *tańcu*
Odpisz
18 kwietnia 2018, 14:22
@Boberek00: Co to za orgia?
Odpisz
18 kwietnia 2018, 15:48
@Boberek00: *Wołanie wielkiej armii Napoleona liczącej 550 tyś i robienie wspolnego tulu tulu z żofnieszami*
Odpisz
18 kwietnia 2018, 22:52
Kilka prostych kroków jak zgnieść 2 osoby w środku, jedyne co trzeba to armi Napoleona
Odpisz
15 kwietnia 2018, 15:40
Pierwsza gra którą przeszedłem 100%
Odpisz
18 kwietnia 2018, 20:59
@Minokushime: Ciekawe jaka była tego przyczyna ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Odpisz
15 kwietnia 2018, 15:17
Ej no komp który odpala Mafie 2 to już jest taki średniak z niższej półki ale jednak!
Odpisz
15 kwietnia 2018, 14:41
mafia II widze
Odpisz
15 kwietnia 2018, 14:12
Co to za gra?
Odpisz
Edytowano - 15 kwietnia 2018, 14:13
@Granatowy_Wieloryb: Chyba pierwsza albo druga Mafia
Odpisz
15 kwietnia 2018, 14:14
@zurek1: Dziękuję
Odpisz
15 kwietnia 2018, 14:15
@Granatowy_Wieloryb: Mafia 2
Odpisz
15 kwietnia 2018, 14:06
5 bo Mafia
Odpisz