Trochę to nie fair wobec pozostałych
Pilne
Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?
Jak myślicie, skąd się tam wziął?
Pozdrawiam świetliki
Ministerstwo nadal nie widzi podstaw do obowiązkowych badań wzroku
Zobacz więcej popularnych memów
Kiedy szwendasz się w nocy po mieście i słyszysz "ej, frajerze!".
Komentarze
Odśwież19 kwietnia 2018, 09:41
A tu się okazuje, że to dziecko z podstawówki z apką zmieniającą głos i się zaczyna śmiać, że odwróciłeś się na słowo "frajer".
Odpisz
18 kwietnia 2018, 23:18
To wyciągasz kose z kieszeni i uzupełniasz delikwentowi braki w żelazie w okolicy żeber
Odpisz
19 kwietnia 2018, 05:04
@Mid_Or_Feed: Powinna być możliwość dodawania komentarzy do ulubionych
Odpisz
18 kwietnia 2018, 22:49
Łokieto na mordę i dowidzenia
Odpisz
18 kwietnia 2018, 20:01
Z checia bym takiemu przypie**olil
Odpisz
18 kwietnia 2018, 20:15
@macieksro: Macieksro!
Odpisz
17 kwietnia 2018, 07:10
Zaraz zawołam wujka Cthulhu i Ci je**ie śmieciu uliczny
Nie ma wyzwania
Odpisz
18 kwietnia 2018, 19:00
@lorax12: Wujek z mackami? To musi być ciekawe.
Odpisz
18 kwietnia 2018, 19:54
@marcel22205: no ja też mam macki
Jak każdy w rodzinie
Odpisz
17 kwietnia 2018, 08:26
Sylwku ide do kolegi i patrze i taki dres idzie naje**ny i nagle on do mnie "co sie ku*wa patrzysz" zlałem go i poszlem dalej a ten ku*wa biegnie do mnie z lapami ale byl tak naje**ny ze mogl mi je**ac to go walnalem i wyje**lem i sobie poszedlem.
Fin.
Odpisz
18 kwietnia 2018, 18:01
@RudiPL: To w końcu poszłeś czy poszedłeś xD
Odpisz
18 kwietnia 2018, 18:19
@kemot54: No najpierw poszł dalej, a później sobie poszedł, czytać nie umiesz?
Odpisz
18 kwietnia 2018, 18:13
tak było potwierdzam
Odpisz
17 kwietnia 2018, 00:34
To ja idąc nocą ulicą Londynu, ale najczęściej słyszę jakieś głupie podrywy Arabów. Pamiętam, że jedni próbowali mnie zgw*łcić (Chyba 3 ich było) to skończyli z połamanymi szczękami. Zrobiłam to w samoobronie.
Odpisz
Edytowano - 17 kwietnia 2018, 01:21
A smok i rycerze okrągłego stołu też tam byli? Ch*je wiszą mi hajs za te 5 letnie dz**** z ukrainy
Odpisz
17 kwietnia 2018, 06:57
@EmielRegis: Najlepsze jest to, że to mi się oberwało mimo że robiłam to w samoobronie. Kochana tolerancja :3.
Odpisz
17 kwietnia 2018, 06:59
@EmielRegis:
Opłaca się trenować boks.
Odpisz
17 kwietnia 2018, 08:47
a potem wszyscy zaczęli klaskać
Odpisz
Edytowano - 17 kwietnia 2018, 08:58
@Agario: Ludzie są tacy plytcy. Ktoś miał jakieś przygody Ale i tak człowiek musi swoje. Wiem bo miałem identycznie
Odpisz
17 kwietnia 2018, 09:13
@Lekki69: nie wątpię że to prawda napisałem to ironicznie
Odpisz
17 kwietnia 2018, 10:30
@Lekki69: Typowe. Na jeja są pi**y, które boją się bronić xD.
Odpisz
17 kwietnia 2018, 10:56
trudno uwierzyć żebyś połamała szczęki trzem byczkom 20+ zapewne
Odpisz
17 kwietnia 2018, 12:31
@EmielRegis:
Byczkom? Ja mam taką siłę, że mogłabym byczka powalić paroma ciosami w szczękę.
Odpisz
17 kwietnia 2018, 12:32
@EmielRegis:
Sama mam 20 lat kek. Trenuję boks od pięciu lat, więc potrafię się bić. Araby zazwyczaj nie są byczkami kek.
Odpisz
17 kwietnia 2018, 12:32
@EmielRegis: A. Bo kobiety są słabsze? Założę się, że bez problemu byłabym w stanie Cię ciężko poturbować.
Odpisz
Edytowano - 17 kwietnia 2018, 12:45
Wypraszam sobie ja potrafię się bronić ale na 3 pewnie ciężko by było więc szacun. Szkoda że ochrona nożem jest nielegalna.
Odpisz
17 kwietnia 2018, 13:03
Skoro trenujesz od pięciu lat to pewnie byłabyś w stanie poturbować większość moich znajomych w tym mnie, ale za pobicie trzech gości szacun
Odpisz
17 kwietnia 2018, 13:10
@EmielRegis: Nie pobiłam. Nie spodziewali się ciosu i dostali mocno w szczęki xD. Nie zdążyli nawet zareagować. Dodatkowo te araby miały z 18 lat.
Odpisz
17 kwietnia 2018, 13:11
@Agario: W Polsce sztuka walki jest traktowana jak broń biała.
Odpisz
18 kwietnia 2018, 07:37
Chociaż nielegalna. Chyba ze napastnik również ma nóż, wtedy można się powołać na obronę konieczną. Trochę lipa. Co do boksu szanuję ja sam chodziłem na jakieś różne te walki, a to dobrze się kumuluje z moimi genami bo ja od zawsze miałem taką posturę no właśnie byczka xd ale takiego który umie walczyć (👏) Klata zawsze +15cm nad brzuchem a co dopiero jak doszły pakernie. Chociaż nie miałem okazji jakoś specjalnie się pochwalić to jednak no xd
Odpisz
18 kwietnia 2018, 18:08
Tak kobiety są słabsze
Odpisz
18 kwietnia 2018, 18:40
W takich sytuacjach raczej zaleca się taktykę uciekania ile sił w nogach ,-,
Odpisz
18 kwietnia 2018, 18:46
Ale jestem silna ale wszystkich biję kuuuurłaaa ale tym jejaczkom grubaskom z piwnicy pokażę kuuurłaaa niech są zazdrośni, że dziewczyna od nich silniejsza kuuurłaaaa
Odpisz
18 kwietnia 2018, 18:51
Wyślij zdjęcie bicepsa
Odpisz
18 kwietnia 2018, 19:31
.
Odpisz
18 kwietnia 2018, 19:44
Nie będę Ci nic wysyłać. Prawda jest taka, że większość jeja to gimnazjaliści oraz nastolatkowie, więc w sumie napisałam prawdę. Rozumiem, że dostałam minusy, bo to poniekąd chwalenie się, ale ja tylko się podzieliłam przeżyciem. Mieszkajcie w Londynie, albo innym kraju, który jest przesiąknięty Arabami i spróbujcie nie trafić na takich trzech idiotów.
Odpisz
18 kwietnia 2018, 19:46
Kobiety w założeniu są słabsze, ale nie aż tak.
Odpisz
18 kwietnia 2018, 19:56
Większość jejaków to grubaski z piwnicy
Odpisz
18 kwietnia 2018, 20:03
z kazdym twoim komentarzem boje sie ciebie coraz bardziej
Odpisz
18 kwietnia 2018, 20:14
No tak, każda kobieta, trenująca i ćwicząca będzie silniejsza od takiego basement dwellera
Odpisz
18 kwietnia 2018, 21:12
@Mroczny_Pan: No tak xD.
Odpisz
18 kwietnia 2018, 21:32
Ty tak nie szufladkuj nastolatków dlatego ze wyszłaś z tego rok temu. Mówi kolega o 2 lata młodszy ;)
Odpisz
18 kwietnia 2018, 21:54
Odpisz
18 kwietnia 2018, 21:56
@Lekki69:
Ale ja nie chodzę do gimnazjum od paru lat xD. Mam 19 lat halo.
Odpisz
18 kwietnia 2018, 22:28
A. To rok młodszy. 18 lat.
"Gimnazjaliści i nastolatkowie"
Nie czuj się dorosła tylko dlatego ze skończyłaś gimbę.
Odpisz
Edytowano - 18 kwietnia 2018, 22:32
@Lekki69: Ale ja się tak nie czuję. Po prostu faktem jest, że na jeja w większości są 13-16 latkowie. Pokaż mi fragment w którym napisałam 'jestem bardziej dorosła niż wy"
Odpisz
Edytowano - 18 kwietnia 2018, 22:32
@Lekki69: Pff ale plebs z tych gimbów a tak serio go gdzie ona napisała że czuje się dorosła
Odpisz
18 kwietnia 2018, 22:33
@Lekki69:
Ukończyłam szkołę średnią i teraz studiuję xD.
Odpisz
18 kwietnia 2018, 22:52
Wybacz. Nie zrozumienie. Na poczatku myślałem ze szufladkujesz ich samemu nie będąc jakoś daleko poza kryterium
Odpisz
17 kwietnia 2018, 00:29
nie wiem czemu, ale śmiechłem
Odpisz