Oceń:

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz obrazkowy

Ważne informacje:

  1. Komentarz obrazkowy musi być powiązany z komentowanym obrazkiem
  2. ZABRONIONE są obraźliwe, wulgarne obrazki
  3. ZABRONIONE są obrazki przedstawiające osoby w pozach prowokacyjnych oraz zbliżenia piersi, pośladków i inne treści o podobnym charakterze.

Komentarze

Odśwież
Avatar sowiecki_szpieg

16 listopada 2023, 22:22

hmm... teraz to już nie takie śmieszne...

Avatar kuklux

10 maja 2018, 17:18

widziałem to w wikipedi

Avatar
Konto usunięte

26 kwietnia 2018, 23:30

A ja całe życie myślałam, że helikopterem bojowym

Avatar Muffinka17

10 maja 2018, 16:00

wkurzona kobieta może nabrać funkcji helikoptera bojowego

Avatar
Konto usunięte

26 kwietnia 2018, 22:34

KOPERNIK BYŁA KOBIETĄ!

Avatar liconek02

10 maja 2018, 15:38

Poproszę badania genetyczne na to wskazujące!

Avatar erykhim44

26 kwietnia 2018, 22:22

Czy feministka jest kobietą?

Avatar SongMan

26 kwietnia 2018, 22:55

@erykhim44: jest

Avatar erykhim44

27 kwietnia 2018, 00:12

@SongMan: Żadne badania jeszcze tego nie udowodniły, więc fejk.

Avatar SongMan

27 kwietnia 2018, 00:16

@erykhim44: *czeka na badania*

Avatar lolex565

10 maja 2018, 15:15

@SongMan: badania były, ale zrobione przez mężczyzn, więc feministki ich nie uznały

Avatar NM_Senpai

Edytowano - 10 maja 2018, 16:35

@erykhim44: Haha no bo wiecie feministki to nie kobiety ktore gardzą mężczyznami i wszystko z nimi związane ha ha ; D D

Avatar erykhim44

10 maja 2018, 16:39

@NM_Senpai: Proszę się zapoznać z cytatem JKM.
On w odpowiedni sposób wyjaśnia, skąd takie stwierdzenie.

Avatar NM_Senpai

Edytowano - 10 maja 2018, 16:48

@erykhim44: Nie mam zamiaru niczego czytać.
Po prostu komentuję humor na poziomie 50-etniego Janusza.

Avatar Nanook

10 maja 2018, 17:43

@erykhim44: Chodzi ci o tem cytat? xd

„Kobieta przesiąka poglądami człowieka, z którym sypia. Ostatecznie (Natura czy Bóg – nie będziemy się spierać) nie po to tak skonstruował mężczyzn, by setki tysięcy plemników się marnowały; wnikają one w ciało kobiety i przerabiają ją na obraz i podobieństwo mężczyzny, do którego ona należy.”

Co jak co, ale cytowanie Mikkego i uważanie go za autorytet, szczegolnie w kwestii kobiet to spore nieporozumienie.

Avatar erykhim44

Edytowano - 10 maja 2018, 17:55

@Nanook: Gdzie masz tu ku*wa feministkę?
Cytat wzięty z dupy, gdyby nie prawdziwy.
On twierdzi też, iż jest to tylko wątpliwa teoria, a nie jakieś nadludzko badane twierdzenia.

Avatar Nanook

Edytowano - 10 maja 2018, 17:58

@erykhim44: Nie przeklinaj dzieciaku.

Nie ma feministki. Jest kobieta. To pokazuje jakie Korwin ma zdanie o kobietach. Wiec trudno brać na serio jego teksty o feminizmie, albo w ogóle o czymkolwiek.

A cytat jest jak najbardziej prawdziwy.

Avatar erykhim44

Edytowano - 10 maja 2018, 18:03

@Nanook: Twierdzenie, iż feministka nie jest kobietą, jest najczęściej przez niego używane w kontekście, w którym działają na własną niekorzyść.
Słyszał pan, w jakich kontekstach on z tego korzysta?

Do cytatu: Nie zaprzeczam
Do przekleństwa: Jest to środek stylistyczny. Przepraszam was za to jak najbardziej, ale jest on adekwatny, ponieważ użyty w celu podkreślenia prawie kompletnej losowości przy wyborze cytatu przez was.

Avatar Nanook

10 maja 2018, 18:08

@erykhim44: Nie, znam dokładnie cytatu i jego kontekstu, w którym stwierdza, że feministka nie jest kobietą. Możesz mnie oświecić.

A mój cytat nie był losowy. Pokazuje stosunek Mikkego do kobiet. Wiadomo więc, że seksista będzie absurdalnie subiektywny w ocenie feminizmu, dlatego trudno o wiarygodność stwierdzenia, że feministka kobietą nie jest.

Avatar erykhim44

Edytowano - 10 maja 2018, 18:20

@Nanook: Nie, znam dokładnie cytatu i jego kontekstu, w którym stwierdza, że feministka nie jest kobietą. Możesz mnie oświecić.

>seksista
>absurdalnie subiektywny
>ktoś, kto słynie z radykalnego obiektywizmu

korwin-mikke (dot) pl/szukaj/tag/feministki
Osobiście nie pamiętam, gdzie dokładniej korzystał z tej idei, że feministki kobietami nie są, ale radykalne by było branie tej idei dosłownie i oznacza brak szacunku do osoby, jako tej, która jest chora na tyle, by powiedzieć coś aż tak głupiego.

Avatar TraffiastyBOII

26 kwietnia 2018, 23:34

pochwalę się tym jutro rodzicom i nauczycielom

Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Ładne rzeczy

Niezniszczalne

Tylko dzięki temu mega wulkany pod Polską nie wybuchają

Nigdy na to nie wpadną

Szybki jak błyskawica

Phi!

Zobacz więcej popularnych memówpopularne memy strzałka