Za nic się do piekła nie trafia
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Tacy sami, a ściana między nami
Szokujące jak zmieniło się życie w Stanach przez 40 lat
Zdeklasowani znowu
Co to takiego?
Płać pan
Były nóżki, nie ma nóżek
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież27 kwietnia 2018, 21:29
I teraz wszystkie normiki chwalą się że słuchają Aviciego xD
Odpisz
28 kwietnia 2018, 07:03
@Kenser: Za życia to nawet go nie słuchali xD
Odpisz
28 kwietnia 2018, 08:44
@BetonowyMur: Ja go zacząłem sluchac 2/3 miesiące przed jego śmiercią
Odpisz
28 kwietnia 2018, 10:34
@panlogin: Piszemy tu o normikach typu "Paktofonika na zawsze w moich sercach, jestem fanem, joł joł" a zapominają o niej po tygodniu słuchania "jestem bogiem" bo tylko to znają xD
Odpisz
28 kwietnia 2018, 11:40
@BetonowyMur: Ja go słuchałem od początku jego istnienia
Odpisz
28 kwietnia 2018, 11:42
@PanSowa12: ja go słucham już 10 lat od kołyski
Odpisz
28 kwietnia 2018, 11:53
@BetonowyMur: wiem wiem
Odpisz
28 kwietnia 2018, 11:57
@Kenser: kiedy wszyscy teraz mówią o jego śmierci, a ty masz to gdzieś bo fuckpop i tylko metal
Odpisz
28 kwietnia 2018, 12:00
@GupiaMorra: To jest bardziej dubstep w niektórych przypadkach
Odpisz
Edytowano - 28 kwietnia 2018, 13:49
@Kenser: Ja go słucham od kilku lat
Odpisz
30 kwietnia 2018, 12:23
@Kenser: ja go słucham od hey brother wiec cicho tam
Odpisz
30 kwietnia 2018, 14:47
@PanSowa12: Muzyka elektroniczna to nie tylko dubstep
Odpisz
30 kwietnia 2018, 17:06
@Lolum: Ja słucham od Levelsów i co
Odpisz
30 kwietnia 2018, 17:38
@Pikachu_fan_Subaru: I fajnie
Odpisz
30 kwietnia 2018, 17:56
@Pikachu_fan_Subaru: to dosc dlugo
Odpisz
2 sierpnia 2018, 15:11
@BetonowyMur: słucham pfk od 5 lat wdg mnie najlepszy kawałek to nie ma mnie dla nikogo i ja to ja
Odpisz
27 kwietnia 2018, 22:05
Ja uważam, że takie memy wcale nie są złe, bo trzeba mieć dystans do wszystkiego. A już na pewno do śmierci.
Odpisz
Edytowano - 28 kwietnia 2018, 11:41
@Baturaj: Fajnie też śmiać się z poważnych spraw. Przez to ludzie ci gadają jaki to ty jesteś niedojrzały ale moim zdaniem powinni się zrelaksować zamiast być smutasem przez tydzień
Odpisz
27 kwietnia 2018, 22:15
So WAKE ME UP... oh, I have just dieed
Odpisz
27 kwietnia 2018, 22:03
trochę ujnia, że ludzie nie szanują czyjejś śmierci...
Odpisz
27 kwietnia 2018, 23:41
Chwila...
Dlaczego nie szanują?
Odpisz
28 kwietnia 2018, 02:38
Jak można szanować czyjąś śmierć? To trochę nie ma sensu, co najwyżej można mówić o szanowaniu kogoś po jego śmierci
Odpisz
28 kwietnia 2018, 05:19
@Wielokropek: dlatego, że śmieją się z kogoś, tak jak tutaj...
Odpisz
28 kwietnia 2018, 05:21
@CeeKay: jeden uj, po prostu zamiast wyśmiewać, że teraz to nagle dużo fanów się zrobiło, powinno się to olać..
kuźwa nie przekaże o co mi chodzi..
Odpisz
28 kwietnia 2018, 10:25
Nazwa Avicii pochodzi z łaciny...
Odpisz
27 kwietnia 2018, 21:47
radomski styl
SKUR*YSYNIE OD PODDASZY DO PIWNIC
Odpisz
25 kwietnia 2018, 17:57
A ja właśnie słucham Wake Me Up
Odpisz
25 kwietnia 2018, 17:58
@SongMan: So wake me up when it's all over
Odpisz
25 kwietnia 2018, 17:59
@Mordzioo: When I'm wiser and I'm older
Odpisz
Edytowano - 25 kwietnia 2018, 18:09
@SongMan: WAKE ME UP
(WAKE ME UP INSIDE)
CAN'T WAKE UP
SAAAAAVEEE MEEEE
CALL MY NAME AND SAVE ME FROM THE DARK
Odpisz
27 kwietnia 2018, 21:09
dopiero teraz się zorientowałem co tu jest napisane
Odpisz
27 kwietnia 2018, 21:23
(WAKE ME UP)
BID MY BLOOD TO RUN
(I CAN'T WAKE UP)
BEFORE I COME UNDONE
(S🅰🅰🅰🅰🅰🅰🅰🅰VE MEEEEEE)
SAVE ME FROM THE NOTHING I BECOME
Odpisz
25 kwietnia 2018, 19:24
"Deadmau5ie, ty przeciwko mnie?"
Odpisz
25 kwietnia 2018, 17:54
Jakie złe.
5/5 xD
Odpisz
25 kwietnia 2018, 18:13
@zyl15: jakie rymy
Normalnie Mickiewicz
Odpisz