Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar DMCJCD

19 kwietnia 2018, 12:41

Najlepsze DLC do New Vegas ❤️.

Avatar
Konto usunięte

19 kwietnia 2018, 15:03

@DMCJCD: Old World Blues lepsze.

Avatar DMCJCD

19 kwietnia 2018, 15:24

Dead Money ma większe przesłanie.

Avatar Andrzej_Duda

20 kwietnia 2018, 12:26

@DMCJCD: Ja tam uwielbiam wszystkie poza Honest Hearths.

Avatar R3V3NG3

20 kwietnia 2018, 13:20

Tylko Lonesome Road ;)

Avatar
Konto usunięte

20 kwietnia 2018, 13:59

@R3V3NG3: Lonesome road ssie.

Avatar R3V3NG3

20 kwietnia 2018, 14:01

Kwestia gustu mi na przykład Old World Blues średnio podchodziło

Avatar Andrzej_Duda

20 kwietnia 2018, 14:19

*Autystyczny krzyk*

Avatar Ptasznik

20 kwietnia 2018, 14:24

@DMCJCD: S. T. A. L. K. E. R i tak lepszy

Avatar DMCJCD

20 kwietnia 2018, 15:24

@Ptasznik: Porównanie S.T.A.L.K.E.R.A do Fallouta to tak jakby porównać zupę z paczki do Snickersa. Niby jedzenie ale dwa całkiem różne rodzaje. To są dwie różne gry.

Avatar Ptasznik

20 kwietnia 2018, 15:37

@DMCJCD: to jest pod katastrofie nuklearnej i to

Avatar DMCJCD

20 kwietnia 2018, 20:38

@Ptasznik: Tak, ale to są dwie całkiem różne gry pod względem mechaniki. To tak jakbyś porównywał gry o koszykówce do na przykład Fify, niby obie o sporcie ale całkiem inne.

Avatar Ptasznik

20 kwietnia 2018, 21:41

@DMCJCD: tak ale wole Stalkera bo pójdzie mi nq kompie

Avatar DMCJCD

20 kwietnia 2018, 22:24

@Ptasznik: Jak stalker pójdzie to Fallouty oprócz 4 też pójdą. Ja też tak mam, przyjacielu.

Avatar Ptasznik

20 kwietnia 2018, 22:29

@DMCJCD: ło kurde to se chyba kupie New Vegas

Avatar R3V3NG3

20 kwietnia 2018, 22:39

@Ptasznik: Polecam według mnie najlepsza część jeśli chodzi o fallout'y w 3D

Avatar Ptasznik

20 kwietnia 2018, 22:48

@R3V3NG3: ja tylko słyszałem ale też myślę że jest najlepsza

Avatar mikigra8888

20 kwietnia 2018, 19:49

Albo League of Legends

Avatar marianx12

20 kwietnia 2018, 15:13

mem wczorajszy ale mam do was pytanie jejaki macie jakieś fajne gry postapo ? coś jak stalker lub fallout ( oba wymienione już grałem)

Avatar Andrzej_Duda

19 kwietnia 2018, 12:47

Kisne srogo xD

Avatar kacp80

20 kwietnia 2018, 14:00

@Andrzej_Duda: |_| _

Avatar Andrzej_Duda

20 kwietnia 2018, 12:23

W sumie to Sierra Madre nawet wygląda jak Kraków.Gdzie nie pójdziesz tam rozje**ne budynki,trujący dym i zamaskowani ludzie,którzy rzucają się na ciebie z nożami bez powodu.

Avatar
kroganin

20 kwietnia 2018, 12:51

@Andrzej_Duda: Jedyna różnica, że w Krakowie mają maczety.

Avatar Andrzej_Duda

20 kwietnia 2018, 12:52

A tam mają jeszcze bomby gazowe.

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?

Trochę to nie fair wobec pozostałych

Szybki jak błyskawica

Niezniszczalne

Rel

Jeszcze jak

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka