Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar
Konto usunięte

9 lutego 2019, 07:32

SztoKasztanKukis6969

Avatar szczerbatek12

9 lipca 2018, 19:25

Miałem tak dzisiaj. Po wpisaniu pierwszego hasła wpisałem z 10 innych, a po chwili wpisałem znowu to pierwsze. Okazało się, że to było to, ale z małej litery. ;-;

Avatar Amy666

27 kwietnia 2018, 10:13

Zuckerberg pomoże.

Avatar Deprecha

19 kwietnia 2018, 20:42

Zaraz, zaraz, jeśli trafisz za pierwszym razem, to nie próbujesz wszystkich, tylko jednego, losowo wybranego spośród nich.

Avatar TheHunterMikiPL

19 kwietnia 2018, 20:44

@Deprecha: O dokładnie to samo pomyślałem.

Avatar
epicworms

20 kwietnia 2018, 11:32

@Deprecha: Próbuje wszystkie swoje hasła i trafia za pierwszym razem. Czyli w zbiorze haseł "a" znajdują się wszystkie możliwe hasła a on nie potrzebował haseł z innego zbioru. Więc trafił za pierwszym razem czyli za pierwszym zbiorem. Naucz się pisać zgodnie z zasadami logiki bo mi chce mi się tyle pisać pod każdym twoim memem.

Avatar TheHunterMikiPL

20 kwietnia 2018, 12:39

Aha?

Avatar Deprecha

20 kwietnia 2018, 13:43

Twój wywód miałby sens, gdyby istniały jakieś inne zbiory niż "a".

Avatar
epicworms

20 kwietnia 2018, 14:03

@Deprecha: *wszystkie możliwe hasla które on mógłby wpisać tzn. Wszystkie swoje hasła.

Avatar Deprecha

20 kwietnia 2018, 14:07

Nadal uważam że Twój wywód jest nielogiczny.

Avatar
epicworms

20 kwietnia 2018, 14:27

@Deprecha: Nie będę Ci tego tłumaczył. Nie rozumiesz- trudno.

Avatar Deprecha

20 kwietnia 2018, 14:29

Chętnie wysłuchałabym Twoich tłumaczeń. Jeśli nie czujesz się na siłach to trudno.

Avatar
epicworms

23 kwietnia 2018, 00:13

@Deprecha: Wróciłem po kilku dniach i muszę Cię przeprosić. Chyba zamierzałem na początku odpowiedzieć na twój komentarz (I odpowiedziałem), lecz z czasem jak to pisałem i o tym myślałem wyszedł mi bezpośredni komunikat do autora. Wyszło z tego, że uważam Cię za twórcę tego meme, choć tak nie jest, bo w sumie jestem na mobilnym i nie widzę twórcy obrazka. A teraz do tłumaczeń. Mamy zbiory A -wszystkie hasła których używa lub mógł użyć. B - hasła pozostałe, te których raczej by nie użył. I teraz sie zacznie. Kluczem do zrozumienia tego co napisałem jest traktowanie tego zbioru jako całości, a nie jako zgrupowania kilku haseł. Tak jak słowo składa sie z liter, a jednak traktujesz to jako całość. Tak wiec na potrzeby tej dyskusji możemy zostawić ideę haseł, i postrzegać zbiory jako jedyny wybór. Tak więc wpisujesz "A" w miejsce hasła i trafiasz "za pierwszym razem", bo oczywiście użyłaś tylko jednego zbioru.

Avatar Deprecha

23 kwietnia 2018, 05:14

Dziękuję za cywilizowane traktowanie, to coś nowego na Jeja.pl. Ale ja sądzę, że w tym wypadku domyślnie użyto tylko zbioru "A", nie jako ignorując wszystkie pozostałe. Wynika to z napisu na obrazku. "Więc próbujesz wszystkich swoich haseł" oznacza, że ma ten swój zbiór haseł, które mógł użyć, ale nie sugeruje żeby dla niego w ogóle istniały jakieś inne. O nie ma dostępu do "B", dla niego jest tylko "A".
Wracając do pierwszego komentarza. Trafił za pierwszym razem - czyli wpis tylko jedno możliwe hasło i ono zadziałało, a skoro tak to nie wpisywał już niczego więcej nie próbował. Oznacza to, że wcale nie "spróbował wszystkich swoich haseł" tylko jednego spośród nich.
Albo i nie "spośród". Można założyć że mógł użyć wszystkich możliwych haseł, ale jeśli trafił za pierwszym razem to nadal użył tylko jednego, losowo wybranego.

Avatar
epicworms

23 kwietnia 2018, 06:35

@Deprecha: Wydaje mi się ze słowa "po kolei" mogłyby rozwiązać nasz problem. "Więc próbujesz po kolei wszystkich swoich haseł i trafiasz za pierwszym razem". Brzmi znacznie lepiej.

Avatar Deprecha

23 kwietnia 2018, 07:18

Możliwe, ale sformułowanie "po kolei" na obrazku nie występuje.

Avatar
epicworms

23 kwietnia 2018, 09:35

@Deprecha: "Więc próbujesz wszystkich swoich haseł" pojedyncza czynność, można założyć że spróbował wszystkich jednocześnie (co oczywiście nie jest fizycznie możliwe, ale mem każe tak myśleć). To znaczy że nie możesz rozbijać tego na pojedyncze hasła, tylko uznać za całość. Jedyne logiczne wytłumaczenie to takie że miał tylko jedno możliwe hasło więc wpisując wszystkie trafił za pierwszym razem.

Avatar Deprecha

23 kwietnia 2018, 11:03

Czy Ty przypadkiem nie próbujesz zbytnio komplikować kiepsko zrobionego mema?

Avatar
epicworms

23 kwietnia 2018, 14:22

@Deprecha: Przede wszystkim staram się najpierw znaleźć w tym jakiś sens, nie zakładam z góry że jest "kiepsko zrobiony". Staram się wejść głębiej a nie tylko dotknąć powierzchni. A jeśli uznam, że tak, mem w środku jest jak samo zepsuty jak na zewnątrz mogę powiedzieć, że jest bezsensowny lub (jak w tym przypadku) wątpliwie sensowny.

Avatar Deprecha

23 kwietnia 2018, 15:44

Skłaniam się ku temu ostatniemu.

Avatar Mordur

19 kwietnia 2018, 20:46

Przypomniało mi to wpisywanie hasła do terminala w Fallout 4-zawsze szybciej szło klikanie randomowo zamiast iść za instrukcją i bardzo często trafiałem za pierwszym razem.

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Herosi

Kiepskie uczynki #2

Nowoczesny układ spalinowy

Angielskie śmieszki

Moja walka o chociaż jeden dyplom

To się zdarzy nawet nie dwa razy

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka

Kiedy zapomnisz hasła, więc postanawiasz wpisać wszystkie, jakich kiedykolwiek używałeś i trafiasz za pierwszym razem.