Musisz się bardziej postarać
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Niestety nie dla pracownika banku kiełbasa
Fajnie że odpowiedzieli
Dwa oblicza
Angielskie śmieszki
Totalnie
Z klasą się trzeba urodzić
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież2 maja 2013, 19:22
Wiecie, ten obrazek raczej jest mało wymowny. Mam na myśli, że zdarzają się sytuacje, w których mężczyzna nie chce albo nie potrafi potraktować związku z kobietą w poważny sposób, dać czegoś od siebie, stanowić dla niej oparcia, a wtedy pretensje do niego są jak najzupełniej słuszne i uzasadnione; ale są też sytuacje, kiedy kobieta może mieć całkowicie bezsensowne i nierealistyczne wymagania i wtedy to ona jest nie w porządku. Bo chyba każdy przypadek jest inny i nie można na każdy patrzyć w ten sam sposób.
A tak w ogóle to kobiecy foch ma chwalebną i uświęconą tradycję - pierwszego focha puściła japońska bogini Słońca Amaterazu, która obraziła się na swojego młodszego brata po tym, jak narobił jej do jadalni i podrzucił koninę do zakładu, którego była szefową (możecie zresztą sobie sprawdzić).
Odpisz
2 maja 2013, 17:12
Dobry foch nie jest zły. Ale ja jak się wkurzam na faceta nie robię z tego powodu hipsterskich obrazków tylko mówię mu o tym wprost.
Odpisz
2 maja 2013, 17:17
@smoczka: Tez jestem za komunikacja i rozwiazywaniem problemow. Ludzie ktorzy po jednej klotni sie rozstaja (NAJLEPIEJ rozwodza) sa niesamowicie smieszni.
Odpisz
2 maja 2013, 16:24
Dzisiejsze wymagania kobiet są śmieszne >.< Mam nadzieję, że w przyszłości taka nie będę.
Odpisz
2 maja 2013, 16:34
@Izbela: tak samo jak oczekiwania dzisiejszych facetów
Odpisz
2 maja 2013, 16:38
@Izbela: Ja też. Czasami aż się wstydzę za moją płeć.
Odpisz
2 maja 2013, 17:08
Witaj siostro :)
Odpisz
2 maja 2013, 17:05
Ja również tak postępuję.
Teraz wiecie, dlaczego jestem samotnikiem... :P
Odpisz
30 kwietnia 2013, 11:56
jak by faceci nigdy nie mieli fochów tylko my kobiety a faceci też potrafią mieć fochy
Odpisz
2 maja 2013, 14:14
@slimak980: ?
Odpisz
2 maja 2013, 14:27
@slimak980: (,,,,,,,,) Masz tu trochę przecinków, używaj ich mądrze.
Odpisz
2 maja 2013, 14:45
@slimak980: Że co ? o.0
Odpisz
2 maja 2013, 15:08
@elipson: Przecież, to, nie, wystarczy, nawet, na, jeden. komentarz,.
Odpisz
2 maja 2013, 15:14
@slimak980: Czyżby kogoś tutaj zdenerwował niewinny i prawdziwy obrazek? ;D
Odpisz
29 kwietnia 2013, 16:17
ahhaha :D
Odpisz