Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?
Nigdy na to nie wpadną
Tylko dzięki temu mega wulkany pod Polską nie wybuchają
Mało znany szczegół
Nie są aż takie pyszne
To by wystarczyło
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież2 marca 2019, 07:35
Moje miasto takie piękne....
Odpisz
4 marca 2019, 08:56
@Niebieski_Chleb72: Radom to mały Sosnowiec
Odpisz
4 marca 2019, 10:32
@Patrgos: a czy w sosnowcu mają to
Odpisz
23 stycznia 2020, 20:00
@Niebieski_Chleb72: ja jestem z Sosnowca
Odpisz
28 kwietnia 2018, 17:43
Takie coś to jeszcze nic.
Na YT koleś wymienił 30 000 funtów na jednopensówki (3 000 000 monet na 3 000 000 subskrypcji) Przewiózł to tirem na 2 paletach.
kanał: MrBeast
Odpisz
27 kwietnia 2018, 22:44
Taa... Jasne że na mandat
Odpisz
27 kwietnia 2018, 15:20
Radom, i wszystko wiadomo
Odpisz
24 kwietnia 2018, 08:07
Wku*wienie policjantów, pocztowców itd. tylko dlatego, że złamałeś prawo i ktoś cię przyłapał. Demon intelektu ku*wa
Odpisz
24 kwietnia 2018, 09:10
@DaKnight: Nie pomyślałeś o tym, że mandat może być niesłuszny.
Odpisz
Edytowano - 24 kwietnia 2018, 09:18
@DaKnight: Dlaczego mówisz o nim źle? Grosze Polskie to waluta, tak samo jak złotówki i policja ma obowiązek je przyjąć.
Odpisz
24 kwietnia 2018, 09:49
@Hartio: "uważam to za całkowicie normalne żeby dać policjantom 10 tysięcy monet o najniższej wartości i to przecież nie jest tak, że pewne osoby muszą to wszystko przeliczyć"
Odpisz
24 kwietnia 2018, 11:03
W tym przypadku normalny człowiek by się odwołał, btw czy w polskim prawodawstwie nie jest tak, że zapłata mandatu to przyznanie się do winy?
Odpisz
24 kwietnia 2018, 11:10
@DaKnight: Czasami warto wydać tę stówkę, mniej pie**olenia się z papierkami i jaka zabawa
Odpisz
24 kwietnia 2018, 11:44
Ale czy trzeba wtedy zachowywać się jak spie**olina, i jak małe dziecko robić na złość policji dając im 10 tys groszówek.
Odpisz
24 kwietnia 2018, 12:02
Mądry policjant policzy 1zł, zważy i zważy resztę, sprawdzi czy się zgadza i już
Odpisz
24 kwietnia 2018, 12:35
Nie trudno mu dać po prostu te je**ne 100zł? Mądry człowiek by poszedł do sądu a nie zachowywał się jak dziecko.
Odpisz
27 kwietnia 2018, 14:32
Podaj mi przykład niesłusznego mandatu
Odpisz
27 kwietnia 2018, 14:56
@kacpi51: MANDATY BO SĄ PAŃSTWOWE
Odpisz
24 kwietnia 2018, 12:07
ale i tak będzie musiał stać przy liczeniu
Odpisz
27 kwietnia 2018, 14:32
@konradK2: życie jest takie okrutne
Odpisz
25 kwietnia 2018, 06:41
ja na kiermaszu w szkole kupilem 2 pizze po 5zl za 9,99 zl
Odpisz
27 kwietnia 2018, 14:57
Nosz to sztos
Biznes życia
Odpisz
24 kwietnia 2018, 08:10
pluje na takich ludzi najpierw łamią prawo a potem jeszcze się sapią
Odpisz
Edytowano - 24 kwietnia 2018, 09:42
@Piotro165: policja w Polsce się bardzo czepia i to może za to chce sypnac groszem
Odpisz
24 kwietnia 2018, 09:48
nie wszyscy tak robią i to nie powód by być sku*wolem dla ludzi którzy będą to liczyć
Odpisz
24 kwietnia 2018, 10:07
@Piotro165: A więc wiesz wszytko i jesteś w 100% przekonany, że policjanci wlepili mu mandat słusznie?
Odpisz
24 kwietnia 2018, 10:30
@hesa656: Jeśli nawet nie dostał mandatu słusznie to zawszę może iść się o to sądzić.
Ale bycie takim Sku*wielem i kazanie liczyć jakiejś osobie która pierwszy raz cię widzi na oczy i nie przyczyniła się niczym do twojego mandatu czy w twoim Cebulackim worku jest 10000 je**nych jednogroszówek nie jest ok
Odpisz
24 kwietnia 2018, 10:33
@Kapitalista: każdy coś robi niezgodnie z prawem. Każdy. Nawet jeżeli o tym nie wie, ale nie zawsze trzeba za to płacić. Polecam wywiad z policjantem na kanale "7 metrów pod ziemią" na YouTube
Odpisz
24 kwietnia 2018, 10:51
@hesa656: a ty wiesz że nie oni to liczą i że nie wiadomo czy słusznie
Odpisz
24 kwietnia 2018, 09:13
biedna kasjerka
Odpisz
24 kwietnia 2018, 09:09
Koleś jest debilem takie coś można załatwić w każdym banku.
Odpisz
24 kwietnia 2018, 08:57
RiP pani Krysia na poczcie
Odpisz
24 kwietnia 2018, 07:52
no i prawidłowo
Odpisz
24 kwietnia 2018, 08:52
@ekskalibur: no je**ć policje psze pana
Odpisz
24 kwietnia 2018, 08:21
radom... to wszystko wyjaśnia
Odpisz
24 kwietnia 2018, 08:20
pewnie każą ci to liczyć
Odpisz
24 kwietnia 2018, 08:04
Tf po co
Odpisz
24 kwietnia 2018, 08:06
@um_ok: po to żeby mieli od ch*ja drobnych do przeliczenia :v
Odpisz
24 kwietnia 2018, 08:09
ale
po co
Odpisz
24 kwietnia 2018, 08:14
@um_ok: żeby ich wku*wić
Odpisz
24 kwietnia 2018, 08:15
ale po co sobie utrudniać i robić wrogów z policji/tego kto będzie musiał to liczyć
Odpisz
24 kwietnia 2018, 08:19
@um_ok: skoro mu się chce
Odpisz