Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Nie zadzieraj z bobrami
Były nóżki, nie ma nóżek
Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?
Nieuczciwa ocena
To właśnie dlatego dzieci uważają je za takie cool
A, okej
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież20 kwietnia 2018, 08:35
Mechaniczny szczeniak z lat 60
Odpisz
20 kwietnia 2018, 09:02
emmm z lat 40
Odpisz
30 kwietnia 2018, 22:41
@KukiZ17: -_-
Odpisz
30 kwietnia 2018, 22:46
@KukiZ17:
Odpisz
30 kwietnia 2018, 22:48
@KukiZ17:
Odpisz
30 kwietnia 2018, 22:52
@KukiZ17: Z całym szacunkiem ale ch*j ci w dupę, czołg powstał we wczesnych latach 40' a służył aż do lat 60'
Odpisz
30 kwietnia 2018, 23:20
@SzyMOON_: Do późnych lat 50*
Odpisz
30 kwietnia 2018, 23:27
@KukiZ17: Ajć missclick
Odpisz
18 kwietnia 2018, 17:31
Jaką nazwę ma te monstrum?
Odpisz
Edytowano - 18 kwietnia 2018, 17:32
m4 sherman, nie wiem tylko która wersja
Odpisz
19 kwietnia 2018, 21:30
@rafiki56: po prostu Sherman
Odpisz
19 kwietnia 2018, 21:50
@Snorciakkk: m4
Odpisz
19 kwietnia 2018, 21:56
@rafiki56: m4 miał chyba inne podwozie \__/
Odpisz
19 kwietnia 2018, 22:00
@Granatowy_Wieloryb: nie wiem grałem w wota i jakoś takie było
Odpisz
19 kwietnia 2018, 22:16
@Granatowy_Wieloryb: A nie, to jednak m4
Odpisz
19 kwietnia 2018, 22:26
@Snorciakkk: jak mój wój
Odpisz
19 kwietnia 2018, 22:29
To nie m4 sherman, on ma inne nadwozie (bardziej krągłe).
Stawiam że to m4a2e8, w jednej z jego wersji z tego co pamiętam była taka wieża. Jednak gdyby nie przód, przysiągłbym że to brytyjski sherman III (zdjęcie poniżej bo akurat gram w wota xd)
Odpisz
19 kwietnia 2018, 22:30
@Mr_Quicky: Kurde jak słabo zdjęcie wyszło xd
Odpisz
19 kwietnia 2018, 22:30
@Mr_Quicky: To jest lepsze
Odpisz
19 kwietnia 2018, 22:49
@Mr_Quicky: jakie czołgi masz?
Odpisz
19 kwietnia 2018, 23:00
@Zintegrowany: różne rożniaste
Odpisz
19 kwietnia 2018, 23:28
@Zintegrowany: Z tych ciekawszych is-3, t-10, obj 257, amx 12 t, pudel, churchill 3, t-34-85, t-34-85m
Odpisz
19 kwietnia 2018, 23:36
@Mr_Quicky: Raczej Firefly
Odpisz
19 kwietnia 2018, 23:54
To jest chyba wersja Shermana do jazdy po polach minowych, coś o tym kiedyś oglądałem. Nie robili jej za dużo bo woleli te z wałem z łańcuchami (mniejsze straty).
Odpisz
20 kwietnia 2018, 00:00
To raczej M4A2
Odpisz
20 kwietnia 2018, 07:59
@avalon3440: Stwierdzam, że mi sie pochrzaniło
Odpisz
20 kwietnia 2018, 08:07
No więc dotarłem do źródeł tego zdjęcia i jest to M4A2, który gdzieś w okolicach Okinawy wjechał na minę, która doprowadziła do wybuchu aminicji, który z kolei rozerwał kadłub w ten sposób.
Odpisz
20 kwietnia 2018, 00:21
kto jest dobrym czołgiem?
Odpisz
19 kwietnia 2018, 23:07
yee?
Odpisz
19 kwietnia 2018, 22:44
widziałam ten obrazek na Momio
Odpisz
19 kwietnia 2018, 21:11
who's a good boy?
Odpisz
19 kwietnia 2018, 22:02
@TraffiastyBOII: who's a good tank*
Odpisz
19 kwietnia 2018, 22:05
@Zaspanymen33: ale tank może być boy
Odpisz
19 kwietnia 2018, 22:12
@TraffiastyBOII: tank nie ma płci
Odpisz
19 kwietnia 2018, 22:24
@Zaspanymen33: A jAk WyTłUmAcZySz WeRsJę ŻeŃsKą I mĘsKą CzOłGu MaRk I???
Odpisz
19 kwietnia 2018, 22:26
@TraffiastyBOII: no to ja nie wiem jaką projektańci mieli wizje
Odpisz
19 kwietnia 2018, 22:02
jedyne co mi się kojaży to to
Odpisz