Simsponowie zrobili już wszystko
Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Kiedyś to był bardzo dobry serial
Dwa oblicza
Jak myślicie, skąd się tam wziął?
Hobby dla faceta
Są wskazówki
Jest taka skromna...
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież14 listopada 2019, 18:42
kurde
Odpisz
6 maja 2018, 11:49
Co oni zrobili temu dziecku w różowej kurtce? xD
czemu ona jest praktycznie łysa? xD
Odpisz
28 czerwca 2019, 19:40
@BetonowyMur: Ale to jest sweter
Odpisz
28 czerwca 2019, 19:41
@BetonowyMur: I Mabel ma 12 lat
Odpisz
26 kwietnia 2018, 20:00
Wodogrzmoty - najlepszy animowany serial jaki kolwiek powstał. Ma zajebistą kreskę, zróżnicowane charaktery postaci oraz przyjemne dla ucha i oka intro. Trudno też nie wspomnieć o ciekawej, tajemniczej fabułe i kodach (te na końcach odcinków i schowane w odcinku). Już minęły dwa lata od zakończenia się Wodogrzmotów.
Odpisz
26 kwietnia 2018, 20:19
Zgadzam się z twoją opinią. Zajebisty serial i tajemnicze zakończenie.
Odpisz
26 kwietnia 2018, 20:46
zakończenie było słabe :/
Odpisz
27 kwietnia 2018, 00:51
@Jendruss: To oni już przestali to tworzyć? Ja pierdziele. Szybko poszło. Lubiłem tę bajkę. Teraz oglądam po trochu Gumballa, ale przez internet, bo nie mam CN.
Odpisz
27 kwietnia 2018, 06:25
@Ziemniak_Illuminati: No przestali i chyba się nie zapowiada na następny sezon.
Odpisz
27 kwietnia 2018, 07:04
@Ziemniak_Illuminati: Ma wyjść komiks „Gravity Falls: lost legends " i wyjdzie 24 lipca 2018 roku.
Odpisz
5 maja 2018, 21:34
*inhales*
PINGWINY Z MADAGASKARU
Odpisz
5 maja 2018, 21:36
@kokosek112: a jeśli chodzi o poważniejsze produkcje/dla starszych to:
Bojack the Horseman
Rick and Morty
i pewnie duuużo innych, do animowanych seriali można w sumie zaliczyć tez anime więc
Death Note
Kobayashi-san Chi No Maid Dragon
Naruto
Bleach
Odpisz
5 maja 2018, 21:40
Proszę dać temu panu kawałek Ukrainy.
Odpisz
5 maja 2018, 21:59
Darku drogi, co powiesz na temat shipów z wodogrzmotów?
Odpisz
5 maja 2018, 22:00
Zależy jakich, oczywiście
Odpisz
5 maja 2018, 22:03
A o billdip'ie? xd
Odpisz
6 maja 2018, 01:06
@Jendruss: Nie będzie następnego sezonu. Alex Hirsch to oficjalnie potwierdził, ale podobno mają powstać dwa seriale od osób pracujacych przy Wodogrzmotach: The Owl House i Amphibia
Odpisz
6 maja 2018, 07:21
Ja wsm lubię billdipa, ale tylko w ff, gdzie Dipper ma minimum te 16 lat XD
Odpisz
6 maja 2018, 09:01
@zjaracz_loduw: Dla mnie i tak jest poje**ne.
Odpisz
6 maja 2018, 10:00
@zjaracz_loduw:
Odpisz
6 maja 2018, 10:00
zgodzam się ale połowicznie... Oglądałeś kiedyś Rick&morty?
Odpisz
6 maja 2018, 10:01
@kokosek112: r&m i bojack są spoko, chociaż bojack nie każdemu przypadnie do gustu
Odpisz
Edytowano - 6 maja 2018, 11:03
@Rozyv: Tak, znam R&M, oglądałam wszystkie odcinki. Oglądam z napisami, nie lubię polskiego dubbingu (może Netflix jakoś ujdzie). Znałam ten serial zanim został popularny w Polsce (przed polskim dubbingiem i 3 sezonem).
Odpisz
6 maja 2018, 11:18
ja też go oglądałem przed 3 sezonem, kiedyś ktoś na jeja mi go polecił
Odpisz
6 maja 2018, 11:19
@Rozyv: A ja poznałam, dzięki Gravity Falls
Odpisz
6 maja 2018, 00:26
zbingowałem cały serial w 3 dni i teraz mam depresję
Odpisz
6 maja 2018, 08:22
Ja skończyłam oglądać kilka dni temu. Łączmy się w bólu ;-;;
Odpisz
6 maja 2018, 09:59
@OrangeCherry:
Odpisz
5 maja 2018, 21:02
Pewnie simpsonowie to przewidzieli :o!!!!!oneone!1!
Odpisz
26 kwietnia 2018, 19:51
5 bo gravity falls
Odpisz
26 kwietnia 2018, 19:54
@Dolores_Umbridge: No1cares.
Odpisz