Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Jak myślicie, skąd się tam wziął?
Pilne
Gdy zostanę milionerem nikomu nie powiem, ale będą znaki
Pozdrawiam świetliki
Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?
Phi!
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież26 marca 2020, 08:36
Ej wyszukiwanie informacji o pierwszej krucjacie nie jest złe
Odpisz
28 czerwca 2019, 23:57
Oj
Odpisz
28 sierpnia 2018, 14:05
W przypadku tego mema... chyba wiem już, o co cho.
Odpisz
17 kwietnia 2018, 17:13
ku*wa synek znów te chińskie bajki oglądałeś
Odpisz
15 kwietnia 2018, 22:50
Ja mam 'PRL' 'Parade' i 'Peregrine'
Odpisz
17 kwietnia 2018, 14:33
@Lizbett570: Welcome To The Black Parade?
Odpisz
17 kwietnia 2018, 17:07
*G note*
Odpisz
17 kwietnia 2018, 17:01
🅱orno
Odpisz
17 kwietnia 2018, 14:34
Jak u mojego kolegi! Życiowe!
Odpisz
15 kwietnia 2018, 22:15
Polityczny telefon
Odpisz
16 kwietnia 2018, 06:39
też tak mam jak usunąłem porno
Odpisz
16 kwietnia 2018, 07:01
spróbuj tak
Odpisz
16 kwietnia 2018, 07:10
@Cichy22:
Odpisz
16 kwietnia 2018, 07:18
@LanTuFri123: Ja mam w klawiaturze na telefonie tryb Incognito w którym nie zapisuje słów których używam
Odpisz
17 kwietnia 2018, 12:40
@marek20004: a ja mam podpowiadanie słów całkowicie wyłączone
Odpisz
17 kwietnia 2018, 13:26
Odpisz
17 kwietnia 2018, 13:38
@SharpNeedle:
Odpisz
17 kwietnia 2018, 14:06
porn
Odpisz
16 kwietnia 2018, 07:05
polecam się nauczyć pisać
memy
Odpisz
Edytowano - 15 kwietnia 2018, 23:17
nie tak się oddziela tekst
1, bo normicki żart
dodatkowo zła interpunkcja
Odpisz
15 kwietnia 2018, 23:21
@armintennormik: używanie określenia normijest już nie fajne
Odpisz
Edytowano - 15 kwietnia 2018, 23:22
@Lolum: przymiotniki z "nie", piszemy łącznie
Odpisz
15 kwietnia 2018, 23:25
@armintennormik: wiedziałem! A miałem poprawic
Odpisz
16 kwietnia 2018, 06:34
@armintennormik: Używanie określenia "normizm" jest bardziej normickie od śmiania się z rzekomo "normickich" memów.
Odpisz
16 kwietnia 2018, 07:29
@crimzon: popieram
Odpisz
16 kwietnia 2018, 14:18
@crimzon: wiesz, istnieje takie coś jak normicki humor. Mi się nie podoba, więc daję 1.
Odpisz
15 kwietnia 2018, 22:29
Ja bardziej się boję o H
Odpisz
15 kwietnia 2018, 22:46
@PanSowa12: Spokojnie! Zaraz przyjdzie OpartaDeska i coś zaradzi!
Odpisz
15 kwietnia 2018, 22:05
Hmm
Odpisz
15 kwietnia 2018, 22:06
@Polski_Ziemniok: Panzerpankampwensjdhsksneneen
Odpisz
15 kwietnia 2018, 22:07
@Polski_Ziemniok: Nie wiem które trudniej wytłumaczyć
Odpisz
15 kwietnia 2018, 22:08
@Polski_Ziemniok: Dlatego się korzysta z SwiftKeya który ma tryb incognito.
Odpisz
15 kwietnia 2018, 22:08
WOAH TECHNOLOGY
Odpisz
15 kwietnia 2018, 22:39
Zawsze można wyje**ć autokorektę :v
Odpisz
15 kwietnia 2018, 22:25
Karta incognito?
Odpisz
15 kwietnia 2018, 22:17
... ale i tak chciałaś wyszukać to samo, więc w sumie spoko
Odpisz
15 kwietnia 2018, 22:10
Dlatego zawsze oglądam na telefonie
Odpisz