Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Tacy sami, a ściana między nami
Młodzi gniewni
Niestety nie dla pracownika banku kiełbasa
To będzie bolało
Trzeba brać osobną torbę
Można, tylko trzeba wstawać rano
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież11 czerwca 2014, 19:56
I jeszcze magikarpa, bulbasaura, charmandera i pikachu jeszcze sandslasha oraz raichu
Odpisz
28 maja 2017, 15:45
znalazłam pikachu xd za pierwszym "j" i "e" logo*wiem szybko odpisałam, aleco tam*
Odpisz
16 stycznia 2018, 09:22
spoko...
Odpisz
1 stycznia 2020, 10:21
@kasjan132pl: też go szukałem XD
Odpisz
28 maja 2014, 21:28
Ja się ku*wa pytam gdzie jest VI generacja!!!
Odpisz
9 czerwca 2014, 19:43
@Darwineek: VI generacja to dno i jeszcze nie odkryto wszystkich legend
Odpisz
9 czerwca 2014, 20:21
Gadasz, że to dno, a według jakiejś amerykańskiej gazety, Pokemon X and Y jest na drugim miejscu ostatnio kupowanych gier (zaraz po Fifa 14). I grafika w nich też nie jest zła więc... a co do legend to odkryto wszystkie : Xerneas, Yvetal, Zygarde, Diancie (i niepotwierdzone jeszcze Hoopa i Volcanion)..
Odpisz
9 czerwca 2014, 21:11
@Darwineek: Pokemony to dno. Kto by chciał łapać kamień z nogami albo kluczyki?
Odpisz
Edytowano - 10 czerwca 2014, 07:55
Gadasz, że Pokemony to dno, a masz avatar z pokemonem.. zastanów się co mówisz. I jeszcze dopowiem, że na swoim profilu napisałeś, że grasz w Pokemon Dungeon czy coś takiego, więc się nie oddzywaj.
Odpisz
10 czerwca 2014, 15:37
@Darwineek: Mówię o VI generacji, a nie ogólnie ._.
Odpisz
10 czerwca 2014, 17:49
To twoja opinia. Według mnie ta gra i cała VI generacja jest bardzo udanym pomysłem, nowe pokemony i nowy region, który jak się dobrze przypatrzeć wyglądem przypomina Francję (nawet na mapie). Sam zamierzam za jakiś rok (może 2) kupić Pokemon X lub Y.
Sama konsola nie jest dla mnie problemem :)
Odpisz
10 czerwca 2014, 18:29
@Darwineek: Jeżeli wyjdą do tego czasu pokemony alpha saphire lub omega ruby to lepiej je kup zamiast X/Y (AS i OR to remaki 3 geny *3*)
Odpisz
11 czerwca 2014, 07:23
No ja nie wiem czy to jest jakiś najlepszy pomysł. Pokemon Omega Ruby and Alpha Sapphire opierają się głównie na 3 generacji. Moim zdaniem to będzie nic innego jak Pokemon Ruby and Sapphire tylko, że będzie to nieco ulepszona wersja pod względem graficznym (tak jak Pokemon X and Y). Jeśli na YouTube pokaże się jakaś scenka z gry (chociaż trailer już widziałem) to się zastanowię. Do tego czasu nie wiem.
Odpisz
26 maja 2015, 20:16
Dno to V gena, VI jest spoko.
Odpisz
8 września 2018, 11:08
Wszystkie geny sa spoko
Odpisz
13 września 2018, 18:16
@Desuv: Zgodze się.
Wstyd mi za to co kiedyś napisałem.
Odpisz
19 maja 2018, 15:06
@Konto usunięte:
Odpisz
2 czerwca 2013, 12:58
gdzie jest weezing?\
Odpisz
19 maja 2018, 15:02
@mikus103:
Odpisz
23 kwietnia 2015, 20:05
Chyba mnie nie ma..
Odpisz
19 maja 2018, 14:59
@Gardevoir: jesteś
Odpisz
21 lutego 2015, 16:49
ZNALAZŁAM SIEBIE! Na avatarze mam Meloette. A ona jest w prawym górnym rogu obrazka. Jestem wyróżniona *o*
Odpisz
11 czerwca 2014, 19:57
Znalazł kto fennekina?
Odpisz
24 czerwca 2014, 18:01
Tutaj nie ma VI generacji...
Odpisz
1 lipca 2014, 10:17
łee
Odpisz
11 czerwca 2014, 19:53
Wypatrzyłem pichu i koffinga
Odpisz
Edytowano - 5 kwietnia 2014, 18:56
gdzie ja jestem!?
Odpisz
21 kwietnia 2014, 12:55
@ninetales: Widzę Cię! Jesteś po prawej obok magmy i pod ludicolo :3
Odpisz
16 grudnia 2013, 15:28
to mój pokedex
Odpisz
11 listopada 2013, 15:03
Znalazłem Electrode i Butterfly.
Odpisz
21 sierpnia 2013, 10:07
A ty i tak znasz tylko pikachu
Odpisz
22 czerwca 2013, 21:09
widze selfdestructa xD
Odpisz
22 czerwca 2013, 21:08
gdzie zoroark?!
Odpisz
8 maja 2013, 12:14
znalazłem serperiora w jakieś 30 min;)
Odpisz
8 maja 2013, 12:15
30 sek*...
Odpisz