Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar Rafik005

22 kwietnia 2018, 12:21

jak się dostać na akademię sztuk pięknych:
1 zjedz coś
2 znajdź ,,stojak,, na obraz, i sam obraz
3 zrzygaj się na obraz
4 wystaw dzieło na/do aukcję/a.s.pieknych
5 izi profit

Avatar Hababuk

21 kwietnia 2018, 22:53

Bierki level hardcore

Avatar erykhim44

21 kwietnia 2018, 21:15

Przepraszam, proszę pana, ale według mnie powinien zostać pan architektem.

Avatar roliroli

21 kwietnia 2018, 18:26

przez przypadek upuściłem swoje dziecko i dostałem się do więzienia :(

Avatar Mr_Quicky

21 kwietnia 2018, 17:30

Jakiś gość kiedyś srał do puszek i sprzedałaj je za setki dysiecy...
"Sztuka"

Avatar BetonowyMur

21 kwietnia 2018, 16:05

Pewien malarz tam był i się nie dostał więc zaczął zabijać Żydów

Avatar
Konto usunięte

17 kwietnia 2018, 15:16

Trochę smuci mnie to, że nie pójdę na asp bo bym rysował właśnie taki syf. A trzeba było iść na informatyka.

Avatar Kenser

17 kwietnia 2018, 15:35

Czemu

Avatar
Konto usunięte

17 kwietnia 2018, 15:54

@Kenser: Bo po informatyku miałbym pracę xD

Avatar Kenser

17 kwietnia 2018, 17:13

A czemu nie pójdzieaz na asp?

Avatar
Konto usunięte

17 kwietnia 2018, 17:16

@Kenser: Bo bym rysował właśnie taki syf

Avatar
Konto usunięte

17 kwietnia 2018, 20:06

Skoro nie poszedłeś na asp, a ni na informatyka to gdzie poszedłeś

Avatar
Konto usunięte

18 kwietnia 2018, 04:56

Na razie to ja jeszcze w liceum jestem. Na humanie, bo do plastyka mnie nie chcieli, i też przez to, że potem pewnie bym polazł na to asp

Avatar Nanook

21 kwietnia 2018, 15:32

Byś rysował rzeźbę ze spaghetti?

Avatar arkom

21 kwietnia 2018, 15:45

nie chcieli cie przyjąć do szkoły malarskiej hmm

brzmi znajomo

Avatar nimo2001

21 kwietnia 2018, 15:20

Jednego dyktatora mniej...

Avatar
Konto usunięte

17 kwietnia 2018, 20:07

bierki?

Avatar PepeTheCrusader

17 kwietnia 2018, 19:14

mom's spagetti

Avatar
Aragonianin

17 kwietnia 2018, 18:43

Avatar armintennormik

Edytowano - 17 kwietnia 2018, 17:50

ja też jestem spaghetti z nieugotowanym makaronem
i bez sosu

Avatar matiExtreme

17 kwietnia 2018, 15:58

widzę "minimalną różnicę"

Avatar
KwasAcetylosalicylowy

21 kwietnia 2018, 15:20

@matiExtreme: To jest tak zwany makaron spaghetti, określany makaronem typu spaghetti.

Avatar matiExtreme

21 kwietnia 2018, 18:13

aha u nas taki makaron się nazywa makaron a inne mają inne nazwy
Dzięki za poprawę

Avatar
Aragonianin

28 kwietnia 2018, 22:58

@matiExtreme: spaghetti to nazwa makaronu a nie dania. Poprostu na spaghetti bolonase mówi się skrótowo spaghetti

Avatar matiExtreme

28 kwietnia 2018, 23:40

No nie pie**ol, wcale nikt tego nie napisał i wcale mu za to nie podziękowałem

Avatar
Aragonianin

28 kwietnia 2018, 23:54

@matiExtreme: nie unoś się. Poprostu chciałem się upewnić czy zrozumiałeś i zapamiętałeś

Avatar matiExtreme

29 kwietnia 2018, 10:25

Utrwalałem sobie w głowie przez 4 dni zamiast geografii

Avatar
Aragonianin

29 kwietnia 2018, 16:22

@matiExtreme: to dobrze

Avatar Deprecha

17 kwietnia 2018, 15:10

Jestem z Ciebie dumna, mój ty debi... To znaczy artysto!

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Mało znany szczegół

Typowy NPC

Niegrzeczny Oskarek

Hobby dla faceta

Rel

Trzeba sprawdzać jak niedzielę handlową

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka