Opisz dokładnie problem, a jeśli potrzeba to zilustruj go screenem.
Bracie gdzie jesteś? Gdzie się schowałeś?
Pyrkon pewnie też łączy ludzi
To by wystarczyło
To się nie może nie udać
Można, tylko trzeba wstawać rano
Szybki jak błyskawica
Zobacz więcej popularnych memów
Komentarze
Odśwież7 maja 2018, 22:20
Potrzebujemy więcej takich ziomków... którzy nas uratują przed postapokaliptyczną depresją
Odpisz
8 maja 2018, 21:16
@CreepPepNinja: Podczas apokalipsy ludzkość podzieli się na Normiki, Anony-stuleje i osoby mówiące, że znają drogę.
Odpisz
Edytowano - 31 grudnia 2018, 18:59
Będą też dowódcy memiarzy (dobrej strony populacji) i jakiś lord memów...
Edit: tak samo z normikami
Odpisz
7 maja 2018, 21:34
Kolejny nie ciekawy mem.
Odpisz
7 maja 2018, 21:48
@polskigibby: kolejny nieciekawy internauta
Odpisz
8 maja 2018, 00:46
@Demon_123: uuuuuuu robi się ostro
Odpisz
8 maja 2018, 01:08
@Bakusiekk: Jak pod Kurskiem.
Odpisz
8 maja 2018, 13:29
@Demon_123: To nie internauta tylko kolejne dziecko które trolluje i myśli, że jest fajne.
Odpisz
8 maja 2018, 17:24
@MisioX10: Wcale nie myślę, że jestem fajny. Ja tylko wyrażam swą opinię co do waszej twórczości na tej stronie.
Odpisz
31 grudnia 2018, 19:01
@polskigibby: Mamy dowódcę normików!
Odpisz
29 kwietnia 2018, 21:32
Czy to źle, że ten komiks mnie trochę rozczula?
Odpisz
29 kwietnia 2018, 22:26
@Max_the_Paladin: Też tak mam
Odpisz
29 kwietnia 2018, 19:57
dobry ziomek Jonh
Odpisz
29 kwietnia 2018, 19:31
DANK you
Odpisz