Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar MR_Lizard

25 kwietnia 2018, 13:54

Akurat o nim mam temat

Avatar lorax12

29 kwietnia 2018, 20:04

@MR_Lizard: to ty w gimnazjum jesteś

Avatar
Konto usunięte

29 kwietnia 2018, 20:11

@MR_Lizard: My w Gimnazjum mamy już II Rozbiór RZECZPOSPOLITEJ.

Avatar fankashehulk

29 kwietnia 2018, 20:32

Psset, gimnazjum ma 3 (obecnie to w sumie 2) klasy.

Avatar
Konto usunięte

29 kwietnia 2018, 20:36

@fankashehulk: No ja jestem w 2 klasie gimnazjum.

Avatar R0gu3

29 kwietnia 2018, 20:38

A ja zaczynam słodziuchną Wielką Wojnę ;v;

Avatar Merkaba

Edytowano - 29 kwietnia 2018, 20:43

@R0gu3: A u mnie niestety koniec. Były chyba z 4 tematy o tym i to wszystko

Avatar MR_Lizard

29 kwietnia 2018, 20:46

@lorax12: no shit sherlock

Avatar lorax12

29 kwietnia 2018, 20:48

@MR_Lizard: myślałem, żeś starszy

Avatar baarts

29 kwietnia 2018, 20:49

rzeczY

Avatar R0gu3

Edytowano - 29 kwietnia 2018, 21:12

@Merkaba: No niestety. W tym oczywiście, bo jakżeby inaczej, jeden o Polakach. Nosz, bo przecież dział bez tematu o Polakach jacy to oni świetni to dział stracony ;v;

Avatar
Konto usunięte

29 kwietnia 2018, 22:05

my mamy rozbiory w 6 klasie

Avatar
Konto usunięte

29 kwietnia 2018, 22:46

Jestem ten co miał 6 klas podstawówki i teraz gimnazjum.Rozbiory Polski mieliśmy podkoniec 5 klasy i na początku 6 klasy.Potem 1 klasa gimnazjum Starożytność i Średniowiecze,a 2 klasa Średniowiecze i Nowożytność(czyli 2 rozbiór Polski)

Avatar LeSiMem

29 kwietnia 2018, 23:21

@R0gu3: Jesteśmy w Polsce to uczymy się głównie historii Polski chyba oczywiste

Avatar R0gu3

29 kwietnia 2018, 23:22

@LeSiMem: Ale człowieku, 90% książki to historia Polski. Obliczyłem że licząc tematy z Wielkiej Wojny to zagranicznych tematów jest ledwo 9/10.

Avatar Keraton

29 kwietnia 2018, 23:26

@R0gu3: >9/10
>ledwo
Something is no yes in this equation.

Avatar R0gu3

29 kwietnia 2018, 23:28

@Keraton: Oh, jebło mi sie w rachunkach, jest pół na pół... Upsik xDD

Avatar MR_Lizard

30 kwietnia 2018, 01:17

@lorax12: nie slyszales mnie a myślisz ze jestem starszy

wtf

Avatar lorax12

30 kwietnia 2018, 02:23

@MR_Lizard: no tak jakoś

Avatar
Konto usunięte

30 kwietnia 2018, 10:12

@R0gu3: U mnie tak:

Avatar MR_Lizard

30 kwietnia 2018, 16:08

@lorax12: Boi to ty dostaniesz bamboozla jak mnie usłyszysz

Avatar lorax12

30 kwietnia 2018, 16:14

@MR_Lizard: heh

Avatar xXkuba22Xx

29 kwietnia 2018, 20:53

stare ale jare

Avatar szalonememe

25 kwietnia 2018, 14:28

przecież ten zlepek pikseli już tu był

Avatar Windows_10

25 kwietnia 2018, 13:35

złoto dosłownie i w przenośni

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Avatar Hefcom
Dodane przez: Hefcom

Najwspanialszy spośród przedmiotów

Jedna wioska nadal stawia opór najeźdźcom

Tylko dzięki temu mega wulkany pod Polską nie wybuchają

Chciał tylko pomóc

Bośnia to drugi najlepszy po Polsce kraj na świecie

Nie tym razem, nie po tym co robiłeś z betoniarką

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka