Sposób na ściąganie, dobry?
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Tylko dzięki temu mega wulkany pod Polską nie wybuchają
Dobrze czasem się oderwać
Ładne rzeczy
Jak myślicie, skąd się tam wziął?
Nie po oczach
Rel
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież22 stycznia 2014, 16:24
Sposób stary tak samo jak etlefon którego używa.
Odpisz
29 listopada 2013, 23:08
ja mam też dobry sposób: fotki kilku informacji z podr. i telefon do piórnika :)
Odpisz
21 sierpnia 2013, 19:48
On nie ściąga, on pisze sms'a do dziewczyny.
Odpisz
30 kwietnia 2013, 16:02
dla mnie słaby bo w okularach na lekcji raczej nikt nie będzie siedział
Odpisz
30 kwietnia 2013, 19:30
@blade90: A co mają do tego okulary? On trzyma telefon pd ławką. Albo czegoś nie rozumiem albo ty nie zrozumiałeś.
Odpisz
1 maja 2013, 10:16
@Inevitable: bo jak ma okulary to nauczyciel nie widzi czy patrzy się na ławke czy pod a jak nie będzie ich miał to od razu zauważy
Odpisz
4 maja 2013, 21:39
@blade90: Aaa czaje i zwracam honor.
Odpisz
30 kwietnia 2013, 20:37
z początku się nie kapnęłam:b
Odpisz
30 kwietnia 2013, 20:10
Muszę to opatentować
Odpisz
30 kwietnia 2013, 13:20
Wypróbuję.....
Odpisz
30 kwietnia 2013, 15:41
lepiej tego nie rób
Odpisz
Edytowano - 30 kwietnia 2013, 15:06
Ale kto siedzi w Polsce w kurtce na lekcji?
Odpisz
30 kwietnia 2013, 15:10
no wiesz w Rosji jest zimno
Odpisz
30 kwietnia 2013, 15:15
Ale w Polsce to się nie sprawdzi...
Odpisz
30 kwietnia 2013, 14:50
no... tylko minus jest w tym ze nauczycielka u mnie chodzi po klasie .... -.-
Odpisz
30 kwietnia 2013, 14:30
Byyło
Odpisz
30 kwietnia 2013, 13:45
U mnie by się udało, bo u nas na klasówkach nauczyciel nie chodzi po klasie w czasie klasówki :3
Odpisz
30 kwietnia 2013, 13:39
próbuje
Odpisz
30 kwietnia 2013, 13:34
Ciekawe, ale ja wolę klasyczną karteczkę w rękawie. Akurat piszę to po sprawdzianie z historii xD
Odpisz
30 kwietnia 2013, 13:17
geniusz
Odpisz
30 kwietnia 2013, 12:04
Dobry dopóki nauczycielka nie zacznie chodzić między ławkami.
Odpisz