Dorosłość jednak nie jest taka fajna
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
To właśnie dlatego dzieci uważają je za takie cool
Z klasą się trzeba urodzić
Nigdy na to nie wpadną
To by wystarczyło
Były nóżki, nie ma nóżek
Piłka odbita od balkonika liczy się jako ręka?
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież12 lipca 2018, 14:54
To link a Zelda to kśiężniczka
Odpisz
24 kwietnia 2018, 20:05
Link co się z tobą stało?!
Odpisz
2 maja 2018, 23:59
@Darkeus: to zelda
Odpisz
24 kwietnia 2018, 17:53
zelda co z tobą
Odpisz
24 kwietnia 2018, 18:07
@Windows_10: Myślałem że jesteś splatoon
Odpisz
24 kwietnia 2018, 18:17
@Wielki_Cezarz_Kapust: w botw-a mam 195h przecież
Odpisz
24 kwietnia 2018, 19:52
@Windows_10: bruh, ja mam 145 i nie dam rady dalej :v
Odpisz
24 kwietnia 2018, 21:47
Wait a sec... Wasze awatary...
Odpisz
24 kwietnia 2018, 21:50
@RumekFuria: Jak podejrzewałem. Z jakieś ubieranki. Obydwoje z tej samej
Odpisz
24 kwietnia 2018, 21:54
@RumekFuria: jest coś w stylu strony do robienia avatarów ze Splatoona i korzystamy se
Odpisz
25 kwietnia 2018, 06:30
さまざまなパーツをくみあわせて、キミだけのさいかわイカをつくろう! wklejasz to i pierwszy wynik
Odpisz
2 maja 2018, 21:25
@Windows_10: botw?
Odpisz
3 maja 2018, 06:45
@Windows_10: a ja w botw-ie mam lacznie 23 godzin i 11 minut :V (of course, to jest wersja na Wii U)
Odpisz
3 maja 2018, 11:09
@ZeeKo: legend of zelda breath of the wild
Odpisz
3 maja 2018, 11:10
@rumowskiantek6: o bożu ;-; strasznie mało
Odpisz
3 maja 2018, 11:19
@Windows_10: tak, bo jest taki fakt ze ostatnio w botw-a gralem 7 kwietnia 2018, czyli 3 tygodnie i 5 dni temu ;-;
Odpisz
3 maja 2018, 11:32
@rumowskiantek6: a kiedy kupiłeś? ja rok temu 3 marca
Odpisz
3 maja 2018, 11:48
@Windows_10: gdzies w czerwcu 2017, ale pierwotnie tylko mój brat gral w to, a ja dopiero w marcu 2018 ;-;
Odpisz
3 maja 2018, 11:51
@rumowskiantek6: oj. tak czy owak zajebista gra
Odpisz