Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom
Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?
Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?
Trochę to nie fair wobec pozostałych
Najbardziej realistyczny spośród modów
Przerwa na herbatkę
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież23 kwietnia 2018, 10:14
W klubie pancernikaaaa. Zapieeeeeeerdalasz w foootelikach. A nie jezdzisz bez.
Odpisz
19 kwietnia 2018, 14:05
"Odwraca uwagę dziecka od jej ojca" czy tylko mi tu coś nie pasuje?
Odpisz
19 kwietnia 2018, 14:14
@stalamed: racja, jeżeli już piszą (to) dziecko to niech dalej też piszą w nijakim
Odpisz
22 kwietnia 2018, 20:04
@stalamed: Tam jest "uwagę dziewczynki" więc wszystko gra
Odpisz
22 kwietnia 2018, 20:10
@Nikare: admin poprawił
Odpisz
22 kwietnia 2018, 20:13
@stalamed: Tak to ok :)
Odpisz
22 kwietnia 2018, 21:55
@Nikare: normalnie było "policjant odwraca uwagę dziecka od jej taty bla bla bla"
Odpisz
Edytowano - 22 kwietnia 2018, 19:26
Gościu odwrócił ją od patrzenia na zwłoki ojca co mogłoby wywołać u niej traumę czyli ocalił jej dzieciństwo... a raczej resztki jakie zostały
Odpisz
19 kwietnia 2018, 14:09
Śmiertelny wypadek a dziecko bez szwanku XDDD
Odpisz
19 kwietnia 2018, 14:17
Wiesz. Fotelik i pasy dają ci 100% odporności na obrażenia fizyczne w wypadkach samochodowych
Przynajmniej tak wywnioskowałem z każdej rozmowy o bezpieczeństwie drogowym w moim życiu :v
Jeszcze przy okazji dzięki odblaską wytwarzasz magiczne pole siłowe które odbija wszystkie rozpedzone samochody.
Odpisz
19 kwietnia 2018, 14:29
@ZnawcaLiteraturyPolskiej: odblaskom*
Odpisz
19 kwietnia 2018, 14:52
Możliwe
Odpisz
19 kwietnia 2018, 15:21
@ZnawcaLiteraturyPolskiej: Jakiejś dziewczynce zapięto chyba pasy zbyt wysoko przez co w wypadku została pozbawiona głowy.
Odpisz
19 kwietnia 2018, 15:22
@Turbek213: Biorąc pod uwagę, że pasy były w stanie jej odciąć głowę to w sumie i tak by nie przeżyła :v
Odpisz
19 kwietnia 2018, 14:04
To dobrze...
A widzisz ten Gułag o tam?
Odpisz
19 kwietnia 2018, 14:10
@Kapitalista: Jeszcze jak!
Odpisz