memy
Dodaj komentarz obrazkowy
Ważne informacje:
26 kwietnia 2018, 14:17
miszcz painta
Odpisz
27 kwietnia 2018, 00:20
@PozajmowaliNajlepszeNicki: Gdzie on ma stopy xdd
19 czerwca 2022, 20:41
@loginloginlogin: zgubił
20 kwietnia 2018, 19:32
A tak naprawdę byłeś już w toalecie 2 minuty temu, ale masz alzheimera i już o tym nie pamiętasz.
20 kwietnia 2018, 19:34
@xmrocznax: Ale o czym?
20 kwietnia 2018, 19:37
Co o czym?
20 kwietnia 2018, 19:38
@Kurson: ale co co?
20 kwietnia 2018, 19:40
@dr_plaga: Co?
20 kwietnia 2018, 19:41
@SecretGirlx3: Kim wy jesteście?
20 kwietnia 2018, 19:42
hfhensnnsbzbsnnznsn
20 kwietnia 2018, 19:45
@Tymek590: kim wy jesteście? Co tu robicie?
20 kwietnia 2018, 19:51
@Burger2004_09: Jaki jest nasz cel? Po co żyjemy?
20 kwietnia 2018, 19:57
@ToJeAmelinium: co
20 kwietnia 2018, 20:04
@Burger2004_09: Czekaj, jaki jest mój nick, bo nie pamiętam
20 kwietnia 2018, 20:05
@rozwalgo: a co to nick?
20 kwietnia 2018, 20:15
@Burger2004_09: Ale że co nick
20 kwietnia 2018, 20:16
@rozwalgo: ale co że?
@rozwalgo: a nie wiem. A kim ty w ogóle jesteś?
20 kwietnia 2018, 20:31
@Burger2004_09: Nie wiem, a ty?
20 kwietnia 2018, 20:38
@rozwalgo: Co?
20 kwietnia 2018, 20:40
co co?
20 kwietnia 2018, 20:54
@Burger2004_09: Jak się komentuje?
20 kwietnia 2018, 21:00
@rozwalgo: co to komentarz?
20 kwietnia 2018, 21:02
@Burger2004_09: Jak ty to zrobiłeś?
20 kwietnia 2018, 21:04
@rozwalgo: ale co?
20 kwietnia 2018, 21:05
@Burger2004_09: Ale co "co"? Ja się chyba o nic nie pytałem.
@rozwalgo: ale co to jest pytanie?
20 kwietnia 2018, 21:06
@Burger2004_09: A jakie było pytanie?
20 kwietnia 2018, 21:08
@rozwalgo: a nie wiem
20 kwietnia 2018, 21:09
@Burger2004_09: Czego nie wiesz?
@rozwalgo: co znaczy "nie wiem"?
20 kwietnia 2018, 21:12
@Burger2004_09: Nie wiem
20 kwietnia 2018, 21:19
@rozwalgo: ale czego
20 kwietnia 2018, 23:38
@Burger2004_09: po co pisałem w tym wątku?
26 kwietnia 2018, 14:35
ale jakim wątku?
26 kwietnia 2018, 14:40
@Alysha: co to wątek?
26 kwietnia 2018, 14:42
@Dolores_Umbridge: co to "?"
26 kwietnia 2018, 14:44
@Tymek590: JUŻ WSZYSTKO PAMIĘTAM!
26 kwietnia 2018, 14:50
@Dolores_Umbridge: co to pamiętam?
26 kwietnia 2018, 14:53
dobra. ja zaraz skołuję od wujka Forda coś co przywróci wam pamięć
26 kwietnia 2018, 15:34
@Dolores_Umbridge: HOKUS POKUS PIKA PIKA NIECH WAM PAMIĘĆ JUŻ NIE ZANIKA
26 kwietnia 2018, 15:35
@Mam_Oryginalny_Nick: co to pamięć?
*przywraca pamięć papkinowi i tymkowi*
@dr_plaga: *i doktorkowi*
26 kwietnia 2018, 15:51
@Dolores_Umbridge: Kim ja jestem?
26 kwietnia 2018, 15:52
@Dolores_Umbridge: kim jest doktor?
26 kwietnia 2018, 17:32
@dr_plaga: ku*wa nie zadziałało
26 kwietnia 2018, 17:38
@Dolores_Umbridge: ale co nie zadziałało?
26 kwietnia 2018, 17:39
@dr_plaga: OGARNIJ SIĘ PLAGA!
26 kwietnia 2018, 17:40
@Dolores_Umbridge: czym jest plaga?
26 kwietnia 2018, 17:41
@dr_plaga: ISAAC
26 kwietnia 2018, 17:44
@Dolores_Umbridge: chyba gościa kojarzę. To ten z Gta SA?
26 kwietnia 2018, 17:45
@dr_plaga: THE BINDING OF ISAAC
26 kwietnia 2018, 17:47
@Dolores_Umbridge: kutwa the binding of isaac: REBIRTH kutwa
26 kwietnia 2018, 17:49
@dr_plaga: no nareszcie
@Dolores_Umbridge: ale co nareszcie? :3
26 kwietnia 2018, 17:50
@dr_plaga: the bining of izak
26 kwietnia 2018, 17:51
@Dolores_Umbridge: REBIRTH REEEEEEE!!!@!!
26 kwietnia 2018, 17:52
@dr_plaga: rebirf jest gorsze od afterbirf
26 kwietnia 2018, 17:54
@Dolores_Umbridge: nie wiem biedny jestem to nie mam
26 kwietnia 2018, 17:55
@dr_plaga: *to działa* widzisz tych ludzi? *wskazuje na ludzi w kawiarni* są zarażeni
26 kwietnia 2018, 17:56
@Dolores_Umbridge: hmmm.... kutwa jaka kawiarnia w placówce jestem
26 kwietnia 2018, 17:57
@dr_plaga: no właśnie. kawiarnia w placówce!
26 kwietnia 2018, 17:58
@Dolores_Umbridge: nie mamy kawiarni w placówce!
26 kwietnia 2018, 17:59
@dr_plaga: MAMY! trzymamy tam scp-294
26 kwietnia 2018, 19:45
@Dolores_Umbridge: jakiej ku*wa placówce?
26 kwietnia 2018, 20:59
@Mam_Oryginalny_Nick: co to "ku*wa"?
20 kwietnia 2018, 19:36
tO sPrAwKa GlObAlNeGo OcIePlEnIa
26 kwietnia 2018, 19:29
@TraffiastyBOII: Ale na dworze jest zimno
26 kwietnia 2018, 19:53
@dom2mich3:
26 kwietnia 2018, 14:09
Prawdziwy ból to wtedy gdy jest mokra
I dopiero po zgłoszeniu tego policji przypominasz sobie, że ostatnio kupiłeś podgrzewaną deskę na allegro bo tanio była
20 kwietnia 2018, 19:47
E tam deska. Niech ktoś parówki wrzuci :)
20 kwietnia 2018, 19:53
@SynMarsa:
@SynMarsa: k
@SynMarsa: http://www.obrazki.jeja.pl/398270,na-prosbe-synmarsa.html
Dołącz screena
Komentarze
Odśwież26 kwietnia 2018, 14:17
miszcz painta
Odpisz
27 kwietnia 2018, 00:20
@PozajmowaliNajlepszeNicki: Gdzie on ma stopy xdd
Odpisz
19 czerwca 2022, 20:41
@loginloginlogin: zgubił
Odpisz
20 kwietnia 2018, 19:32
A tak naprawdę byłeś już w toalecie 2 minuty temu, ale masz alzheimera i już o tym nie pamiętasz.
Odpisz
20 kwietnia 2018, 19:34
@xmrocznax: Ale o czym?
Odpisz
20 kwietnia 2018, 19:37
Co o czym?
Odpisz
20 kwietnia 2018, 19:38
@Kurson: ale co co?
Odpisz
20 kwietnia 2018, 19:40
@dr_plaga: Co?
Odpisz
20 kwietnia 2018, 19:41
@SecretGirlx3: Kim wy jesteście?
Odpisz
20 kwietnia 2018, 19:42
hfhensnnsbzbsnnznsn
Odpisz
20 kwietnia 2018, 19:45
@Tymek590: kim wy jesteście? Co tu robicie?
Odpisz
20 kwietnia 2018, 19:51
@Burger2004_09: Jaki jest nasz cel?
Po co żyjemy?
Odpisz
20 kwietnia 2018, 19:57
@ToJeAmelinium: co
Odpisz
20 kwietnia 2018, 20:04
@Burger2004_09: Czekaj, jaki jest mój nick, bo nie pamiętam
Odpisz
20 kwietnia 2018, 20:05
@rozwalgo: a co to nick?
Odpisz
20 kwietnia 2018, 20:15
@Burger2004_09: Ale że co nick
Odpisz
20 kwietnia 2018, 20:16
@rozwalgo: ale co że?
Odpisz
20 kwietnia 2018, 20:16
@rozwalgo: a nie wiem. A kim ty w ogóle jesteś?
Odpisz
20 kwietnia 2018, 20:31
@Burger2004_09: Nie wiem, a ty?
Odpisz
20 kwietnia 2018, 20:38
@rozwalgo: Co?
Odpisz
20 kwietnia 2018, 20:40
co co?
Odpisz
20 kwietnia 2018, 20:54
@Burger2004_09: Jak się komentuje?
Odpisz
20 kwietnia 2018, 21:00
@rozwalgo: co to komentarz?
Odpisz
20 kwietnia 2018, 21:02
@Burger2004_09: Jak ty to zrobiłeś?
Odpisz
20 kwietnia 2018, 21:04
@rozwalgo: ale co?
Odpisz
20 kwietnia 2018, 21:05
@Burger2004_09: Ale co "co"? Ja się chyba o nic nie pytałem.
Odpisz
20 kwietnia 2018, 21:05
@rozwalgo: ale co to jest pytanie?
Odpisz
20 kwietnia 2018, 21:06
@Burger2004_09: A jakie było pytanie?
Odpisz
20 kwietnia 2018, 21:08
@rozwalgo: a nie wiem
Odpisz
20 kwietnia 2018, 21:09
@Burger2004_09: Czego nie wiesz?
Odpisz
20 kwietnia 2018, 21:09
@rozwalgo: co znaczy "nie wiem"?
Odpisz
20 kwietnia 2018, 21:12
@Burger2004_09: Nie wiem
Odpisz
20 kwietnia 2018, 21:19
@rozwalgo: ale czego
Odpisz
20 kwietnia 2018, 23:38
@Burger2004_09: po co pisałem w tym wątku?
Odpisz
26 kwietnia 2018, 14:35
ale jakim wątku?
Odpisz
26 kwietnia 2018, 14:40
@Alysha: co to wątek?
Odpisz
26 kwietnia 2018, 14:42
@Dolores_Umbridge: co to "?"
Odpisz
26 kwietnia 2018, 14:44
@Tymek590: JUŻ WSZYSTKO PAMIĘTAM!
Odpisz
26 kwietnia 2018, 14:50
@Dolores_Umbridge: co to pamiętam?
Odpisz
26 kwietnia 2018, 14:53
dobra. ja zaraz skołuję od wujka Forda coś co przywróci wam pamięć
Odpisz
26 kwietnia 2018, 15:34
@Dolores_Umbridge: HOKUS POKUS PIKA PIKA NIECH WAM PAMIĘĆ JUŻ NIE ZANIKA
Odpisz
26 kwietnia 2018, 15:35
@Mam_Oryginalny_Nick: co to pamięć?
Odpisz
26 kwietnia 2018, 15:35
*przywraca pamięć papkinowi i tymkowi*
Odpisz
26 kwietnia 2018, 15:35
@dr_plaga: *i doktorkowi*
Odpisz
26 kwietnia 2018, 15:51
@Dolores_Umbridge: Kim ja jestem?
Odpisz
26 kwietnia 2018, 15:52
@Dolores_Umbridge: kim jest doktor?
Odpisz
26 kwietnia 2018, 17:32
@dr_plaga: ku*wa nie zadziałało
Odpisz
26 kwietnia 2018, 17:38
@Dolores_Umbridge: ale co nie zadziałało?
Odpisz
26 kwietnia 2018, 17:39
@dr_plaga: OGARNIJ SIĘ PLAGA!
Odpisz
26 kwietnia 2018, 17:40
@Dolores_Umbridge: czym jest plaga?
Odpisz
26 kwietnia 2018, 17:41
@dr_plaga: ISAAC
Odpisz
26 kwietnia 2018, 17:44
@Dolores_Umbridge: chyba gościa kojarzę. To ten z Gta SA?
Odpisz
26 kwietnia 2018, 17:45
@dr_plaga: THE BINDING OF ISAAC
Odpisz
26 kwietnia 2018, 17:47
@Dolores_Umbridge: kutwa the binding of isaac: REBIRTH kutwa
Odpisz
26 kwietnia 2018, 17:49
@dr_plaga: no nareszcie
Odpisz
26 kwietnia 2018, 17:49
@Dolores_Umbridge: ale co nareszcie? :3
Odpisz
26 kwietnia 2018, 17:50
@dr_plaga: the bining of izak
Odpisz
26 kwietnia 2018, 17:51
@Dolores_Umbridge: REBIRTH REEEEEEE!!!@!!
Odpisz
26 kwietnia 2018, 17:52
@dr_plaga: rebirf jest gorsze od afterbirf
Odpisz
26 kwietnia 2018, 17:54
@Dolores_Umbridge: nie wiem biedny jestem to nie mam
Odpisz
26 kwietnia 2018, 17:55
@dr_plaga: *to działa*
widzisz tych ludzi?
*wskazuje na ludzi w kawiarni*
są zarażeni
Odpisz
26 kwietnia 2018, 17:56
@Dolores_Umbridge: hmmm.... kutwa jaka kawiarnia w placówce jestem
Odpisz
26 kwietnia 2018, 17:57
@dr_plaga: no właśnie. kawiarnia w placówce!
Odpisz
26 kwietnia 2018, 17:58
@Dolores_Umbridge: nie mamy kawiarni w placówce!
Odpisz
26 kwietnia 2018, 17:59
@dr_plaga: MAMY! trzymamy tam scp-294
Odpisz
26 kwietnia 2018, 19:45
@Dolores_Umbridge: jakiej ku*wa placówce?
Odpisz
26 kwietnia 2018, 20:59
@Mam_Oryginalny_Nick: co to "ku*wa"?
Odpisz
20 kwietnia 2018, 19:36
tO sPrAwKa GlObAlNeGo OcIePlEnIa
Odpisz
26 kwietnia 2018, 19:29
@TraffiastyBOII: Ale na dworze jest zimno
Odpisz
26 kwietnia 2018, 19:53
@dom2mich3:
Odpisz
26 kwietnia 2018, 14:09
Prawdziwy ból to wtedy gdy jest mokra
Odpisz
20 kwietnia 2018, 21:06
I dopiero po zgłoszeniu tego policji przypominasz sobie, że ostatnio kupiłeś podgrzewaną deskę na allegro bo tanio była
Odpisz
20 kwietnia 2018, 19:47
E tam deska. Niech ktoś parówki wrzuci :)
Odpisz
20 kwietnia 2018, 19:53
@SynMarsa:
Odpisz
20 kwietnia 2018, 19:53
@SynMarsa: k
Odpisz
20 kwietnia 2018, 19:57
@SynMarsa: http://www.obrazki.jeja.pl/398270,na-prosbe-synmarsa.html
Odpisz