Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar JaegerPL

25 kwietnia 2018, 15:28

KISNE proszię słojek

Avatar Snatam

25 kwietnia 2018, 16:55

@JaegerPL: [_]\

Avatar Kakofonix

10 maja 2019, 14:53

@JaegerPL: *i myyyyyk odkopik*

Avatar Waffle

4 maja 2018, 18:31

Teraz mi jest smutniej > :' ^(

Avatar JaegerPL

25 kwietnia 2018, 20:26

(Wchodzi do słoika)

Avatar darcus

25 kwietnia 2018, 19:19

TAŃCZ Z NAMI TAŃCZ, DAM CI POMARAŃCZĘ

Avatar Wampir231

25 kwietnia 2018, 15:55

Przerobione z twarzą papieża jest i tak lepsze

Avatar Hank1212

25 kwietnia 2018, 16:32

@Wampir231: jan paweł drugi tańczył ugi bugi <3

Avatar Tosterchlebowy

25 kwietnia 2018, 15:03

2 sp00ky 4 me

Avatar
Madzieu87

25 kwietnia 2018, 01:03

nie wiem kim jesteś ale dziękuję ci za wrzucenie tego

Avatar MrCC4

24 kwietnia 2018, 23:35

Sp00k
Spad00k
5/5
Złoto

Avatar Kacprrr

24 kwietnia 2018, 22:21

nie straszcie tak tymi szkieletorami! O mało zawału nie dostałem!

Avatar Kisluu

24 kwietnia 2018, 22:08

Dobra a jak nazywa się ten film? Bo widziałem z różnymi podkładami i czasem nawet strasznie pasującymi a obejrzałbym więcej :3

Avatar
Konto usunięte

24 kwietnia 2018, 19:52

Jak się nazywa ta nuta?

Avatar ghost_rider

24 kwietnia 2018, 20:18

Epix sax guy ale slysze ze chyba na kazoo

Avatar Pendrag

24 kwietnia 2018, 20:00

dalej jest mi smutno

Avatar MartellusV14

24 kwietnia 2018, 19:38

wyleczyłeś moją zaawansowaną depresję

Avatar TraffiastyBOII

24 kwietnia 2018, 19:56

@MartellusV14: heil Autor!

Avatar PanSowa12

24 kwietnia 2018, 19:53

Halo 2011?

Avatar
Konto usunięte

25 kwietnia 2018, 16:38

@PanSowa12: Wyjdź...(wiem że kolejny raz wrzucam)

Avatar PanSowa12

25 kwietnia 2018, 16:48

Ten filmik ma już swoje lata, po co go tu wstawiać?

Avatar erykos123

24 kwietnia 2018, 19:46

Nope... wczoraj zmarł mój pies cały dzień u mnie pada a na dodatek cały dzień słucham smutnych nut

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

To by wystarczyło

Należy się za piękne oczy

Ikony

Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom

Cel namierzony

Dwa oblicza

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka