Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar verbart

26 kwietnia 2018, 20:49

Bardziej wku*wia mnie ten 1 maja. Ku*wa po co ludzie obchodzą to święto. Tak bardzo chcieliśmy odpie**olić się od komunistów a teraz obchodzimy święta ustalone przez nich.

Avatar
RhobarIII

26 kwietnia 2018, 22:00

@verbart: A ty znasz w ogóle genezę tego święta? Że ustanowiono je dla upamiętnienia masakry robotników w Chicago po strajkach? Że ustanowili je nie komuniści, tylko międzynarodówka socjalistyczna (do której należał m. in. Józef Piłsudski)? A wiesz że to święto obchodzone było już w II RP? Co, robotnikom nie należy się uznanie za ich pracę? Myślisz że teraz rynek poszukuje filozofów, prawników, psychologów? Teraz liczy się fach, a 1 maja jest świętem wszystkich takich właśnie pracowników, fachowców, robotników.

Avatar verbart

27 kwietnia 2018, 07:41

Ku*wa wpisz sobie na internecie 1 maja. Wbijasz na pierwszą lepszą stronę i będzie napisane że to święto komunistyczne. Zresztą poszukują robotników tylko dlatego że w Polsce jest coraz więcej osób wykształconych. Nie ma robotników bo każdy się uczy, i każdy chce zajść wyżej niż kopać rowy albo stawiać cegły. Wracając może i wcześnie

Avatar verbart

Edytowano - 27 kwietnia 2018, 11:36

@verbart: coś się zje**ło i komentarz się sam dodał. Wracając może i to święto było obchodzone przed PRLem ale komuniści wykorzystali to i kazali wszystkim w ten dzień iść na paradę i nie zależnie od klasy społecznej. Także skoro komunizm minął powinniśmy przestać to obchodzić albo przynajmniej przestać obchodzić w taki sposób. Niby zielone swiątki też są obchodzone w Niemczech i według mnie są bardziej znane na świecie a jednak w Polsce ich nie obchodzą jakoś chucznie. Jeżeli komuś zależy na 1 maja to niech obchodzi to święto mam to w dupie. Chodzi mi o to że przez PRL z zrobili z tego jedno z najważniejszych świąt w kraju.

Avatar LordCraftPL

26 kwietnia 2018, 19:28

xdśmiejęsię#nieużywajspacji

Avatar MajnkraftAlusiek

26 kwietnia 2018, 19:16

lol

Avatar EmielRegis

21 kwietnia 2018, 23:03

I came here to laugh, not to feel

Sprawdź czy masz wymagane wtyczki, a następnie opisz dokładnie problem najlepiej ilustrując go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena