@MrCC4: Ale... On ma racje USA włączyło się do 2giej wojny dopiero po ataku Japończyków na Pearl Harbor wcześniej nie mieli zamiaru mieszać się w wojne ponieważ prowadzili politykę izolacyjną a co chodzi o pierwszą wojne światową to było podobnie, USA przystąpiło do niej po zatopieniu amerykańskiego statku przez niemieckiego U-Bota
@MattheW1630: I właśnie umniejszyłeś rolę Paderewskiego w historii Polski. Podczas I WŚ zatopienie Louisany to była kropka nad i, ale bez Paderewskiego, i w ogóle by nie było. Najwyżej położyliby embargo na Niemczech, lub potępili.
A w II WŚ się zgodzę.
Komentarze
Odśwież25 kwietnia 2018, 19:40
Po co amerykanie mieli się niby mieszać w wojnę?
Odpisz
25 kwietnia 2018, 19:41
@Filipsss: DZIECI ATAKUJO
DO SCHRONÓW!
Odpisz
25 kwietnia 2018, 19:42
@MrCC4: co ku*wa?
Odpisz
Edytowano - 25 kwietnia 2018, 19:43
@Filipsss: Wyszukaj se I i II Wojna światowa, wejdź na wiki, spójrz na strony konfliktu...
Dziecko w internecie. W kinach od teraz
Odpisz
25 kwietnia 2018, 19:50
@MrCC4: amerykanie włączyli się do wojny po ataku japonii i to już było długo po ataku niemców na francję i rosję więc pie**olisz głupoty
Odpisz
25 kwietnia 2018, 20:03
@Filipsss: Jprdl co za idiota
Odpisz
26 kwietnia 2018, 07:07
@MrCC4: Ale... On ma racje USA włączyło się do 2giej wojny dopiero po ataku Japończyków na Pearl Harbor wcześniej nie mieli zamiaru mieszać się w wojne ponieważ prowadzili politykę izolacyjną a co chodzi o pierwszą wojne światową to było podobnie, USA przystąpiło do niej po zatopieniu amerykańskiego statku przez niemieckiego U-Bota
Odpisz
26 kwietnia 2018, 09:02
@MattheW1630: I właśnie umniejszyłeś rolę Paderewskiego w historii Polski. Podczas I WŚ zatopienie Louisany to była kropka nad i, ale bez Paderewskiego, i w ogóle by nie było. Najwyżej położyliby embargo na Niemczech, lub potępili.
A w II WŚ się zgodzę.
Odpisz
26 kwietnia 2018, 15:53
@MrCC4: obrazek jest o 2wś więc co ty tu gadasz o 1??
Odpisz
26 kwietnia 2018, 17:25
@Filipsss: I'm out faggot
Odpisz
22 kwietnia 2018, 12:15
Bolą mnie oczy od flag Niemeic i Polski
Odpisz
22 kwietnia 2018, 12:18
@EmielRegis: Wolę jednak nie podpuszczać Bożego, jak dobrze wiemy ma humory i nie wiadomo, a flagę polski wziąłem pierwszą lepszą
Odpisz
22 kwietnia 2018, 13:25
@zyl15: Kiedy wielkie państwo krzyża atakuje polską marynarkę i Francję
Odpisz
22 kwietnia 2018, 22:56
@zyl15: Onienienienienie.
Akurat co do sfastyki użytej w celach historycznych to za nią nie ma bana, i bardzo dobrze.
Odpisz