Mam nadzieję, że na podstawie trójki
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Dobry sposób na spędzanie wolnego czasu
Tylko ty możesz rozwiązać tę sprawę Bob
Deal życia
No to skrzynia biegów do wymiany
Należy się za piękne oczy
Jest taka skromna...
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież22 kwietnia 2018, 17:39
Byłem tam. Nie jedźcie tam nigdy autobusem. W autobusie był taki tłok, że musiałem opierać się o szybę, żeby ustać na nogach. A wcześniej jakiemuś tłuścioszkowi rękę drzwi przycięły.
Odpisz
22 kwietnia 2018, 17:49
Byłam rok temu, jak widać co roku to tak wygląda :/
Nam podjechał na zły przystanek (przystanek końcowy zamiast naszego, początkowego) i musieliśmy czekać na następny, bo ludzie z tamtego wsiedli :I
Odpisz
22 kwietnia 2018, 17:50
w ciągu roku szkolego miałem tak kilkanaście razy dojeżdżając do szkoły
Odpisz
22 kwietnia 2018, 22:45
EEEE, co? Ja tak mam srednio co 2 tygodnie, a sporo osób codziennie xD
Odpisz
Edytowano - 23 kwietnia 2018, 07:24
Tylko, że to był 3 autobus, do którego się próbowałem się dopchać. Do 2 wcześniejszych się nie dało.
Odpisz
23 kwietnia 2018, 12:09
Jak się popieści to się zmieści
Odpisz
24 kwietnia 2018, 12:27
Ja z dziewczyna w ogole nie dalem rady z wejsc do autobusu. Zabulilem 100 zl na taksowke, spoznilismy sie na pociag, czekalismy 6 godzin na nastepny a w domu bylismy o 8 zamiast 23
Odpisz
24 kwietnia 2018, 13:27
To o czym mówisz u mnie nazywa się working week.
Odpisz
24 kwietnia 2018, 16:08
nas na ostatnim oskubali w sumie na 60 złotych. nie wiedziałam że "wejściówka" równa się "zniżka". Aż żałuję ze do sądu za oszustwo nie podałam
Odpisz
25 kwietnia 2018, 00:45
mam tak praktycznie codziennie zimą jak wracam ze szkoły
Odpisz
24 kwietnia 2018, 22:01
Może na podstawie Gwinta
Odpisz
24 kwietnia 2018, 15:44
Pewnie na podstawie serialu
Odpisz
24 kwietnia 2018, 13:36
Szkoda trochę, że Sapkowski najbardziej się udziela w świecie Wiedźmina, szczególnie że pokazał gigantyczny potencjał na inne uniwersa przy okazji Trylogii Husyckiej (napisanej na podstawie Kingdom Come, lel)
Odpisz
22 kwietnia 2018, 15:46
Lol, ostatnio kupiłem szpony i kły bo myślałem, że to Sapkowskiego, do teraz leży nieprzeczytane
Odpisz
22 kwietnia 2018, 15:51
@allduckslikewater: a co? jesteś tak uprzedzony, że nic poza Sapkowskim nie czytasz? Szpony i Kły to bardzo dobra książka...
Odpisz
22 kwietnia 2018, 15:53
@xXkuba22Xx: Często fani potrafią wymyśleć lepsze opowiastki z jakiegoś uniwersum niż autor
A ostatnio dostałem wszystkie Wiedźminy i mam zamiar właśnie SiK kupić bo tylko to brakuje
Odpisz
22 kwietnia 2018, 15:56
@allduckslikewater: Czytałem, ciekawe acz krótkie opowieści, najlepsze były dla mnie ta o rannej elfce i bestii zabijającej mieszkańców wsi, ogółem niezłe "rozszerzenie" uniwersum wiedźmina
Odpisz
22 kwietnia 2018, 15:57
Chodzi mi o to, że koleś podpisał to swoim nazwiskiem, pod spodem dał drobnym druczkiem ''przedstawia '' i odpycha mnie trochę to januszostwo.
Odpisz
22 kwietnia 2018, 16:00
@allduckslikewater: przecież jest tam napisane że to zbiór fanowskich opowiadań. To już twoja wina że nie patrzysz co kupujesz.
Odpisz
22 kwietnia 2018, 16:13
@xXkuba22Xx: Shut up! Bycie nieogarem to moje hobby!
Odpisz
22 kwietnia 2018, 17:52
apropo lepszych fanowskich książek. Z metro uniwersum jest taka świetna trylogia, też jakiegoś ruska i moim zdaniem jako całość, te 3 książki były lepsze niż oryginał (33-35)
Odpisz
Edytowano - 22 kwietnia 2018, 16:19
Heh brat był wczoraj i opowiedział,że na pytanie od fana o jakieś szczegóły odnośnie książki Sapkowski odpowiedział ,,jeszcze czego''
Odpisz
Edytowano - 22 kwietnia 2018, 15:56
Byłem przedwczoraj niestety wczoraj nie mogłem a chciałem się go spytać czy pisze kolejną książkę na podstawie gry
Odpisz
22 kwietnia 2018, 15:34
Może w końcu Geralt spotka ojca.
Odpisz
22 kwietnia 2018, 15:45
Korin
Okoliczności śmierci
Zabity przez vrana zatrutą strzałą
Odpisz
22 kwietnia 2018, 15:45
To pewnie na podstawie tego pornosa
Odpisz
22 kwietnia 2018, 15:34
kek
Odpisz
22 kwietnia 2018, 15:29
Pewnie na tym planszowej
Odpisz
22 kwietnia 2018, 15:29
Jeśli będzie tak samo słaba jak Sezon Burz to może jej nie pisać
Odpisz
22 kwietnia 2018, 16:58
@DavePL1234: Sezon Burz to miało być takie drugie Ostatnie Życzenie, skupione na wprowadzeniu czytelnika do świata Wiedźmina
Odpisz
22 kwietnia 2018, 15:28
I że się tak wyrażę "I ch*j z tego"?
Odpisz