Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar
Konto usunięte

19 kwietnia 2018, 14:36

a prawdopodobieństwo i logarytmy?
to chyba jeszcze nie ta klasa..?

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (8)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (8)
Avatar
RhobarIII

21 kwietnia 2018, 19:43

Jeśli wsze twoje ambicje to igraszki z chłopakiem to prawdopodobieństwa rzeczywiście nie potrzebujesz. Ale skoro masz maturę, to jakby nie bez powodu.

Avatar
Konto usunięte

21 kwietnia 2018, 19:53

to był tylko życiowy przykład... dużo ludzi musi uczyć się o prawdopodobnie, a i tak nikomu to się nie przydaje, tzn. te obliczenia, "drzewka"

Avatar misko02

21 kwietnia 2018, 17:25

co ? My normalnie omawialiśmy medianę, poza tym mediana w statystyce jest o wiele więcej warta niż średnia
Zakładając że 999 tysięcy osób zarabia złotówkę, a 1 osoba zarabia milion tysiąc złoty, to średnio te osoby zarabiają milion złotych, a ma to tyle wartości co nic

Avatar TheMJawesome

21 kwietnia 2018, 08:06

ej z tą deskorolką wyszło wam 310zł?

Avatar PeeHa

21 kwietnia 2018, 13:24

@TheMJawesome: mi tak

Avatar TheMJawesome

21 kwietnia 2018, 13:39

@PeeHa: to dobrze, bo mi też

Avatar PeeHa

21 kwietnia 2018, 14:30

@TheMJawesome: bo wychodziło że kask 125 kosztuje (2,6x=325) a deskorolka 185 (125+60)

Avatar Polski_Ziemniok

20 kwietnia 2018, 22:05

*czyta komentarze o zadaniu z deskorolką i o innych*

O ku*wa. Chyba nie zdam za rok

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (4)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (4)
Avatar Polski_Ziemniok

21 kwietnia 2018, 09:39

Avatar Agario

21 kwietnia 2018, 09:40

@Polski_Ziemniok: Nawet jakbyś miał 0 punktów na wszystkich

Avatar DRparadox

21 kwietnia 2018, 09:17

xd ja sie jebłem i policzyłem średnią

Avatar Znajomy22

19 kwietnia 2018, 15:10

O ile zadanie z medianą i z tymi graniastosłupami były łatwe to z deskorolką i kaskiem było mocno podchwytliwe i pewnie wiele osób na tym straci punkty.

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (7)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (7)
Avatar SeNak2

20 kwietnia 2018, 21:37

@Znajomy22: np ja go nie zrobiłem 😁

Avatar Miguelp

21 kwietnia 2018, 08:21

@tomek123321: a nie mozna indukcja matematyczna?

Avatar
Konto usunięte

Edytowano - 20 kwietnia 2018, 23:28

U mnie omawiano to na początku tego roku szkolnego. Wygryw

Avatar kubage123

19 kwietnia 2018, 13:40

To było akurat łatwe, ale pluję sobie w brodę za zrąbanie tego z deskorolkami

Avatar komixx102

19 kwietnia 2018, 14:03

@kubage123: Ja coś 9 liczyłem i nawet nie wiem czy mam dobrze. Obliczyłem 60% z całości, odjąłem od całości i potem odjąłem 60 zł.

Avatar
Konto usunięte

19 kwietnia 2018, 18:59

@kubage123: Jest nas 2.

Avatar Andrzeju

20 kwietnia 2018, 22:25

@kubage123: tszeh

Avatar NieWiemCoWpisac

19 kwietnia 2018, 22:31

Przepraszam, ale trzeba mieć niedoje**nie mózgowe żeby nie umieć mediany. Ale przyznam, widziałam ten egzamin i 15 minut zajęła mi deskorolka.

Avatar BetonowyMur

20 kwietnia 2018, 21:00

@NieWiemCoWpisac: Ja nie wiem nawet co to jest, i co?

Avatar the_endrju

20 kwietnia 2018, 20:23

ale chociaż angielski był banalny

Avatar megadeth116

20 kwietnia 2018, 20:13

Czytam komentarze i tak nie bałdzo ktoś rozumie zadania z dowodami. Dowodem było dla x większego od 9 (dany był zbiór {3;5;9}) było (5+9):2=7, 7>5, i dla mniejszego od 9 (nadal większego od 5) było
(x+5):2>5 /*2
x+5>10 /-5
x>5

Avatar nika123x2

20 kwietnia 2018, 20:15

@megadeth116: ufff to chyba dobrze zrobiłam

Avatar Maikielo

19 kwietnia 2018, 14:08

Hah, my mamy takiego nauczyciela co nam wszystko powiedział co i jak mieliśmy medianę

Avatar
Konto usunięte

19 kwietnia 2018, 18:59

@Maikielo: Same. Szacunek dla pani Osickiej.

Avatar Maikielo

19 kwietnia 2018, 22:54

i dla pani Siwiak

Avatar polandball1

19 kwietnia 2018, 13:49

Cóż ja zje**lem z polakiem

Avatar
Konto usunięte

19 kwietnia 2018, 18:58

@polandball1: Serio? Polak był ez.

Avatar polandball1

19 kwietnia 2018, 19:49

Polaka mam full tylko charakterystyke

Avatar Kacprrr

19 kwietnia 2018, 15:39

a co tu do omawiania? Mediana jest banalnie prosta

Avatar Wojticom

19 kwietnia 2018, 15:26

ja myslalem ze ta mediana to jakas naukowa nazwa na srednia

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Tymi się chodzi

Za co ta premia

Dobrze czasem się oderwać

Chciał tylko pomóc

Powodzenia

Phi!

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka